Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak szerintem megalázó?

Csak szerintem megalázó?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt. Eleinte hajtogatta hogy imádni fogom az anyukáját és alig várja hogy bemutathasson mert ő a világ legjobb embere. Aztán teltek a hetek és minden hétvégén kitalált valamit hogy most ezért, máskor azért nem ér rá az anyukája. Nem különösebben zavart mert én sosem kértem hogy mutasson be, szerintem ez nem meghatározó, habár őt a családom már ismeri. Aztan egyik hétvégén amikor az anyukája megint "nem ért rá", eljöttek a páromhoz, felhívta és mondta hogy jönnek, mire mondta a párom hogy nyugodtan mert itthon vagyunk. Erre anyuka visszakerdezett, hogy "ha ő is? Akkor nem megyünk fel csak te gyere le.", Ez után kezdett furcsa lenni és láttam paromon hogy fél hogy meghallottam. Miután anyja elment, megkérdezem mi a baj és elmondta, hogy furcsa számomra hogy idejön hozzá az anyja de nem jön fel hozzá és hogy "sosem ér rá". Erre párom közölte, hogy valójában azt mondta az anyja, hogy ha majd komoly lesz a kapcsolatunk, akkor mutasson be, ő addig nem akar megismerni. Kérdeztem hogy mi alapján ítéli meg az anyja, hogy mikortól elég komoly a kapcsolatunk, és azt mondta párom, hogy szerinte néhány hónap. Ez számomra logikátlan, mert mi érezzük és tudjuk, hogy milyen a kapcsolatunk, de mindegy. Eltelt pár hét és párom véletlenül elszólta magát, hogy az anyja amúgy is azt mondogatja ha rólam van szó, hogy dobjon ki. Visszakérdezetem hogy ezt mégis miért? Erre jött a helyesbítés hogy csak egyszer javasolta mikor összekaptunk valamin... Tovabbra is az anyuka van mentesitve, hiszen ő jó ember és joga van velemenyt nyilvánítani (rólam, ismeretlenül). Közben megszokottá vált, hogy kb minden második hétvégén párom elmegy az anyukájához családi ebédre, amire ugye én nem vagyok hivatalos, de hogy együtt tudjunk lenni hétvégén, én addig nála kuksolok, addig takarítok vagy főzök... Utóbbi hétvégén anyuka felhívta a páromat és kérdezte mit főzzön neki, párom mondta hogy semmit mert én főzök, erre anyuka vihogva megkérdezte, hogy "miért tud főzni?". Majd ezt még tetéztük múlt héten, mikor is párommal töltöttem volna a szabadnapom de anyukája délután át kellett jöjjön valami ügyintézés miatt hozzá. Így mondtam, hogy inkább haza megyek, mivel tudjuk hogy nem akar találkozni velem. Erre párom azt mondta, maradhatok, majd maximum addig bemegyek a szobába, amíg ott van az anyja. Most komolyan, csak szerintem megalázó??? Miért utál ennyire ismeretlenül? Kérdeztem a párom is hogy mit ártottam neki, miért ilyen már ismeretlenül velem? Erre az a válasz, hogy joga van bármit véleményezni és gondolni és ha ő vagy én úgy akarom akkor sose kell majd találkoznom vele. De szerintem ez nem normális...

25N, 26F


2017. szept. 4. 09:29
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
89%

Nem hiszem,hogy szükséged lenne egy ilyen kapcsolatra.Nem az anyja a hibás, hanem a "kisfia". Párod (?) nem érett még egy kapcsolatra, és mi az hogy addig bújj el a szobában?

Társat találj magadnak, ne egy ilyet, akit dugdosni kell, mert nem vállal fel. Nem csak szerinted, szerintem is megalázó.

2017. szept. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 feketeszisza ***** válasza:
90%
Sose jó ha a szülő beleszól. Még gyerek az adott illető,és anyuci nyakán csüng. Volt dolgom ilyen pasival évekig,nevetséges. Mikor hajnalban lelép,hogy az anyja ne vegye észre,hogy nem otthon aludt:DDD
2017. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
89%

3 hónapos kapcsolatban szerintem "elvárható", hogy bemutatkozzatok egymásnak, találkozzatok, ha a nagy családi ebédre még azért nem is vagy hivatalos, mert azért ebből még valóban bármi lehet. De azért amit anyósod művel, az durva, de nyilván az még inkább, amit a barátod. Nyilván amolyan anyuci pici fia, és nyugi, ha összeházasodnátok, vagy gyereketeket is lenne, akkor ez csak durvább lenne.

