Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak szerintem megalázó?

Csak szerintem megalázó?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt. Eleinte hajtogatta hogy imádni fogom az anyukáját és alig várja hogy bemutathasson mert ő a világ legjobb embere. Aztán teltek a hetek és minden hétvégén kitalált valamit hogy most ezért, máskor azért nem ér rá az anyukája. Nem különösebben zavart mert én sosem kértem hogy mutasson be, szerintem ez nem meghatározó, habár őt a családom már ismeri. Aztan egyik hétvégén amikor az anyukája megint "nem ért rá", eljöttek a páromhoz, felhívta és mondta hogy jönnek, mire mondta a párom hogy nyugodtan mert itthon vagyunk. Erre anyuka visszakerdezett, hogy "ha ő is? Akkor nem megyünk fel csak te gyere le.", Ez után kezdett furcsa lenni és láttam paromon hogy fél hogy meghallottam. Miután anyja elment, megkérdezem mi a baj és elmondta, hogy furcsa számomra hogy idejön hozzá az anyja de nem jön fel hozzá és hogy "sosem ér rá". Erre párom közölte, hogy valójában azt mondta az anyja, hogy ha majd komoly lesz a kapcsolatunk, akkor mutasson be, ő addig nem akar megismerni. Kérdeztem hogy mi alapján ítéli meg az anyja, hogy mikortól elég komoly a kapcsolatunk, és azt mondta párom, hogy szerinte néhány hónap. Ez számomra logikátlan, mert mi érezzük és tudjuk, hogy milyen a kapcsolatunk, de mindegy. Eltelt pár hét és párom véletlenül elszólta magát, hogy az anyja amúgy is azt mondogatja ha rólam van szó, hogy dobjon ki. Visszakérdezetem hogy ezt mégis miért? Erre jött a helyesbítés hogy csak egyszer javasolta mikor összekaptunk valamin... Tovabbra is az anyuka van mentesitve, hiszen ő jó ember és joga van velemenyt nyilvánítani (rólam, ismeretlenül). Közben megszokottá vált, hogy kb minden második hétvégén párom elmegy az anyukájához családi ebédre, amire ugye én nem vagyok hivatalos, de hogy együtt tudjunk lenni hétvégén, én addig nála kuksolok, addig takarítok vagy főzök... Utóbbi hétvégén anyuka felhívta a páromat és kérdezte mit főzzön neki, párom mondta hogy semmit mert én főzök, erre anyuka vihogva megkérdezte, hogy "miért tud főzni?". Majd ezt még tetéztük múlt héten, mikor is párommal töltöttem volna a szabadnapom de anyukája délután át kellett jöjjön valami ügyintézés miatt hozzá. Így mondtam, hogy inkább haza megyek, mivel tudjuk hogy nem akar találkozni velem. Erre párom azt mondta, maradhatok, majd maximum addig bemegyek a szobába, amíg ott van az anyja. Most komolyan, csak szerintem megalázó??? Miért utál ennyire ismeretlenül? Kérdeztem a párom is hogy mit ártottam neki, miért ilyen már ismeretlenül velem? Erre az a válasz, hogy joga van bármit véleményezni és gondolni és ha ő vagy én úgy akarom akkor sose kell majd találkoznom vele. De szerintem ez nem normális...

25N, 26F


2017. szept. 4. 09:29
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
83%

Persze, egyértelmű, hogy te nem fogod elhagyni.


Ne tedd, de ne is gyere panaszkodni, mikor majd mindenbe bele fog ugatni :)

2017. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 BlackDahlia válasza:
72%

Hellóóú :)


na, figyuka, szívem, jön a nagy párkapcsolati tanácsadó :D profi vagyok a témában :D

Nekem az első hosszabb kapcsolatom volt ilyesmi.

Mindig azt éreztem, hogy sose felelek meg.

Ennyire durva nem volt a helyzet, de voltak szurkálódások, odabökések, hátam mögött pofázás anyós részéről is, meg anyucihoz futkosás, ha valami volt...

Megmérgezte az egészet.

Nem bírtam tovább.

Kidobtam, elegem lett az egészből.


A második kapcsolatom szintén 6,5 évig tartott, minden frankó volt ancikával, de ott meg akkor kattant el anyuka, amikor nekünk eltérő terveink voltak az övéiktől.

Nem volt hajlandó szóba állni a fiával, mert velem van.... :D

Nem csalok meg senkit, nem használok ki, nem vagyok szörny, mielőtt aszinnétek'. Mélyérzésű vagyok, amit nehéz kezelni, és szörnyen nagy az igazságérzetem -.-


Jó ember vagyok, csak rohadtul nincs önbecsülésem, és sokat tűrök, próbálok alkalmazkodni, tán túl sokat is.

