Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan anyóssal aki?

Figyelt kérdés
Két gyereke van a fia( aki a párom/26 éves), és a lánya(24 éves).A helyzet sajnos kiborító számomra,mert a kedves kislánya, otthon lakik az anyóssal,nem szeret dolgozni, nem csinál semmi házimunkát!De viszont annál jobban imád élni,ami abban nyilvánul meg, hogy napi rendszerességgel délig alszik,aztán irány a város ugye vásárolgatni, szolárium,minden hétvégén bulizik,jobbnál jobb bárokba jár minden este a barátnőkkel.A valódi gebasz ott kezdődik,h anyósom a fiát állandóan pumpolja pénz kell állandóan,aztán vállalja a munkát a fia helyett,majd telefonál, h "Fiam hétvégére vállaltam Neked munkát, ne tervezzél semmit" ( aztán a munka árát elkéri az anyós,mert Ő szerezte a melót)Ha ennek én hangot adok, hogy küldje dolgozni a kis imádott lányát,le vagyok ugatva, hogy mégis, hogy gondolom Én azt, hogy 24 évesen dolgozzon?Mondtam már azt is, hogy ha párom nem adna pénzt nekik,végük lenne,mert a kis drága lánya elzónázza,erre a válasz az volt, h fiatal még had bulizzon had élje az életét.Bocsánat, szerintem értitek a lényeget, a Fiát halálra dolgoztatná, csak azért, h legyen pénze a nagy lábon élő 24 éves munka nélküli "kislányának",míg a lusta kisasszony mindenben megvan védve,és azonnal neki támad a páromnak ha ő is próbálná elmagyarázni, hogy nincs pénzünk nekünk sem, h mindig adjunk nekik.Tehát a párom nagyon jó mindaddig míg pénzforrás,de viszont a kisasszony állandóan védve van, bármi legyen.Mit tanácsoltok?

2015. nov. 18. 20:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%

1. Anyósodnak megfelel a helyzet.


2. A sógodnödnek megfelel a helyzet.


3. A párodnak megfelel a helyzet.


4. NEKED nem tetszik.


Megoldás, akinek nem tetszik, az kilép ebböl a helyzetböl, azaz fogod magad, kilépsz ebböl a családból és önálló életet kezdesz!

2015. nov. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
66%

nem azért de a párod is ludas a dologban,mert ad.

nemet kéne mondania,ha mindig megy és csinálja amit a mama mond akkor nem juttokm előbbre.érthető okoból.


a kislány nem fog dolgozni egyhamar,ha akarna sem (ezt saját példám is igazolja) szóval

megkell mondani:-anya nem!

2015. nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
26%

Hány éves vagy kedves kérdező?

Párod mennyit keres és mennyit ad havonta az anyjának? A párod húgának van valamien végzettsége?

2015. nov. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
77%

Persze, aztán majd a leendő gyerekére se vesz pelenkát, mert a hugicának kell a zsé bulikázni? Senki nem fog tudni ezen változtatni, csak ő maga, azzal ha nem ad pénz és nem dől be a lelki zsarolásnak. Annyira tipikus és gusztustalan ez a "hát ezért szültelek/neveltelek?". Hát b+, ki kérte az anyját hogy szülje meg? Ő vállalta, akkor kutya kötelessége felnevelni, nem szívesség. Ha engem ilyennel próbálna zsarolni az anyám, na tuti hogy többet nem látna, akkor vegye úgy hogy vissza lett minden csinálva és nem létezek, ágyő.


Szóval a kérdésre válaszolva; megmondod neki hogy vagy te vagy a léhűtő családja. Ha az anyjáékat választja, akkor meg is érdemli őket, majd 40 éves korában is anyuci szoknyáján fog csüngeni, te meg találsz egy ezerszer normálisabb pasit, akivel lehet jövőt tervezni. Mert ennél komolyan csak jobb van, de még az egyedüllét is jobb, mert nem kell senkit eltartanod.

2015. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
83%

1. A párodon kívül senki nem hibás ebben a történetben. Van egy pofátlan, "poloska fajba" tartozó anyja és húga, akik csak kihasználják a lehetőségeiket. Hülye lenne melózni, ha van egy fejőstehén, akinek csak csettinteni kell, és viszi a pénzt!


2. Oltári balek vagy, ha egy ilyen emberre pazarolod az idődet és az energiádat. EZ nem fog változni, legfeljebb a hátad mögött fogja tolni haza a pénzt, a közösből, a közös célok építése helyett.

2015. nov. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
91%
Amíg a párod nem akar a dolgon változtatni, addig te hiába mondasz az anyósnak bármit. Nem kellene, hogy pénzt adjon nekik, és ha az anyós szerez melót, vagy nem kell megcsinálni, vagy a bevételt nem kell oda adni. De én leülnék a párommal, és megkérdezném, hogy normális formában tudja-e a továbbiakban folytatni, ha nem, erősen elgondolkodnék a különváláson. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne segítsen haza, de normális keretek között.
2015. nov. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%
Jól írták a többiek. Csak egy kis gond lesz a különválásnál, ha jól értem most vettetek lakást. Közös tulajdon? Esetleg van közös hitel is?
2015. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező te szellemi fogyatékos vagy, hogy nem tűnik fel hogy a "párodnak" kellene közölnie, hogy nincs több pénz és extra munka? Egyszer kellene csak a sarkára állnia, majd eltakarodnának mindketten dolgozni ha nem akarnak éhenhalni..


A helyzet az, hogy a párod egy kis befolyásolható pi..na, még véletlenül se felnőtt férfi. Életemben nem hallottam még ennyire röhejes dolgot, hogy az anyja keres neki extra munkát hogy eltartsa őket ő meg vígan belemegy. Szánalmas a pasid egyszerűen.

2015. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
54%
Ha fontos neked a kapcsolat és szeretnél közös jövőt a partnereddel üljetek le megbeszélni! Ha nem, akkor dobd ki a pasit, mert csak lehúz téged. Meg kéne kérdezni a párodat, hogy anyukájáékkal akar közös jövőt, vagy veled? Ha a párodat az megnyugtatja, akkor megbeszélhetitek , hogy havi x összeget, amennyit be tudtok vállalni az anyjáéknak adtok, ezt viszont ne lépjétek túl semmi esetre sem!
2015. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
55%
Ilyen hapsival nem összeköltözni kell, hanem menekülni tőle. Aki 26 éves létére ennyire ostoba, hogy így kihasználják és semmit nem tesz ellene, amellett szar lesz az asszony élete.
2015. nov. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!