Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyja kicsi fia - stratégiát...

Anyja kicsi fia - stratégiát tudtok adni?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ha adva van egy olyan anyós, aki mai napig magához köti a fiát, elvárja hogy naponta meglátogassa, és emiatt a fia nőgyűlölővé vált? Nem vicc, noha átlátja az összefüggéseket, attól még az anyja szent (45 éves), rosszat nem lehet róla szólni (20 év párkapcsolat után teli már a hócipőm), az összes többi nő viszont hülye.


Egy jó taktikát kérek tőletek. Humor? Meddig?



2015. szept. 28. 12:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
98%

36-os válaszoló, te pontosan úgy beszélsz, mint azok a pasik, akik nem jutnak el a szexig vagy 30 éves korukig (nálad ez még várat magára, mivel nagyjából 13-16 éves lehetsz), de még közelebbről is ritkán látnak nőt, esténként sírva aludnak el magányukban, aztán ez a keserűség átmegy nőgyűlöletbe. Rájönnek, hogy ja, nem bennem van a hiba, hogy nem kellek senkinek, hanem mindenki másban. Persze, ennek a való életben egy hangot nem adnak, de az internet nagyon nagy a pofájuk ("Kijárna minden büszke nőnek egy erős pofon.")

Nem akarok kötekedni, de gondolom, valahogy így működnek a dolgok a családodban. Anyukád elnyomás alatt, kussolva kajtat apukád után, teljesítve minden vágyát, mert hát elvégre, ő csak egy nő és mégis hogy merné kinyilvánítani a véleményét? És amúgy is, miért nem fogad el mindent úgy, ahogy van. Ő csak egy kicseszett nő, b.sszameg, örüljön, hogy apád nem veri agyon.

Ti idióta nők a világban!! Adjatok hálát az égnek, hogy nem ver meg a férjetek, mert ez már kiváltság!!! Ne keressétek a boldogságot, mert ez az intelligens úriember rávilágított mindenkit: ha nem vernek otthon, te már egy boldog ember vagy és pofád lapos!


Így nem fogod tudni elveszteni egyhamar a szüzességed, kedves válaszoló! Mondjuk remélem, a pubertás majd jó hatással lesz rád, és nem gondolkodsz majd ilyen butuskán :)

2015. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
97%
Ja, elnézést, most látom, hogy 20 vagy. Hát, akkor még ráadásul szégyelld is el magad. Tényleg azt hittem, kb. 12 lehetsz. (Bár még kicsit kételkedem azért :))
2015. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
82%

"Lehetne ebben az országbán is úgy mint az arab országokban, ahol szakszerűen, észerűen elvannak nyoma a nők ahogy kell, annak módja szerint. .... de hogy soha nem látok majd többe egy nőt mint egy likat az tuti."


Magvas gondolataidat olvasva, ha ezeket komolyan gondolod 20 éves fejjel, szerintem is határozottan jó ötlet, ha kitartasz az elhatározásod mellett, és soha nem nősülsz meg. :-))


Bízzunk benne, hogy a mostani "kis aranyos" barátnőd is olyan férfi mellett állapodik majd meg egyszer, aki többet lát benne egy "liknál", meg nem elnyomni akarja "annak módja szerint".


Ha meg netalán mégis nősülésre adod a fejed, akkor könnyen hozhatja úgy a sors, hogy kifogsz egy olyan anyóst, mint a kérdező, aztán akkor majd elég hamar rájössz, hogy ő miről is beszél, meg miről beszélnek azok a hozzászólók, akiknek nálad valamivel több élettapasztalattal a hátuk mögött voltak olyan meglátásaik, amiket te kifogásoltál.


Nem tudom, hogy mennyire vetted ki a lényeget, de nem az a probléma a szóban forgó anyóssal, hogy jó és szoros kapcsolata van a fiával, hanem az, hogy "nem bírja az ellentmondást, érzelmi zsaroló, ha nem tetszik valami földhöz veri magát és kihívja a mentőket", és olyan szinten űzi a manipulatív érzelmi játszmáit, hogy a fia nőgyűlölővé vált.

2015. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
2%

Kérdező, te meg tömény férfigyűlölő vagy, az nem probléma?

Nektek lehet? Hogy is van ez?

Nem hinném, emiatt vált volna nőgyűlölővé a férjed, inkább olyan miatt, akit napi szinten lát 24 órában...

2015. szept. 29. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
88%

36-os, van egy rossz hírem...nagy baj az agybaj, és sajnos nem győgyítható!!!

Egy nő 40 évesen, akár gyerekkel is, ngyon sok pasinak kellene. Miért is ne? Egy nő 40 évesen szuperül tud kinézni, nem akar mindenáron szülni és férjhezmenni. Tudja mit akar, nem hisztizik apróságokon. Jobban lehet vele beszélgetni mint egy 20 évessel.

