Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megfaztam anyosnal ezert...

Megfaztam anyosnal ezert kozoltem, hogy karacsonykor nem megyek hozzajuk. Megsertodott. Mennem kene?

Figyelt kérdés

Messze lakik, ritkan talalkozunk es mar regota mondogatta, hogy menjunk el hozza vendegsegbe. Nem volt kedvem, de ravettem magam a jo viszony erdekeben.

Egyedul el, nagyon sporol, nincs is ezzel bajom amugy, de en nagyon fazos vagyok. A hazban egyaltalan nem volt befutve meg miota bejottek a hidegek, teljesen szetfagytam estere. Ferjem bekapcsolta a vendegszobaban a konvektort mig en megfurdok. A furdoben is jeghideg volt, a viz se volt forro. Nagyon faztam. Miutan elkeszultem bementem a fogkefekemert, kimentem fogat mosni es mire visszaertem ki volt kapcsolva a konvektor, mert sporolni kell. Mondanom sem kell, hogy teljesen szetfagytam reggelre, delre be is lazasodtam, teljesen lerobbantam. Mar nem ereztem a labujjaimat. En a meleghez vagyok szokva es 1 nap alatt nem allok at fagyos uzzemodba.

Aztan anyos kerdezte, hogy melyik nap jovunk karacsonykor en meg mondtam h nem jovok, jojjon o, mert itt nagyon hideg van. Megsertodott es egy nappal hamarabb haza is jottunk.


Nem az a baj h sporol, hanem h elvaras, hogy ott legyek mikor megbetegszem terhesen.


Ti a beke kedveert bevallalnatok? Szerintem ertheto az indokom...


2016. nov. 14. 07:06
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


Nem gondolom magam rosszindulatunak, nem is vagyok az. Mint emlitettem tobbszor felajanlottuk a segitsegunket amit rendre visszautasit. Kerlelt, hogy mi menjunk, o akart a vendeglato lenni. Megprobaltam, de nem jol jott ki.


Nem pontozgatok senkit, de bizonyara nem hinned el igy itt egy kep, hogy lasd nem szerintem 0%-os a valaszod. Egyebkent szerintem a te valaszodrol sut a rosszindulat, de ki hogy latja ugye.


[link]



Minden jot neked!

2016. nov. 14. 15:33
 22/36 anonim ***** válasza:
82%
16 vagyok. Én nem pártolom az anyóst. Nyilván gáz hogy hidegben fogadta a fiát és a terhes menyét. De ezt szerintem tudta a pár mikor odament. A férj csak ismeri az anyját és az életkörülményit. Én csak annyit mondtam hogy ezt akkor és ott kellett volna megoldani a férjnek mert az ő anyjáról van szó. Továbbra is azt mondom lehetett volna akkor és ott kezelni a helyzetet úgy hogy ne legyen betegség belőle. Sőt kellett is volna. Mindenki hibás volt. Anyós mert nem fűtött ti pedig mert nem lépetetek. Ennyi. Ha te többet ezért nem mész a te dolgod. Az anyósod meg így járt. Majd megnyugszik. Ha férfi a talpán a férjed akkor most odaáll anyuka elé és megvéd ha már akkor és ott idiótaként nem fűtött be hanem anyukára ráhagyta a 12 fokot. Egyébként nem fog kiállni melletted.
2016. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
54%
A férjed a hunyó.
2016. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
63%
Te jó ég, ne hogy menjetek. Ehhez ragaszkodj, vagy ő vagy te a párod részéről... Hívjàtok át, nem a hidegre kell hivatkozni, hanem hogy nagy a karácsonyi jövés menés, kènyelmesebb és praktikusabb lenne nektek most otthon. Párod meg :/ inkább fagyj halálra te? Ne engedj ebből, maradjatok otthon
2016. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem terhesen sem mennék így, hozzád hasonlóan nagyon fázós vagyok, nálam 22-23 fok szokott lenni, a 20 fokot paplan alatt elviselem, de azalatt fázom. 12 fokban én kb remegve vacognék, és még ha nem is veszélyes, akkor sem teszem ki magam ennek a több napos kínzásnak (mert ez az!). Terhesen, pláne nem. Aki ezt nem érti meg, az így járt, de ne csodálkozzon, hogy nincsenek vendégei.
2016. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 kovpet ***** válasza:
90%

Jól értem? A vendége felkapcsolja a fűtést, hogy ne fagyjon meg, ő meg LEKAPCSOLTA, mert takarékoskodik?

Ez nagyon durva. Meg az is, hogy nem kapcsoltad vissza. Miért nem kapcsoltad vissza amúgy?


De az tuti, hogy ilyen vendéglátóhoz soha az életben nem mennék megint. Ki tudja, mivel etet ebédkor a spórolása miatt. Ki tudja, mivel mosogat (mosogat-e).

2016. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
75%

meg kéne mondani a kedves mamának,hogy terhes vagy és ha meg is születik a gyerek,akkor sem fogtok odamenni amíg nem képes begyújtani mikor mentek. majd biztos elvárja,hogy pici babával menjetek oda a 10-15 fokos lakásba..

most kéne alaposan megértetni vele,hogy ez volt az utolsó. nem hiszem el,hogy az a pár száz forint fontosabb neki amit az éjszaka spórolt, a leendő unokája helyett...

2016. nov. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
75%

kovpet kollégával egyetértek, miért nem szóltatok és kapcsoltátok be a fűtést?

Nagyapám is ugyanilyen, 3 melegítőben van otthon, pedig nagyon jó nyugdíja van, de arra nem gondol, hogy a vendégek nem síoverálban mennek. Szóval ha nagyobb vendégség van nála, akkor a gyerekei szólnak neki, hogy apu,legyen ám meleg különben hazamegyünk, ha pedig csak úgy beugrik valaki, az felveszi a konvektort szó nélkül. Eleinte volt vita, de sikerült vele megértetni, hogy ha nem fűt, akkor nem látogatja meg senki :D

2016. nov. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Nem akartunk balhezni vele azert hagytuk ra. Nem gondoltam, hogy megbetegszem. Es termeszetesen nem haragszom ra, meg nem mi fogjuk neki megmonani mikor futson es mikor nem. Kizsarolni sem akarjuk belole a futest ha mar nem engedi, hogy segitsunk neki anyagilag.

Csak nem ertem, hogy ha nem tud kompromisszumot kotni velunk akkor miert van verig sertve ha az ember nem megy? Nem a kapcsolatot szakitjuk meg vele hanem ot hozzuk hozzank. Neki is jobb ha mi fozunk es erre se neki kell kolteni.


Na mindegy, nyilvan mi is hibaztunk, egy proba kellett, de nem ismetlunk.

2016. nov. 15. 15:15
 30/36 anonim ***** válasza:
76%
12 fok nem terhesen sem vendégváró hőmérséklet, nemhogy terhesen -.- még jó, hogy fel nem fáztál... Nem, ezt tuti nem tenném meg. Vagy jöjjön ő, vagy fűtsön be. Vagy hogy gondolja, majd 12 fokban pelenkázod át a babát?
2016. nov. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!