Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megfaztam anyosnal ezert...

Megfaztam anyosnal ezert kozoltem, hogy karacsonykor nem megyek hozzajuk. Megsertodott. Mennem kene?

Figyelt kérdés

Messze lakik, ritkan talalkozunk es mar regota mondogatta, hogy menjunk el hozza vendegsegbe. Nem volt kedvem, de ravettem magam a jo viszony erdekeben.

Egyedul el, nagyon sporol, nincs is ezzel bajom amugy, de en nagyon fazos vagyok. A hazban egyaltalan nem volt befutve meg miota bejottek a hidegek, teljesen szetfagytam estere. Ferjem bekapcsolta a vendegszobaban a konvektort mig en megfurdok. A furdoben is jeghideg volt, a viz se volt forro. Nagyon faztam. Miutan elkeszultem bementem a fogkefekemert, kimentem fogat mosni es mire visszaertem ki volt kapcsolva a konvektor, mert sporolni kell. Mondanom sem kell, hogy teljesen szetfagytam reggelre, delre be is lazasodtam, teljesen lerobbantam. Mar nem ereztem a labujjaimat. En a meleghez vagyok szokva es 1 nap alatt nem allok at fagyos uzzemodba.

Aztan anyos kerdezte, hogy melyik nap jovunk karacsonykor en meg mondtam h nem jovok, jojjon o, mert itt nagyon hideg van. Megsertodott es egy nappal hamarabb haza is jottunk.


Nem az a baj h sporol, hanem h elvaras, hogy ott legyek mikor megbetegszem terhesen.


Ti a beke kedveert bevallalnatok? Szerintem ertheto az indokom...


2016. nov. 14. 07:06
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
35%

Szedjük össze egy csokorba, amit írtál:

- Nem szeretsz nála lenni: "...menjunk el hozza vendegsegbe. Nem volt kedvem, de ravettem magam a jo viszony erdekeben."

- A férjed a Világ Bénaja:

Ott van a felesége terhesen, erre szót se mer szólni, hogy fűtsenek már be.

Eszébe nem jut letenni az asztalra egy ötezrest, csak beszél róla, hogy segíteni. Persze, hogy nem mondja az anyja, hogy ok, fiam, adjál.

- Csak kifogást keresel, miért nem akarsz menni karácsonykor.

Te is meg a férjed is, annyira béna, hogy nem tudja visszatekerni a termosztátot, mondván, "nem akartok konfliktust".

Aha, mert korábban hazajönni, az nem konfliktus, az merő udvariasság? Karácsonyra el nem menni, az sem konfliktus?


Egyszerűen nem akarsz menni anyósodhoz, erre bedobod a terheskártyát és rá fogod a saját bénaságotokat.

2016. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Igazad van, tenyleg nem szeretem es ebbol fakadhat minden problema. Koszi a velemenyt!
2016. nov. 21. 16:27
 33/36 anonim ***** válasza:
35%

Nem, a probléma abból fakad, hogy képtelenek voltatok visszatekerni a hőfokszabályozót, inkább szép csendesen megfáztál.

Ne haragudj, én még ilyen tehetetlen emberről nem hallottam. :D

2016. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

Orulok neki, hogy viccesnek talalod!


Minden jot!:)

2016. nov. 22. 11:55
 35/36 anonim ***** válasza:
23%

Hianyzotal biologia orarol ?

Megfazast nathat virusok es bakteriiumok okozzak nem a hideg.

Kismama immunrendszere le van gyengulve ezert konnyen elkap barmit

Munkahelyen buszon utcan kozertben stb

A hidegben keveseb a virus es baci

Tul meleg 24c pont kiszarit es konnyen beteg leszel benne

A parasitok pedig bakterium tenyszetek.

2016. nov. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
27%

Szerinted nem nevetséges, hogy nem bírtátok feljebb tekerni egész éjjel a termosztátot?

Rajta aludt az anyós? Lelakatolta?

2016. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!