Én erősen elgondolkoznék, ha nem képes kiállni érted és melletted, hogy komolyabbra fordítsam-e a dolgokat vele.

Lehet nem véletlenül mondja anyós ezt, hogy ez még nem komoly, lehet, hogy pont ezen dolgok miatt volt több elődöd is, mert ők is egy önálló, független férfira vágytak és nem egy ilyenre, akinek ilyen "kedves" anyukája van és ennyire nem képes kiállni önmagáért és a párjáért.:)

2017. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
92%

Ez a no egy sudribunko, a pasid meg egy toketlen hulye.

Lehet, hogy szeret teged de sosem fog az anyjaval szembe menni. Az ok, ha egy ideig nem akar bemutatkozni a holgy, de az, hogy szandekosan kerul, meg menj a szobaba az mar a legalja.

2017. szept. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
92%

Én néha úgy éreztem azert vannak ezek a beszólásai mert lehetséges hogy a fiacskája téged szapul nála, panaszkodik rólad. Okkal ok nélkül nem számít. Nekem ez így jött le. Mert amúgy honnan tudna a vitátokról? Nálunk a párom semmit nem oszt meg a szüleivel velünk kapcsolatban, csak jó dolgokat. A többi nem tartozik rájuk.

Nem mellesleg. Ha mégsem ez állna a háttérben keress normális férfit, különben a későbbiekben ennél durvábban fog viselkedni az anyja. És ez már nem féltékenység, nem irigység a részéről hogy te a fiával vagy. Ez a nő egyszerün beteg!

2017. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
88%

Igen megalázó amit veled tesz .


De a fő hibás a "párod "

Ez a férfi, bár sztem nem az sosem fog kiállni melletted !

1 és 5 év múlva is anyuci lesz a szent ! Te meg egy betolakodó csak !

Tudom miről beszélek, még ha bántó is ez most számodra .

2017. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
81%
Az
2017. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 acelsziv ***** válasza:
93%

Három lehetőséget látok.

1: Otthagyod ezt a töketlen ficsúrt most és keresel egy normálisabb fazont.

2: Még szívatod magad pár hónapig évig és azután hagyod ott káromkodva az elvesztegetett idő és a benyelt megalázások miatt.

3: Vele maradsz, elviselsz mindent és idegroncsként landolsz a pszichiátrián hogy többé ne is legyél egészséges ember.

2017. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
79%
Tényleg legjobb anyós a porhanyós..:( pedig nekem is nagy fiam van már de örülök mindig ha jönnek hozzá! Ugyanis tudom hogy nem hülyének neveltem!!!:D....ezért nincs mitől félnem. Anyósod egy hááát, fura...engem az exem anyja nem engedett be direkt -a végén-, nem engedte hogy ott aludjon a fia /42 éves/, üvöltött a telefonba hogy -már megint ő aaaaz?-.. meg "mit akar..?" ennél lejjebb már úgysincs, ne várd meg amíg idáig eljutottok. Frankón érthetetlen a párod és a "kedves" családja. Kicsit fordítva ül a lovon a mama le kéne egyszer rúgni :D
2017. szept. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
81%

Elég gáz.

Az nem, hogy még nem volt bemutatás. Csak akkor ugye, minek mondta a párod, hogy be akar neki mutatni.

Viszont az nagyon gáz, hogy az anyja nem is ismer és mégis szid téged, meg nem feltételezi, hogy tudsz főzni. Meg hogy ennyire elzárkóznak, hogy külön elhívják a fiúkat, téged meg nem. Az meg a csúcs, hogy nem mennek fel hozzá, ha ott vagy.

És persze az is gáz, hogy a párod elmeséli neki a vitákat.

Szerintem az anyuka nem komplett. Viszont leginkább a párod a hibás a kialakult helyzetért. Nem áll ki melletted. Nem mondja, hogy ne legyetek már ilyenek, gyertek fel, nem fogok ezért lemenni. Vagy nem kéri ki magának, amikor téged sérteget.

2017. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!