Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton a párom...

Anyósom folyton a párom valamikori barátnőjének küldözgeti a családi képeinket. Hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés
A párom és én 10 éve vagyunk együtt,ebből 10 éve áskálódik az anyós.Valamikor volt egy rövidebb kapcsolata a páromnak egy lánnyal,akit a drága mama nagyon kedvelt.Akárhányszor náluk vagyunk,és készülnek családi képek,folyton a páromról és a gyermekeinkről küldözgeti az anyós ennek a lánynak a képeket.Ő nem tudja,hogy én ezeket tudom,de mivel a sógor face fiókján keresztül teszi mindezt,ő pedig engem kért meg h írjam be a jelszavát,így be tudok lépni.Nagyon elegem van az öreglányból,hogy lehet ezt kiküszöbölni?Miért csinálja ezt?Olyan sok vita volt már ez miatt a lány miatt..
2017. febr. 20. 11:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
84%

Az én férjem levágná anyós kezét ha a családba be akarná hozni az exét, gusztustalan dolog, lyuksógórrá tenni a testvért és kellemetlen az egész a családnak... Gyorsan ketté szakadna a banda az tuti.

Anyósnak képet csak papíron mutatni, géppel ő nem csinálhat rólatok, letiltani hogy lássa amit te felteszel és máris nem tud szerezni. Mi pl ezért nem osztunk meg képet vagy ha igen akkor ezek a keverő rokonok nem láthatják hogy leszedjék. A gyereknek is vannak jogai..

2017. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
43%
Válaszolók: ti mit csinálnátok, ha nem anyós, hanem más idegen a rólatok és kiskorú gyereketeitekről képeket küldözgetne? Csinálja csak, biztos gyönyörködik?
2017. febr. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
9%
Mért ne kéne ezen ideges legyél? Akinek nincs "hátsószándéka" ezzel, azt nem zavarja.
2017. febr. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
78%
Szóval, miért is hívta fel a párod az exet? Ez miatt jobban aggódnék, mint hogy anyós képeket küldözget...
2017. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
59%
Vaj van a férjed füle mögött, az itt a baj... Te se feszkóznál ezen ha a párod nem lenne töketlen p.öcs és leállítaná a kedves mamát. Vagy éppen sunyi és bejön neki a csaj. Mindenesetre jól választottál.
2017. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
71%
Lehet anyós a férj titkos megbíásából munkálkodik.
2017. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
53%
mi lett?
2017. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!