Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan anyóssal aki?

Figyelt kérdés
Két gyereke van a fia( aki a párom/26 éves), és a lánya(24 éves).A helyzet sajnos kiborító számomra,mert a kedves kislánya, otthon lakik az anyóssal,nem szeret dolgozni, nem csinál semmi házimunkát!De viszont annál jobban imád élni,ami abban nyilvánul meg, hogy napi rendszerességgel délig alszik,aztán irány a város ugye vásárolgatni, szolárium,minden hétvégén bulizik,jobbnál jobb bárokba jár minden este a barátnőkkel.A valódi gebasz ott kezdődik,h anyósom a fiát állandóan pumpolja pénz kell állandóan,aztán vállalja a munkát a fia helyett,majd telefonál, h "Fiam hétvégére vállaltam Neked munkát, ne tervezzél semmit" ( aztán a munka árát elkéri az anyós,mert Ő szerezte a melót)Ha ennek én hangot adok, hogy küldje dolgozni a kis imádott lányát,le vagyok ugatva, hogy mégis, hogy gondolom Én azt, hogy 24 évesen dolgozzon?Mondtam már azt is, hogy ha párom nem adna pénzt nekik,végük lenne,mert a kis drága lánya elzónázza,erre a válasz az volt, h fiatal még had bulizzon had élje az életét.Bocsánat, szerintem értitek a lényeget, a Fiát halálra dolgoztatná, csak azért, h legyen pénze a nagy lábon élő 24 éves munka nélküli "kislányának",míg a lusta kisasszony mindenben megvan védve,és azonnal neki támad a páromnak ha ő is próbálná elmagyarázni, hogy nincs pénzünk nekünk sem, h mindig adjunk nekik.Tehát a párom nagyon jó mindaddig míg pénzforrás,de viszont a kisasszony állandóan védve van, bármi legyen.Mit tanácsoltok?

2015. nov. 18. 20:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
9%

Valami nincs rendben a kérdéssel, vagy a kérdezővel.


At anyós "kis barátnőnek" hívja? Mert akkor nem anyós, és sem törvényes, sem morális alap nincs a párja viszonyába beleszólni a párja saját családjával.


Ha nem tetszik a rá vonatkozó vetület, akkor le lehet lépni, hiszen kiívülállónak minősül, nem szólhat bele.

Amíg nem tartozik a családhoz, nem is értem, milyen alapon szól bele akármibe. Csak hiába izgatja magát. Közben találhatna mást, aki feleségül is veszi, és jól beleillene a családba.

Idővesztegetés csak.

2015. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!