Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyukám szeretne bent lenni a...

Anyukám szeretne bent lenni a szülésnél, mert látni szeretné az unokája első pillanatát, de én nem szeretném ha így látna. Hogyan beszéljem le róla, ha őt ez már előre boldoggát teszi? Nem akarom megbántani.

Figyelt kérdés

#szülés #anya #édesanya #nagymamás szülés
2017. aug. 19. 20:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
89%
Tuti körberöhögtem volna anyàmat. Ha az apuka benn lesz akkor amugy is kilöve mert nem lehetnek benn 100an a szülésnél szerintem àltalàban max egy személy pluszt engednek meg. Az meg h neki van tapasztalata téged szerintem nem sokkal segitene elöre a doki szülésznö irànyitani fog. 36 évesen nehogy ne tudd megmondani. Kezdj el most a làbadra àllni mert ha most ilyen akkor nevelni tuti nem te fogod hanem az anyàd,neked nem sok beleszólàsod lesz. Én 25 vagyok de megmondtam anyàmnak is anyósnak is h szülés utàn ha hazamegyünk akkor se legyen tömörülés nàlunk,majd ha úgy érzem màr magam szólok és làtogathatnak.
2017. aug. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen mindegy, hogy itt ki mit ír!

Ha nem akarod, hogy bent legyen, akkor mondd meg neki.

És ezt a határozottságot tartsd fent , mert látom a környezetemben, hogy bizony a mamák miatt nem egy kapcsolat, házasság ment tönkre.

2017. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk apasszules lesz. Aztán anyu majd jon. Napokkal később, mert vidéki es igy láttuk jónak. Nekem igazából ezt nem kellett kerni. Felfogta, hogy apuka lesz benn es mivel en meg a baba elso par nap ugyis a korhazban leszunk, felesleges itt lennie. Mire kijovunk a kórházból mar itt lesz. Belerazodunk segit (en ennek orulok) es ennyi.


Talan kérd meg hogy akkor segítsen ha hazajottok. Biztos boldog lesz, hogy a reszese lehet, de a szulesnel benn lenni, az nem nagymama dolga.

2017. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
88%

Nem "lebeszélned" kéne róla, hanem kedvesen, de határozottan megmondanod neki, hogy te ezt nem szeretnéd.


Te fogsz szülni, így ebben a kérdésben a te akaratodat kell mindenkinek tiszteltben tartania, és ahhoz alkalmazkodnia.


Attól, hogy akár anyukáddal, akár mással jó viszonyt szeretnél ápolni, a saját érdekedben tudnod kell meghúzni a saját határaidat.

2017. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
88%

Megmondod határozottan, hogy NEM lehet vbenn és kész.


Maximum megsértődik, de jobb, ha már most határokat húzol, vagy mindenbe bele fog szólni.

2017. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
67%
Szerintem a legjobb ha tisztázod vele, hogy neked ez kellemetlen lenne. Biztos vagyok benne, hogy megérti.
2017. aug. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
61%
Mi lett végül? Elfogadta, hogy nem lehetett bent? Vagy engedtél?
2018. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
41%

Fujj

rosszul is lennek ha anyam v anyosom lenne bennt

Ez nem az ö pillanatuk

Amugy mi lett vegül???

Es anyud mennyire szol bele a nevelesbe?

mert ennyire ragaszkodott h szülesnel bennt legyen sztem eleg sok gondot fog okozni a kesöbbiekben is

2018. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!