Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton a párom...

Anyósom folyton a párom valamikori barátnőjének küldözgeti a családi képeinket. Hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés
A párom és én 10 éve vagyunk együtt,ebből 10 éve áskálódik az anyós.Valamikor volt egy rövidebb kapcsolata a páromnak egy lánnyal,akit a drága mama nagyon kedvelt.Akárhányszor náluk vagyunk,és készülnek családi képek,folyton a páromról és a gyermekeinkről küldözgeti az anyós ennek a lánynak a képeket.Ő nem tudja,hogy én ezeket tudom,de mivel a sógor face fiókján keresztül teszi mindezt,ő pedig engem kért meg h írjam be a jelszavát,így be tudok lépni.Nagyon elegem van az öreglányból,hogy lehet ezt kiküszöbölni?Miért csinálja ezt?Olyan sok vita volt már ez miatt a lány miatt..
2017. febr. 20. 11:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
57%

#18-as, mi van?

Nincs csajom, nem csekkolt, no vagyok.

Ha a kerdezo nem leselkedne, anyosa es parja hatamogott, akkor nem orjongene 10 eve. Meg meg a kovetkezo 20 evig. Nem sajnalom, sajat maganak kereste a bajt. persze, csaladi osszejovetelen nem mer megszolalni.

#4.

2017. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindegy neked, hogy mit írogatnak? 300 km-re élnek, nem vagytok velük napi kapcsolatban.

Gondolom, hogy az egész világon ő az egyetlen ember, aki rosszat mond rólad. Biztosan van még más is, csak arról nem tudsz.

2017. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
95%

Nálunk is volt ilyen. A terhességem alatt veszélyeztetett voltam, aztán volt 2 műtétem (+ a császár), anyós rögtön riasztotta a kedvenc exet hogy itt a remek lehetőség. A férjem egy ideig tűrt aztán elküldte mind a kettőt a fenébe. Már 1 éves elmúlt a gyerekünk mikor újra hajlandó volt találkozni az anyjával.


A férjed növesszen tököt és állítsa le az anyját.

Te pedig ne olvasgasd mások levelezését, ez is elég undorító.

2017. febr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, de kis álszent mindenki, meg megy az áldozathibáztatás... még a kérdező a hülye, amiért nem dugja homokba a fejét, és utánanéz a nyilvánvalónak. Persze. :D Én azt mondom, ha valaki sunyiskodik telefonon/gépen, és van rá lehetőség, akkor igenis nézzünk bele.

Az egy dolog, hogy a kérdező párját már nem érdekli a lány, nem is ez a probléma. Hanem az, hogy anyós komplett elmebeteg. Mindenkinek szíve joga, hogy kedvel e valakit, esetleg kapcsolatban marad e valamelyik rokona exével. De az, hogy áthívogatja a családi ünnepekre, elküldi neki a privát képeket, és próbálja rábeszélni és biztatja, hogy vegye el a gyerekek anyjától a párját... ez kifejezetten k**vára BETEGES. Ez már pszichiátriai eset, régen nem normális. Épelméjű ember így nem viselkedik, akkor sem ha 70 éves.

Én a helyedben, kedves kérdező, bekeményítenék. Nincs több családi kép anyóséknál, nincs több képküldözgetés, fészről TILTANÁM, a kis ex csajjal együtt. Leülnék az öregasszonnyal kettesben elbeszélgetni, megkérném szépen, hogy fejezze be az áskálódást, különben lefotózom, amikor otthonkában főzi a pörköltet, és körbeküldöm az egész interneten.

Egyébként meg tegyél rá magasról, a képekhez ne férjen hozzá, kommentálni se tudjon semmihez, leginkább szóba se állj vele. Évente pár alkalommal úgyis el bírod viselni, a kis rüfkével meg úgyis dumálni fog a hátad mögött, bármit teszel. Majd elviszi a rosszindulat pár éven belül.

2017. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
60%

Miért olyan lehetetlen,hogy anyósod jóban maradt a lánnyal? Legalábbis számomra pl elképzelhetetlen,hogy anyósod meg a lányka is több ,mint 10 év után még mindig abban reménykedik,hogy újra összejönnek..Ugyan már.

De ha tegyük fel így is lenne,akkor is mi van?

A párod véleménye a lényeges szerintem. Ő gondolom nem hagyna ott ennyi év után a két gyerekkel,csak mert az anyja szerint az ex jobb fogás volt

2017. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, még nem mondtad el, mit szól ehhez a párod. Mert neki kéne megvédeni téged a kedves mama előtt, és megmondani a lánynak is, hogy felejtse már el.

A házasságotok a leírtak alapján stabilnak tűnik, elég nagy a távolság is, ne rágódj ezen túl sokat.


A többi kérdező meg a kérdésre válaszoljon már, ne avval foglalkozzanak, miket olvas a kérdező, meg hol!

2017. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Fel kell jelenteni. Fotok küldözgetése másokról személyislgi jogokat sért, az adatvédelmi törvény hatálya alá tartozik, büncselekmény.
2017. febr. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Egyszer ugyanez miatt kiborult a liszt.Akkor a lány azt írta a mamának,hogy a párom fel hívta.Én számon kértem a férjem.Akkor persze senki nem foglalkozott azzal,hogy én elmondtam, hogy miket írogatnak,mindenki azon rágódott,hogy elolvastam az írásukat.Most ugyanez lenne.A mama álszent,ő a tökéletes,anya,nagymama feleség stb.Tudom,hogy nem kellene ezen idegeskednem,de azért az fel dobja a vérnyomásom,hogy a páromról és a gyerekeimről egy vad idegen senkinek küld képet.Facen sosem volt ismerősöm az anyós,csak a náluk készült képeket tudja megosztani
2017. febr. 21. 08:11
 29/37 anonim ***** válasza:
90%

De minek hívta fel a párod?

Én inkább a férjemet csekkolnám. :) Lehet lepontozni :)

2017. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lenne önmagában fura, hogy barátnők maradtak az anyós meg ez a csaj, nekem ott dobta le az ékszíjat az agyam, hogy össze akarja hozni a másik fiával. B+, testvérek ne legyenek már lyuksógorok, mert ez beteges :D
2017. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!