Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyja kicsi fia - stratégiát...

Anyja kicsi fia - stratégiát tudtok adni?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ha adva van egy olyan anyós, aki mai napig magához köti a fiát, elvárja hogy naponta meglátogassa, és emiatt a fia nőgyűlölővé vált? Nem vicc, noha átlátja az összefüggéseket, attól még az anyja szent (45 éves), rosszat nem lehet róla szólni (20 év párkapcsolat után teli már a hócipőm), az összes többi nő viszont hülye.


Egy jó taktikát kérek tőletek. Humor? Meddig?



2015. szept. 28. 12:22
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:

29: köszönöm a válaszod. Anyós valóban idős (de jó állapotban van). Igazad van abban, hogy a páromat kell erősíteni a döntéseiben. Talán még nem késő megtanulni, sőt, munkahelyen is alkalmazható :-D

Nehezen mondhatom a páromnak azt, hogy tegye menhelyre az anyját. A testvér nem megoldás, menekül a felelősség alól. Arra fog hivatkozni, hogy ő férfi. Meg hogy szívbeteg. Neki csak a mama háza kell, amiről a párom le is mondott, de ez tényleg nem gond, az ő dolguk. Csak azért írom, hogy elő kell készítsek egy stratégiát és egy villámgyors reakciót ha majd helyzet lesz. Belátom, rosszul tettem fel a kérdést a legelején, de erre most jöttem rá hogy mi is bánt igazán.

2015. szept. 28. 14:08
 32/55 anonim ***** válasza:
91%

Kérdésedre a válasz:

Nem követelik a látogatást, de azért finoman emlékeztetnek. Pl. anyám mondja, hogy zöldséget/gyümölcsöt szedtek nekem, hazafele ugorjak be érte. Apám otthoni kertészkedéshez/ház körüli 2 férfit igénylő munkához, elektronikai eszköz beállításához havonta 1-2-szer pár órára kéri a segítségemet, ez az amire viszont fel sem merül benne, hogy nemet mondanék neki. (Ő se mondott soha sem apjának, sem anyám nagyapjának). Arányosan sokkal kevesebbet kérnek így is tőlünk, mint amit mi tőlük kaptunk. (Azt mondják, hogy amit tőlük kapunk, azt gyerekeinknek adjuk vissza.) Pl. házunkhoz 5 milliót (mai 7 milliónak megfelelő) adtak, vagy nemrég piaci ár feléért vettül meg 2. autónak a régi autójukat.


#22

2015. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:
#22, @32: "Ha nem is naponta, 2-3 naponta én is látogatom közel lakó szüleimet" - bocs, ezek szerint félreértettelek.
2015. szept. 28. 14:41
 34/55 anonim ***** válasza:
79%

Ha a pasi 45 éves, és még mindig anyuci pici fia, akkor már reménytelen eset. DOBD!!!

Abban se reménykedj, hogy megváltozik, miután anyuci feldobja a talpát! Az összes szabadidejét a temetőben fogja tölteni. Anyuci kriptájára sokkal több pénz fog áldozni, mint a saját lakására.

2015. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
100%

nekem első randin jött azzal egy 36 éves férfi, hogy 8-ra haza kell mennie, mert így beszélte meg az anyjával, akkor gondolkodtam, hogy "ez beteg",

és amikor a 2. randin elvágta az ujját(egy halvány karcolás) és kétségbe volt esve, akkor elhatároztam, hogy viszlát.

vagy 5 évre rá találkoztunk, még mindig az anyjával él..

2015. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
8%

Na álljunk csak meg egy szóra!

Most olvastam el ezt a kérdést egy véletlenre nyomva. Nevetségesek ezem válaszok. Dobd…,Hagyd ott…

Ezeket ilyen igazi hadakozó nők vagy netélő kockák írták??? Milyen Taktika ez?

Olyan hülyeségeket írtok… Nem függsz tőle anyagilag kérdező, oké. De ha ott hagyod, még is kinek kellenél 40+ évesen egy gyerekkel? Most akarsz jánykodni és dacos, büszke nő lenni 20 év meg egy gyerek után? o.O

Egy hiszti miatt? Jaj istenem nem ki lehetne bírni. Nem is szereted már őt, minek itt másra fogni? Így jó, hogy inkább szeret egy olyan nőt aki nem szúrja hátba. Soha nem leszel sem te sem más nő olyan fontos, hogy elforduljon az anyjától egy férfi, ezt jobb ha észben tartjátok mindd! :) Egy anyára lehetett és lehet is számítani, nem úgy mint egy ilyen koravén lánykára…

Nyugodtan válj el tőle! Neki csak jobb lehet.

Én még csak 20 éves vagyok, de inkább sosem veszek el egy nőt sem. Mert vagy megkrvul vagy megbolondul vénsége előtti stádiumban. Csodálkozok miért van ennyi családon belüli gyilkosság. Kijárna minden ilyen büszke nőnek egy erős pofon. Tényleg hisztizel itt az anyja miatt, hogy elválsz és igazából verhetne, ihatna sőt sokkal rosszabb is lehetne. Hát kapj már a fejedhez egy téglával néni! Na csókolom.

2015. szept. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
98%
36-os te sem álltál kétszer sorba, mikor az észt osztották...
2015. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%

"Én még csak 20 éves vagyok, de inkább sosem veszek el egy nőt sem. Mert vagy megkrvul vagy megbolondul vénsége előtti stádiumban "

36-os a te apukád nem gondolta meg ezt a bölcsességet...

de káááár....

2015. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
94%
36 tudod, van az a korszak, amikor a gyerek az anyját venné leginkább feleségül, de pár évesen el kellene, hogy múljon..
2015. szept. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
8%

Nem kell az anyját elvenni. Csak éppen elfogadhatná, hogy az anyja fontosabb. Mert ez a természetes. Igazából nem csak az anya, hanem az apa is ilyen személy, sőt a tesrvérek is. Ezekre lehet csak számítani. Csak gondolom a fater már nem él a csávókámnak.

Munkahelyemen egyre több 40+ éves munkatársaim vál el.

Mindnél a nő a hibás.

Olyan finomságok vannak, hogy orvérzésig megy a férfi a családjáért majd ugye ezzel együtt fáradt, a nőnek viszket, félreku…

Nem beszél vele eleget, félre ku…

wtf?

Milyen világot élünk már? Ez köpedelem. Nap mint nap megy el a kedvem ezektől. Mi a franc van a nőkkel, veleket?

Tényleg csak nevelés kérdése? Mert ugye anno nem nagyon volt ilyen ám… Lehetne ebben az országbán is úgy mint az arab országokban, ahol szakszerűen, észerűen elvannak nyoma a nők ahogy kell, annak módja szerint.

Szerencsére én még lexarom üzzem módba vagyok, de hogy soha nem látok majd többe egy nőt mint egy likat az tuti. Egyszerűen nem éri meg.

Igazaz a mostani bnőm még kis aranyos, jobb nálatok. De lehet ez is csak egyenenlõre. De amit az idősektől hallok, pfuj felháborító!

2015. szept. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!