Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan anyóssal aki?

Figyelt kérdés
Két gyereke van a fia( aki a párom/26 éves), és a lánya(24 éves).A helyzet sajnos kiborító számomra,mert a kedves kislánya, otthon lakik az anyóssal,nem szeret dolgozni, nem csinál semmi házimunkát!De viszont annál jobban imád élni,ami abban nyilvánul meg, hogy napi rendszerességgel délig alszik,aztán irány a város ugye vásárolgatni, szolárium,minden hétvégén bulizik,jobbnál jobb bárokba jár minden este a barátnőkkel.A valódi gebasz ott kezdődik,h anyósom a fiát állandóan pumpolja pénz kell állandóan,aztán vállalja a munkát a fia helyett,majd telefonál, h "Fiam hétvégére vállaltam Neked munkát, ne tervezzél semmit" ( aztán a munka árát elkéri az anyós,mert Ő szerezte a melót)Ha ennek én hangot adok, hogy küldje dolgozni a kis imádott lányát,le vagyok ugatva, hogy mégis, hogy gondolom Én azt, hogy 24 évesen dolgozzon?Mondtam már azt is, hogy ha párom nem adna pénzt nekik,végük lenne,mert a kis drága lánya elzónázza,erre a válasz az volt, h fiatal még had bulizzon had élje az életét.Bocsánat, szerintem értitek a lényeget, a Fiát halálra dolgoztatná, csak azért, h legyen pénze a nagy lábon élő 24 éves munka nélküli "kislányának",míg a lusta kisasszony mindenben megvan védve,és azonnal neki támad a páromnak ha ő is próbálná elmagyarázni, hogy nincs pénzünk nekünk sem, h mindig adjunk nekik.Tehát a párom nagyon jó mindaddig míg pénzforrás,de viszont a kisasszony állandóan védve van, bármi legyen.Mit tanácsoltok?

2015. nov. 18. 20:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%
Közölni kell a kisasszonnyal hogy húzzon el a búsba dolgozni.
2015. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
27%
Egy 26 evesnek mar nem illik az anyjaval laknia. Jobb pasit te se tudtal kifogni?
2015. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Külön élünk Tőlük!Csak Ők nem tudnak élni, a párom nélkül,a fent említett okok miatt.
2015. nov. 18. 20:55
 4/31 A kérdező kommentje:
1 hónapja már külön lennénk,van lakás, de ahogy írtam még mindig ingázás van.
2015. nov. 18. 20:57
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Majd, ha a párod úgy dönt, nem akarja pénzelni őket, akkor nemet mond az anyjának. Amíg csak te pampogsz, még szép, hogy tőled nem tűrik el. Csak, és kizárólag a párod döntése, hogy ad-e nekik pénzt, vagy sem.
2015. nov. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
97%

Ti most együtt is éltek egy házban? Ha nem akkor pofon egyszerű a válasz.

A párod 26 évesen legyen már végre férfi, és mondja meg, hogy

1. anyám, ha munkát vállaltál akkor csináld meg. Én nevemben ne vállalj melót, mert többé nem megyek. Téma lezárva

2. Pénz kell? Nincs. Téma lezárva.


Tudod ebben az esetben nem az anyós vagy a lánya a buta hanem a férjed. Neki kéne a sarkára állnia, és végre férfiként viselkednie.

Ne feledd: Csak azt az embert lehet hülyére kihasználni aki hagyja is, hogy kihasználják

2015. nov. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
36%
Közös kasszán vagytok, vagy csak a párod által megkeresett pénzből kapnak?
2015. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%

Időpont ma 20:59 vagyok

Megkaptam a privat üzenetedet.

Amit írtál arra válaszolnék itt.

Szóval ha a párod imádja az anyját, és soha nem fog neki nemet mondani, akkor a következő lehetőségeid vannak

1. Szakítasz a pároddal, és keresel olyan férfit aki nem ennyire anyás.

2. Elfogadod azt a tényt, hogy amíg él az anyós és húgi addig a párod mindig támogatni fogja őket, akár a saját családja kárára.


Én az 1. pontban leírtakat alkalmaznám, mert soha nem fog a párod megváltozni. Amíg nincs gyerek addig kell lelépni..

2015. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

7/8

Nekik keresetük nincs,a párom pénzéböl van nekik. Engem ez idegesít, hogy a lakást kéne csinálnunk,de nincs miből!!!Mert a kisasszonynak most is, csizmára kellett adni pénzt! Az én keresetemből, 1 fillért nem adok soha.

Nem vagyunk 1 kasszán, 1 tányér kaját nem eszik meg otthon.

2015. nov. 18. 21:08
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

A jelek szerint anyósodnak jó így, a sógornődnek jó így. Neked nyilván nem. Arról meg egy szót sem írtál, hogy a párod hogy viszonyul ehhez a kérdéshez, és hogyan kezeli 26 éves férfi létére, hogy az anyja vállal a nevében munkát, ráadásul úgy, hogy az általa megkeresett pénzét lenyúlják.


Ha - egyébként teljesen jogosan - irritál ez a helyzet, akkor arra vess egy őszinte pillantást, hogy valójában ki az egyetlen szereplő ebben a történetben, akinek van ebben a kérdésben mozgástere, vagyis ki az, aki véget tud vetni ennek - feltéve, ha akar.

2015. nov. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!