Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ez mennyire normális hozzáállá...

Ez mennyire normális hozzáállás a párom szülei részéről?

Figyelt kérdés
Mikor a párom szüleinek a nyaralójában voltunk télen volt egy üveg méz félig. Vettem belőle kb 2szer a teámba. Párom elmondta otthon. Erre a szülei elhozták onnan, közölték vigyünk mi magunkkal ha enni szeretnénk belőle. Máskor elfelejtettünk vinni étolajat. A felét elhasználtam. Már akkor mondtam a páromnak majd veszünk másikat nekik. Párom ezt elfelejtette közölni velük, anyuka szerint rengeteget használtam. Na ekkor rávágtam vegyél nekik 5 litert hogy megnyugodjanak! Mi meg hordunk oda wc papírt, törlőkendőt, repceolajat, mindenfélét. Múltkor a papírzsepiből se mertem venni, nehogy azért is megszóljanak.
2017. aug. 3. 13:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
51%

Egyébként ha kicsit jobban felkészülsz, simán elmehetsz 40-50 rongyból külföldre is pár napra, csak nem a Bahamákra.

Vagy inkább "eszed a saját végbéltermékedet", csak olcsón úszd meg a nyaralást? Akkor pont,hogy te is ilyen sóher leszel 40-50 éves korod után,mint az anyósodék.Aki innen kezdte fiatalon,az később csak sóherebb lesz.Tapasztalatból mondom.

2017. aug. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

31! Magyarázd már el melyik külföldi országba jutsz el külföldre ennyi pénzből? Komolyan szeretném tudni! Benzin, szállás, kaja, egyéb kiadások 40-50 ezerért?

mert a balcsira jutsz el ennyiért. Sőt...

2017. aug. 7. 07:49
 33/38 anonim ***** válasza:
57%
És megéri neked ez az idegeskedés? Mert tök feleslegesen vergődsz. Anyósodék kretének, férjed egy puhapocs, de legalább olcsón mész nyaralni. Tök szupi. De most komolyan a férjed direkt tesz neked keresztbe?
2017. aug. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
58%
Ha esetleg 1x-1x felnéznél a booking.com-ra,meglátnád.Egy pár napos osztrák kiruccanást pl. olcsóbban megúszhattok,mint ugyanennyit a Balcsin.De unokatesómék eljutottak 5 napra Rodoszra úgy,hogy mindenestül jobban kijöttek,mint ugyanennyi idő alatt a Balatonon.Csak időben le kell foglalni.Igaz,nem 5 csillagos szállodába mentek,hanem egy idősebb nénihez,aki családi vállakozás gyanánt ilyen B&B szinten szobákat kiad,a reggelihez való paradicsom is az ő kertjéből van.Ha érdekel a dolog,akár Dél-Olaszországból is találnál hasonló lehetőségeket,vagy Horvátországból.
2017. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Akkor idegeskednék ha egy vagyont kellene kifizetnem. Ennyit le tudok nyelni.

Nem játszom meg magam, nem leszek álszent, de igen sokat számít a pénz ilyen helyzetben.

Nagyon tapasztalatlanok vagytok. Tisztelet a kivézelnek.

2017. aug. 7. 15:06
 36/38 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ennyi erőből nyaralni se menj,munkába is csak gyalog menjél,még akkor is,ha 1 órára laksz tőle gyalog.
2017. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
86%

Én anyós vagyok és van nyaralónk.

A fiaméknak is van nyaralójuk, teljesen más vidéken.

A miénk tónál van, az övék hegyen.

Van amikor nyaralót cserélünk, ők vannak a miénkben, mi az övékében, vagy egy kupacban vagyunk mindnyájan, mikor mihez van kedvünk.

Nálunk nincs ilyen figura, hogy enyém-tiéd.

Mindenki használ mindent elvégre egy család vagyunk, csak ha valami elfogy, akkor vagy vegyenek, vagy jelezzék, hogy elfogyott a cukor, a krumpli vagy a vécé papír, mert annál bosszantóbb dolog nincs, amikor főzés közben kell a boltba rohangászni két kilométerre pirospaprikáért, vagy kakálás után csak az otthagyott gurigával tudod kitörölni a feneked.

Kérdező, ti meg vegyetek valami olcsó szekrényt a Jófogáson és abba tartsátok a saját készleteteket, akkor nem lesz vita, rossz szájíz, a szülőkéhez meg ne nyúljatok, ha már ennyire féltik!

Legyen saját mézetek, olajotok, klotyópapírotok és ha valamire még szükségetek van, vegyétek meg a helyi boltban és kész!

2017. aug. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
66%
Ha nincs pénzed ne menj nyaralni. Ha meg csak más nyaralójába tudsz menni akkor fogadd el, hogy mindent nektek kell vinni ami amúgy is alap lenne. A szülőké a föld, az ingatlan, te csak átjáróvendég vagy évente párszor. Úgyhogy örülj hogy van hova menned és, hogy nem telirakott hűtő vár titeket. Velem nagyon rosszul járnál én még a rezsit is kiszámolnám neked. VISSZAMENŐLEGESEN. HAHA :D Csoró ri..bizli.
2023. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!