Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukám szeretne bent lenni a...

Anyukám szeretne bent lenni a szülésnél, mert látni szeretné az unokája első pillanatát, de én nem szeretném ha így látna. Hogyan beszéljem le róla, ha őt ez már előre boldoggát teszi? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

#szülés #anya #édesanya #nagymamás szülés
2017. aug. 19. 20:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%
Az hogy milyen lesz az unokájával a kapcsolat, az majd rajta múlik és nem azon, hogy most bent lesz e! Ezt meg lehet neki mondani! Látogasson titeket sűrűn, majd akkor is mikor 2-3-4 évesen hisztizni fog és akkor próbáljon jó nagyi lenni! Az újszülöttnek rád lesz szüksége, nem a mamára. Még ilyet, nem tudom hogy gondolta meghivatni magát egy szülésre. Ez nem egy vacsora vagy előadás.
2017. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%

Ááá, még belegondolni se jó! Pedig még most is vannak olyan családok, ahol a lánynak semmi ellenvetése nincs, hogy az anyja bent legyen a szülésnél. Mivel ez a te döntésed, nem akarod, hogy lássa a szenvedésed, mondd meg neki kerek-perec. Nem kell köntörfalazni, ha téged ez feszélyez. Ha megbántódik, az már az ő baja. Egyébként meg kb. 20 perc múlva láthatja az unokáját. Nem marad le semmiről, max. arról, ahogy kibújik a babád.

Én tuti lebeszélném, megbántódás ide vagy oda. Ha meglátja, úgyis megbékél. Elég szomorú, hogy ez egyáltalán eszébe jut, mert gondolom, az arcodon látja, hogy nem szeretnéd. Ha jó a viszony köztetek, mondanod sem kéne..., vennie kéne a lapot.

2017. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%
Szaporodni tudsz de ezt megmondani nem? Nem értem. Mondd meg egyenesen.
2017. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
23%

Nekem az anyám volt bent,mert az apja elhagyott addigra..

Nem tudom, hogy bírta ki,mert kemény szülés volt ,igaz gyors.

A koldokzsinòrját is elvágta.

Mondjuk a kicsi és anyám horoszkópja is ugyanaz de imádják egymást nagyon.

De azért ez más helyzet volt, mert nem volt az apja.

Az elsőt az apjával szültem.

2017. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
91%
A párod bent lesz/bent szeretne lenni a szülésnél? Mert akkor mondhatod, hogy ti apás szülést terveztek, de persze ez mellett nyugodtan mondjad anyukádnak, hogy te kellemetlenül éreznéd magad ha ő jönne be ... az unoka fogantatásakor se volt jelen ;) ... és gondolom a terhesgondozásra se ő járt veled.
2017. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%

Megértelek, én sem szeretném ha bent lenne amikor a szüléssel szenvedek.

Mond meg neki így kerek perec, nem kellene ezen megsértődnie.

2017. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
8%
Nekem jo lett volna, ha bejott volna anyum, de a fejeben meg sem fordult ilyesmi. Csak segiteni akar, es ha zavar, (nem fog) meg szules kozben is kikuldheted. Megis egy tapasztalatokkal rendelkezo valaki, aki a te erdekedben lenne ott. Vagy nem?
2017. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
Hát kinek milyen laza viszonya van az anyjával, meg hogy kommunikálnak, de nálam ez kiváltott volna egy: "Hülye vagy? Biztos nem fogsz bejönni." kifakadást. Én eleve azt se szeretném, hogy nekem ott tébláboljon. Mikor megszületik akkor azt akarom, hogy zavartalanul töltsünk el néhány órát hármasban, férjem, baba meg én. Nem az, hogy már jöjjön anyám, mert nem semmi nyugta az embernek tőle..
2017. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi Anya, apás szülés lesz.
2017. aug. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
5%
Ennel a kérdésnel csupa **nkó pontoz.
2017. aug. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!