Jaaa, akarom kérdezni, láttál te már 40 éves nőt?? Vagy csak a képzeletedben él, mint egy idős nő?? Észlény....

2015. szept. 29. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
0%
Láttam már 40 éveset és nem tudom milyen álom világban élsz de más gyerekével aligha kellesz valakinek. Max arra. Vagyis nem tudom. Az én korosztályom melegebb nyílása is szűk ám… :D Szóval, de kinek mi.
2015. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök, nagyon tanulságos volt. Igen, mindegyik.

20 éves barátom: én szeretem a páromat. Nem vagyok ribizli, sem pedig ribi. Annak ellenére, hogy nőgyűlölő, azt hiszem ő is szeret engem. A nőket utálja, zsigerből, és azt is megértem, miért. Hiába vagyok kedves és alkalmazkodó, erős és az aki viszi a balhét, ezen nem tudok változtatni. Nem vagyok férfigyűlölő sem, és nem szeretem a papucs és manipulálható pasikat. Töprengtem tegnap egy kicsit, és arra jutottam, hogy én, ha tudatosan manipulálok valakit, azt én megalázónak tartom mind magammal, mind a másik emberrel szemben. Tiszteletlenségnek. Ám akkor mit tehetek? Lehet, hogy egyszerűen túl nyers vagyok. Nem mindenki bírja. Valahogy más szinten kell megközelítenem. Ha már nyers vagyok, és úgy találom, hogy a manipuláció nem méltó egyikünkhöz sem, akkor viszont jogosnak tartom azt is, ha magamat sem hagyom manipulálni. Ugyanakkor meg kell találnom azt a módot, ahogy ezt elmondhatom, úgy, hogy ne sebezzem sem a párom, sem magam, sem pedig az öregasszonyt ne nyírjam ki, mert ő olyan, amilyen, és a páromat sem lottón nyertem: karma. Itt egy qva nagy feladatot érzek, szeretettel, okosan meg kell oldanom, de úgy, hogy magamat se sebezzem. Igen, félek tőle, félek, hogy nem fogom megtalálni a szavakat, nem fogom tudni megoldani a helyzetet. A bölcsességet keresem, a bölcsesség szavait. Ez van.

2015. szept. 29. 07:52
 48/55 A kérdező kommentje:
És még annyit tnnék hozzá, hogy tisztelem a párom, okos és bátor embernek tartom. Az anyja viszont zsigerből rángatja, és megértem azokat a férfiakat is, akiknek, ha ilyen anyjuk van, nőgyűlölőkké válhatnak. Nekem fiam van, kamasz, tudatosan állok a dologhoz, igyekszem nem nyuvasztgatni, és teret adni neki ahhoz, hogy a saját egyéniségét kibontsa. Sokat tudunk együtt röhögni, és örvendek, hogy kamasz létére bízik bennem. Ez azért nagy dolog, mert a kamaszok keveredhetnek mindenfélébe, és így, ha ég a ház, tudok segíteni. De nem nyuvasztgatom. Talán ezt kellett megtanuljam az egészből. Hogy milyen anya NE legyek.
2015. szept. 29. 08:00
 49/55 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szimpatikusa vagy, Kérdező. Szelíd és békés lelkű. Érzésem szerint meg fogod oldani a gondjaidat. Ez a sorozat is segíthetett, de fog menni. Mert a legfontosabb, hogy szeretitek egymást az megvan. Azt pedig nem engeditek, hogy bárki, bármi széttépje.

„Íme, én elküldelek titeket, mint juhokat a farkasok közé: legyetek tehát okosak, mint a kígyók, és szelídek, mint a galambok" (Mt10,16).

2015. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

20 éves barátunk: gondoltál már arra, hogy nem csak 20 évesek vannak a világon? Lehet, hogy te most nem tudod elképzelni, de te is leszel majd "trottyos" 40 éves, és majd nem kellesz a 20 éves csajoknak.

Akkor majd rájössz, hogy kinek kellenek a 40-es nők. Pl. a 40-es pasiknak.

Mindig sajnáltam azokat, akik ilyen emberekkel vannak körülvéve, és nem láttak még soha normális párkapcsolatot. Sz@r lehet.


Kérdező: 20 év után nehéz lesz. Számomra nagyon kettős az, amit írsz. A férjed zsigerből nőgyűlölő, de téged szeret. Hogy kell ezt elképzelni? Miben nyilvánul meg a nőgyűlölete?

De ha te megérted az indokait, és elfogadod, akkor ezzel együtt kell élned, mert már nem fogod tudni megváltoztatni. Arra figyelj oda, hogy ne vigye át ezt az egészet a fiatokra is.

2015. szept. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!