Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton a párom...

Anyósom folyton a párom valamikori barátnőjének küldözgeti a családi képeinket. Hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés
A párom és én 10 éve vagyunk együtt,ebből 10 éve áskálódik az anyós.Valamikor volt egy rövidebb kapcsolata a páromnak egy lánnyal,akit a drága mama nagyon kedvelt.Akárhányszor náluk vagyunk,és készülnek családi képek,folyton a páromról és a gyermekeinkről küldözgeti az anyós ennek a lánynak a képeket.Ő nem tudja,hogy én ezeket tudom,de mivel a sógor face fiókján keresztül teszi mindezt,ő pedig engem kért meg h írjam be a jelszavát,így be tudok lépni.Nagyon elegem van az öreglányból,hogy lehet ezt kiküszöbölni?Miért csinálja ezt?Olyan sok vita volt már ez miatt a lány miatt..
2017. febr. 20. 11:32
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem kellene elolvasnom,de szerintem akkor sincs ez rendjén.
2017. febr. 20. 12:03
 12/37 anonim ***** válasza:
62%

Az sincs rendjén, hogy elolvasod. Ez nagyon nem korrekt.

És felesleges problémákat csinálsz magadnak.

A férjed szereti még a 10 évvel ezelőtti nőt? Gondolom, nem. Akkor nem lehet semmi baj. Csak idegesíted magad olyannal, aminek semmi hatása sincs rátok.

2017. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj, de ezt a párodnak (férjednek?) kéne leállítania.


Minimum furcsa, ha ezt nem teszi meg.

2017. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
77%

Abszolút megértlek és a válaszolók közül az vesse rád az első követ, aki ugyanebben a szituban kibírná, hogy nem nézi meg, hogy éppen miért szidják a háta mögött és épp mit pletykál el az öreglány.

A párod mit mond erre az egészre? Neki ez normális? Hisz neked fáj, akkor nem kéne neki tenni valamit ez ellen?

2017. febr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
27%

Ez elég pofátlanság,hogy a sógorod fiókjába belékpekdsz és olvasod a beszélgetéseiket..

Nyilván anyós sem piskóta, de te sem vagy különbb.

Mit érdekel téged az a nő?10 éve vagytok együtt, a párod meg még előtte járt vele..Én ennyi idő után kb az exek neveit is elfelejtettem, eszembe sem jutna egy exen rágódni ,úgy,hogy 10 éve vagyok együtt a párommal.:D

Szóval ha a párod leszarja anyuka mesterkedését, nem érdekli az exe, akkor ne érdekeljen téged sem.

Ne lépegess be más fiókjába. Egyébként meg lehet nézni,hogy honnan,melyik gépről szoktak belépni egy fiókba. Én nem kockáztatnék,ha lebuksz akkor mit csinálsz?

Meg hát privát szféra,tiszteleben kéne tartani.

Anyósnak meg beinteni amikor mesterkedik..Én biztos beszóltam volna már neki,hogy nem tűnt fel,hogy 10 éve együtt vagyok a fiával? Nem veszi észre,hogy mennyire nevetséges amit csinál?

2017. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
80%

Kerdezo parja nem tudja, hogy belep anyos, (anyja) facebook oldalara. Elolvassa a levelezesuket, utana meg magaban orjong.

Kerdezo, peched lesz, ha anyos megeli a 90 evet, es nem tavozik olyan koran, mintahogy te remeled:)) Legfeljebb meg 20 evet orjongsz magadban es olvasgatod a privat lelezeseit.

2017. febr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
35%

#3


állj le ádám! mit értetlenkedsz?

2017. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
44%

#4

pedig téged is csekkolt a csajod nem egyszer. ha nem tudja nem fáj? szóval titokban akár meg is csalhatsz bárkit, bármikor.

nem az a gáz, hogy megcsalod, hanem hogy belenéz a levelezésedbe. igazi jellem vagy. ilyen felfogást...

2017. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy soha!!!Soha egy jó szót nem szólt rólam 10 év alatt,és ezzel a lánnyal olyan jól el szidnak,pedig a lány nem is ismer.Két unokája édesanyja vagyok,szerintem ha nem is dícsér,de ne szidjon egy olyan valakivel,akivel csak azért ír rólam,mert az mindenre bólogat.
2017. febr. 20. 12:42
 20/37 anonim ***** válasza:
94%
Mondd meg neki, hogy ne tegye.
2017. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!