Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy közöljem apósommal, hogy...

Hogy közöljem apósommal, hogy illene kölcsönkérnie az autómat? (ha illik egyáltalán ilyet)

Figyelt kérdés
Viszonag semleges a kapcsolatunk, se nem jó, se nem rossz. Nincsenek konfliktusaink, de nem is nagyon társalgunk. 8éve vagyok a lányával, és 3éve költöztem hozzájuk. Sofőrként dolgozok, így a saját autómat ritkán használom. Havi kb. 30kilómétert megyek vele, de mégis 75litert tankolok bele minden hónapban. Kicsit rosszul esik, hogy csak úgy használja az autómat anélkül, hogy elkérje, és nem is költ rá (de legalább tisztán tartja, gyakran mossa). Az is előfordult, hogy reggel siettem valahova, de az autó nemvolt a ház előtt, és taxit kellett hívjak. Igaz, hogy az ő házukban élek, de tisztességesen belepótolok mindenbe, a fizetésem kb 25℅-át tartom meg. pofátlanság lenne ha szóvá tenném?

2017. febr. 28. 03:01
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy utsó írja. Sohasem fogom tudni megérteni, hogy valaki kényelmi szempontok alapján a szüleivel/apósával lakik közös háztartásban, aztán panaszkodik, hogy szar van a palacsintában.
2017. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
90%

Mi egy jó ideig ketten éltünk 125 ezerből havonta, úgyhogy 40 ezer volt a hitel törlesztő...


Fel nem foghatom, hogy ez miért jó egyeseknek. Még ha azért laknátok ott, mert spóroltok? De helyette az összes pénzedet odaadod, a saját autód nincs ott, mikor kéne, azt is tankolod alájuk, ezen felül nincs magánéletetek, nem vagytok önálló, felnőtt emberek... Ez mi a fenéért éri meg?


Mi csak addig költöztünk "haza" a szülőkhöz, míg építettük a házunkat, mert a lakásunkat el kellett adni az építkezéshez, és albérletet 4 macskával nem adott ki senki. De amint lett egy lakható szoba és használható fürdő mentünk is át, pedig nekünk még fizetni se kellett azért, hogy otthon laktunk! Ha még többe is került volna, mint önállóan élni, akkor főleg hülye lettem volna ott időzni. Komolyan nem értem az ilyet.

2017. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
81%

jó h.lye vagy abból a 125bóől kijönne az albi, meg a rezsi.

gondolom párod is melózik, vígan ellennétek

2017. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!