Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy reagálnátok le, ha...

Hogy reagálnátok le, ha anyósotok bejelentené csoki mikuláson kívül mást nem add az egyik unokájának, azzal az indokkal mert a szüleinek van pénze?

Figyelt kérdés

Megkért anyósom vigyem el a Tescoba, mikulásra szeretne vásárolni.

Akkor mondta, hogy a fiunknak (12) csokit tud adni mert kell a pénz az unokatestvéreinek, mert ők hárman vannak testvérek. Több mint 40 ezer forint értékben vásárolt Legot nekik.Az anyagi körülményeik hasonlóak a miénkhez. Nem is értettem miért csinálja ezt.

Erre azt mondtam jó nem kell a fiamnak adnia semmit sem, de mi nem megyünk el az ebédre.

Hogy magyarázzam el ezt a fiamnak?

Annyira sajnálom Őt :(


2016. nov. 19. 23:51
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
32%

Szóval az anyósnak az a baja, hogy a fiad nem egy erős jelenség. Hihetetlen, hogy egy ember ennyire kegyetlen tud lenni egy olyan gyerekkel, aki sose volt vele rosszindulatú. Ráadásul a saját unokájával. Ha igazán jó nagyi volna, akkor foglalkozna vele és azon dolgozna, hogy ne lenne ennyire félénk. Eléggé undorító egy alak lehet.

Amúgy az írásodból azt szűrtem le, hogy a fiad egyke. Lehet, hogy ez is zavarja az anyósodat.

2016. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
91%

Az én anyósom dettó ugyan ez... Igaz az én gyerekem4 hónapos,a másik másfél éves,de őt imádják,az én gyerekemet meg nemis látogatja.A kifogása nem ér rá,annyi dolga van a konyhában,annyi emberre főzni( sogoromék otthon laknak)

2 utcával odébb lakunk ,és látom sétál a Leventével...nagyon sok a munkaja tényleg.Legalább ne erre jönne vele.Karácsonyra mondta mi a fenét vegyen ennek a gyereknek(a miénk)

De a Leventének összevesz mindent.

Mindenkinek kiabálja ö a mi kicsi kincsuünk,a mindenünk, a mi gyerekünkre meg mondja: ja meg a Bogika.



Ne menjetek el,ennél rosszabb érzés nem lehet ,mint mikor felfogja már a megkülönböztetést:(

Ha megkérdezi miért nem mentek,mond meg öszintén,hogy gusztustalan amit művel.

2016. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
0%
csak annyit,hogy a hasznos 5%-os válaszom arra sugallt,hogy egy db márkás csokimikulás is belekerülhet ezresekbe is, de vannak 100-200-as bóvlik is!
2016. nov. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
3%

Most akkor a te fiad a legfiatalabb? És az idősebbeknek nem volt még Legójuk?


Akkor csak hadd kapják meg. Egy 12 éves gyerekkel már meg lehet beszélni, sőt ki lehet beszélni a nagymamát.


Most ez hogy van; ott lesz az egész család? Akkor vihetsz te is, minden gyereknek, a sajátodnak többet, a többinek csak csokit.

2016. nov. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim válasza:
85%

Nekem is van egy ilyen csodalatos nagymamam...

Anyumek kisebb koromban levittek hozza nyaron "nyaralni". Azt tudni kell, hogy unokatesomek is ott laktak akkor meg. Mamam a nap minden perceben edessegel kinalta unokatesomat, de tolem egyszer sem kerdezte meg a 1,5 het alatt hogy kerek e valamit.. Ha kerni mertem unokatesomtol o azt valaszolta hogy kerdezzem meg. A valasz termeszetesen nem volt.

A boltban is csak unokatesom kapott jegkremet, es mikor megkerdeztem hogy kaphatok e enis, a valasz sziten nem volt, mert nincs nala annyi penz.... Na persze...

Ilyenkor kb 9-10 eves lehettem, de azota is rossz viszonyban vagyunk, a ballagasomra se jott el, es a tablo kepemet is "veletlenul" osszefogta egy ujsaggal es kidobta.

2016. nov. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Elmentetek végül?
2017. febr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!