Aztán nézte valaki, hogy nekem mennyi álmatlan éjszakám volt, más gonoszkodása miatt?

Meg amikor anyóspajtás a húggal összezövetkezve kiforgatta még a facebook bejegayzéseimet is, aztán még én voltam a hibás, hogy minek posztolok ki olyanokat?

Hát, kész agyrém gyerekek.


Egyébként, próbálhatod a piros biciklit tekerni, én is azt tettem...

Nem lendültem ellentámadásba, próbáltam okos enged-et alkalmazni, kedves lenni, ráhagyni, szeretettel bölcsebbnek lenni...

De amikor a reggeli kávét kihányod a gyomorgörcstől, akkor senki elmebaja nem jogosít fel arra, hogy magadat tönkretedd és évekig kínlódj.

Ilyen kapcsolatba meg se próbálj éveket feccolni, összeköltözni, gyereket szülni, mert lehet, hogy megkedvel és felenged a szíve, ha unoka van, de mi van ha nem? Te mész rá idegileg, hidd el. Ez, itt, gyerekek gyülekezete, akik összefognak ellened, ha nem vagy jó kislány, bizony ám!; és szerintem is gyanús, hogy anyuka ennyire utál ismeretlenül, véleményem szerint a csávó kipofáz neki a hátad mögött. Máskülönben miért köp rád zsigerből?


Én odáig jutottam, hogy a mostani "párom" anyját meg se akarom ismerni.

Köszi nem.

-más kérdés,hogy szakításra is állunk, de ez megen' azén butaságom :)

2017. szept. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
76%
A barátoddal van a baj. Neki kéne kiállnia melletted, és nem teszi. Dobnam a pasit.
2017. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 BlackDahlia válasza:
79%

Ja, megen'én vagyok:

nincs önbecsülésed, szívem.

Ne hagyd, hogy végigtiporjanak rajtad.

Megérdemelted te ezt?

Nem hinném. Akkor mi joga van akárkinek is így bánni veled?

Ha kell, tölts egy-két napot magaddal, beszélj a fejeddel, ne várj évekig mint én, hogy na majd változik, meg csodában hiszel etc.


Nem, csillagom, itt csak te húzhatod a rövidebbet,

én úgy látom.

Senki se fog kiállni érted, értem se álltak ki.

Sok sikert a döntéshez, sok erőt, akárhogy is döntesz.


32/N

2017. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vagyok egy nagyon talpraesett, nagyszájú nő, de tuti lementem volna a párommal a ház elé, amikor közölték, hogy nem jönnek fel és menjen le a párod. :) Ne hagyd magad. Jól látod, ez a viselkedés nem normális (se az "anyós", se a párod részéről).
2017. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz,hogy nem mutatott be ,de amilyen anyuka és amilyen párod hozzáállása,lehet addig lesz jó neked ameddig nem ismered.
2017. szept. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 Metionin ***** válasza:
91%
Először azt akartam írni, hogy szard le a mamit, tipikusan az a fajta fiús anyuka lehet, aki szerint semmilyen nőszemély nem lehet elég jó a kicsi fiának. Amikor viszont eljutottam odáig, hogy a srác közölte hogy menj be a szobába amíg ott az anyja, kiakadtam. WTF??! 26 évesen ideje kinőnie a pelenkából a fiatalembernek. Az egy dolog hogy neked tényleg nem kötelező találkozni az anyóssal de az hogy a barátod mindenről beszámol neki meg dugdos az anyuka elől, nem normális.
2017. szept. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
89%

Jujjj! Ezt a részt először nem is olvastam, hogy a párod mondta, hogy menj be majd a szobába, ha jön az anyja. Ez nagyon gáz. És hogy ezt magától találta ki, nem is az anyja mondta. Hát, a párod sem jobb, mint az anyja.

Nekem ez már elég indok lenne arra, hogy azonnal szakítsak vele.

Igen, megalázó. És nem normális! Nem is értem, hogyan juthatott ilyen a párod eszébe.

2017. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
52%

A párod még gyerekes,ebbõl nehezen fog lenni komoly kapcsolat.Keress 3-4 évvel idõsebb pasast.

Meg isten tudja,hogy a párod mit mondott rólad az anyjának .

2017. szept. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy amit 30-as írt, pont ugyanezek jutottak eszembe.
2017. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!