Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom hogy lehet ilyen surmó?

Apósom hogy lehet ilyen surmó?

Figyelt kérdés
Anyósom szakácsként dolgozott egész életében, imádta a munkáját(ma már nyugdíjas). Nagy álma volt egy olyan konyha amit úgy rendez be ahogyan akar, új bútorokkal, sütővel stb. A férjemmel úgy döntöttünk mivel augusztusban lesz anyós szülinapja hát mi is besegítünk az új konyhába, nagyon örült neki hogy nagyobb lesz a büdzsé, együtt nézegettünk ötleteket szóval tudom hogy mire vágyott. Ma hazavittem anyóst szemészetről és leesett az állam: a konyha valami katasztrofális lett. Ugyanis após a konyhabútor helyett valami tálaló szekrény szerű sz*rt vett(szerintem használtan) aminek szorulnak a fiókjai, pultja meg alig van. Egyedül a konyhakő néz ki normálisan mert azt a férjem beszélte le a munkásokkal. Kérdezem anyóst mi ez, erre azt mondja a férje rendezte így, neki se tetszik. Após mindig is ilyen fogtechnikus volt, volt hogy a pénztártól küldte vissza a feleségét másik pudingporért mert ő látott olyan tesco gazdaságosat ami 10 forinttal olcsóbb. Pedig megengedheti magának, bányász nyugdíjjal... Oké a saját pénzével úgy spórol ahogy akar, de ezt mi anyósnak szántuk ezt az összeget, úgy költse el ahogy Ő akarja. Anyós meg szerintem fél szólni a férjének, mert sosem volt igazán a szavának helye mert kevesebbet keresett nála... Veszekedést nem akarok, de sajnálom anyóst és mindenképp meg akarom említeni a férjemnek hogy vonja kérdőre az apját.

#felújítás #após #fukar természet
2017. júl. 12. 13:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem neked kene ott rendet rakni, hanem a ferjednek/felesegednek. En biztos nem hagynam, hogy az anyam almat igy szetbarmolja valaki, akkorse, ha az a valaki a sajat apam. Nem vagyok egy veszekedos tipus, de ezert biztos kivernem a balhet, amig nem lesz olyan konyhaja, amilyet akart.
2017. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
11%

Kerdezo, meg Te jezusomozol?

Budget - tokeletesen beszelek angolul, de ez a kiforditott, meg csak nem is fonatikus irasa, kiejtese hulye budzsedet a jo isten de ertene. Irj angolul vagy magyarul, Ne hotentotaul.

Surmo, budzse... Hol a feneben elsz?

Amugy Tesco konyha alacsony budzsenek felel meg. Megis csak jol intezkedett a papi.

2017. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
11%

#11!

Azert nem ugy van am. Akkor verje Ki valaki is a balhet a mama alomkonyhajaert, ha teljessegeben Ki is fizeti. Itt a gyerek csak egy reszet adott. Szoval nem csak a kis menyecske Ne intezkedjen de a draga fiujuk se.

2017. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
17%
Aposnak mire fel kellene elszamolni? Fia csak egy kis reszt adott a konyha arahoz!
2017. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
93%
"Kedves" 12-es, előbb tanulj meg magyarul, mert a "büdzsé" szó igenis létezik, bármily hihetetlen számodra. És igen, én is tudok angolul, de mivel magyarok vagyunk, ugye, ezt így írjuk (vagyis írhatjuk). szopóka-nyalóka :).
2017. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és nem "fonAtikus", hanem "fonEtikus", ha már kötözködni szeretnél. További szép napot :).
2017. júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ha nekem az anyósom azt mondja neki tetszik így a konyhája, egy szót se szólnék. De nem így van.

Az meg hogy kis részét adtuk bele, hülyeség. Az aljzat egyenlítés lehetett olyan 30 ezer körül, plusz a burkolás 25nm-re kb 40 ezer. Ezt a férjem fizette egyedül, a munkást is ő bízta meg, anyós csak a járólapot választotta. Ezenkívül 100at utaltam én a közösről a konyhabútorra, akár 150 ezerért már lehet jókat kapni, nem ilyen rákosi mátyás korabelit, ha hozzátesznek egy kicsit(ahogy anyóssal megbeszéltük).

Egyébként beszéltem a férjemmel és ő is nagyon kíváncsi hogy akkor hol a többi pénz...

2017. júl. 12. 17:38
 18/27 A kérdező kommentje:
A budget pedig francia eredetű szó, kedves 12es. T’sais? Nem próbáld megjátszani itt a műveltet ha még helyesen írni sem tudsz.
2017. júl. 12. 17:52
 19/27 anonim ***** válasza:
40%

Kedves Kérdező!

Nekem sem volt szimpatikus a 12-es megnyilvánulása, de sajnos nincs igazad!

A "budget" angol eredetű szó, - köze nincs a franciához - régen azt a kis bőrszütyőt nevezték így, amiben a pénzérméket tartották. Mai használatban költségvetést jelent.

2017. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
94%

... és hogy a kérdéshez is hozzászóljunk!

Testületileg a családnak - anyósnak is - ki kellene állnia, hogy a konyhabútor ronda és nem kell.

Le kell fotózni, feltenni a Jófogásra vagy a Vaterára és venni helyette olyat, ami az anyós álma.

Természetesen azt majd az anyós válassza ki!

2017. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!