Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez mennyire normális hozzáállá...

Ez mennyire normális hozzáállás a párom szülei részéről?

Figyelt kérdés
Mikor a párom szüleinek a nyaralójában voltunk télen volt egy üveg méz félig. Vettem belőle kb 2szer a teámba. Párom elmondta otthon. Erre a szülei elhozták onnan, közölték vigyünk mi magunkkal ha enni szeretnénk belőle. Máskor elfelejtettünk vinni étolajat. A felét elhasználtam. Már akkor mondtam a páromnak majd veszünk másikat nekik. Párom ezt elfelejtette közölni velük, anyuka szerint rengeteget használtam. Na ekkor rávágtam vegyél nekik 5 litert hogy megnyugodjanak! Mi meg hordunk oda wc papírt, törlőkendőt, repceolajat, mindenfélét. Múltkor a papírzsepiből se mertem venni, nehogy azért is megszóljanak.
2017. aug. 3. 13:51
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
7%
Édes jézus.... Ha tudod hogy ilyen nyomorékok, mi a f..nak mentek a nyaralójukba?? Persze h nem normális de te most ettől jobban érzed magad h vadidegenek szerint is kretének anyósodék? Mit mártírkodsz?
2017. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Talán azért megyünk mert olcsóbb mint berelni. Azért van hogy használjuk.


Azért írtam ki a kérdést mert kíváncsi voltam másoknál van-e ilyen.


Párom olyan ilyenkor mint egy meghunyászkodott tini. Mikor mondtam neki ez így nem oké annyit mondott, hogy tudja.

Mit kellene csinálni? Ellenkezzen az anyjával? Biztos nem fog.

2017. aug. 3. 18:35
 13/38 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha már arra képtelen, hogy ellenkezzen a szüleivel és úgy viselkedik mint egy óvodás(mondjuk volt kitől örökölnie) akkor én ignorálnám őket. Látod, hogy kukacoskodók és önzőek nem? Akkor vagy ne használjátok a cuccaikat, vagy ne menjetek oda. Bocs de nekem nem ér annyit az ingyen nyaralás, hogy utána ilyen hülyeségekkel baszogassanak. Ha az én anyám vagy apám sajnálna tőlünk egy szaros üveg mézet akkor nem nyaralnék a nyaralójukba. Ennyi.
2017. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
54%
Engem ezek után nem érdekelne, hogy ingyen van a nyaraló, nem mennék oda. Büszkeséged elmaradt valamelyik sarkon vagy mi van?
2017. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
71%
A 13-ast hiába pontoztátok le, teljes mértékben igaza van, még akkor is, ha nyersen fogalmazott.
2017. aug. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
Nem akarok kötekedni, de megnéznélek titeket mikor közölnétek a párotokkal oda nem akartok menni, inkább dobjatok ki 40-50 ezer forintot egy másik helyért alkalmanként. Biztos nagyon örülne neki. Évente többször megyünk, szóval igen számít hogy hova és mennyiért. Az hogy ilyen sza.rrágók nem engem jellemez, nem az én szüleim, nem nekem kell szégyenkeznem.
2017. aug. 4. 07:43
 17/38 anonim ***** válasza:
75%
Ha neked ennyit számít a dolog, akkor meg nyeld le a békát hogy a párod nem áll ki melletted, mert a fillér ba....szó szülei fontosabbak neki. 😊
2017. aug. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Úristen, erre inkább már nem írok semmit, a kérdésemben nem rólam és nem a páromról volt szó.
2017. aug. 4. 08:25
 19/38 A kérdező kommentje:
Ja és igen, meg lehet kövezni, de 3-400 forinton garasoskodó szülők miatt nem fogok máshova menni, hü.yét csinálni magamból a párom előtt, kit érdekel a büszkeség, a mai világban ha mindenre az lettem volna, most a híd alatt élnék, igen, számít 40-50 ezer forint, főleg hogy ilyen kikapcsolódás alkalmával csak a kaják kb 10-15 ezer, a benzin meg 10.000 a többiről nem is beszélve.
2017. aug. 4. 08:29
 20/38 anonim ***** válasza:
87%

Egyet értek veled kérdező. Néha félre kell tenni a büszkeséget sajnos a mai világban, csak egy pl. ha én nem teszem, már nincs munkahelyem...a beígért helyett 2 szék közül estem volna a földre..büszkeségből, lakásvásárlás közepette.

Párod szülei nem normálisak ebből a szempontból, nem foglalkoznék ezekkel az apróságokkal. Viszont, lehet az a bajuk, hogy sokat ott vagytok, de pl. a karbantartás részébe beszálltok? Nem feltétlen azért van, hogy TI állandóan ott nyaraljatok, bizony amortizálódik, romlik az állaga így nagyobb mértékben. A rezsit fizetitek magatok után? Lehet nem mernek szólni és ilyen filléreskedésnek tűnik amit tesznek, pusztán dühből.

2017. aug. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!