Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csak szerintem megalázó?

Csak szerintem megalázó?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt. Eleinte hajtogatta hogy imádni fogom az anyukáját és alig várja hogy bemutathasson mert ő a világ legjobb embere. Aztán teltek a hetek és minden hétvégén kitalált valamit hogy most ezért, máskor azért nem ér rá az anyukája. Nem különösebben zavart mert én sosem kértem hogy mutasson be, szerintem ez nem meghatározó, habár őt a családom már ismeri. Aztan egyik hétvégén amikor az anyukája megint "nem ért rá", eljöttek a páromhoz, felhívta és mondta hogy jönnek, mire mondta a párom hogy nyugodtan mert itthon vagyunk. Erre anyuka visszakerdezett, hogy "ha ő is? Akkor nem megyünk fel csak te gyere le.", Ez után kezdett furcsa lenni és láttam paromon hogy fél hogy meghallottam. Miután anyja elment, megkérdezem mi a baj és elmondta, hogy furcsa számomra hogy idejön hozzá az anyja de nem jön fel hozzá és hogy "sosem ér rá". Erre párom közölte, hogy valójában azt mondta az anyja, hogy ha majd komoly lesz a kapcsolatunk, akkor mutasson be, ő addig nem akar megismerni. Kérdeztem hogy mi alapján ítéli meg az anyja, hogy mikortól elég komoly a kapcsolatunk, és azt mondta párom, hogy szerinte néhány hónap. Ez számomra logikátlan, mert mi érezzük és tudjuk, hogy milyen a kapcsolatunk, de mindegy. Eltelt pár hét és párom véletlenül elszólta magát, hogy az anyja amúgy is azt mondogatja ha rólam van szó, hogy dobjon ki. Visszakérdezetem hogy ezt mégis miért? Erre jött a helyesbítés hogy csak egyszer javasolta mikor összekaptunk valamin... Tovabbra is az anyuka van mentesitve, hiszen ő jó ember és joga van velemenyt nyilvánítani (rólam, ismeretlenül). Közben megszokottá vált, hogy kb minden második hétvégén párom elmegy az anyukájához családi ebédre, amire ugye én nem vagyok hivatalos, de hogy együtt tudjunk lenni hétvégén, én addig nála kuksolok, addig takarítok vagy főzök... Utóbbi hétvégén anyuka felhívta a páromat és kérdezte mit főzzön neki, párom mondta hogy semmit mert én főzök, erre anyuka vihogva megkérdezte, hogy "miért tud főzni?". Majd ezt még tetéztük múlt héten, mikor is párommal töltöttem volna a szabadnapom de anyukája délután át kellett jöjjön valami ügyintézés miatt hozzá. Így mondtam, hogy inkább haza megyek, mivel tudjuk hogy nem akar találkozni velem. Erre párom azt mondta, maradhatok, majd maximum addig bemegyek a szobába, amíg ott van az anyja. Most komolyan, csak szerintem megalázó??? Miért utál ennyire ismeretlenül? Kérdeztem a párom is hogy mit ártottam neki, miért ilyen már ismeretlenül velem? Erre az a válasz, hogy joga van bármit véleményezni és gondolni és ha ő vagy én úgy akarom akkor sose kell majd találkoznom vele. De szerintem ez nem normális...

25N, 26F


2017. szept. 4. 09:29
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
22%
Fotóról sem ismer a párod anyucija?Lehet nem tetszik neki a pofid.
2017. szept. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez nagyon gáz...

Amit írtál, az jogos, mármint hogy a barátod elsírta anyukának a veled kapcsolatos bánatát, ergo anyuka csak a rosszat látja belőled.

Én elsősorban a barátodat látom ludasnak a témában.

Saját példám jutott még eszembe: egy időben a fiam rendszeresen más-más lányokat hozott haza (még itt lakott). Picit zavaró volt - mégiscsak idegenek mászkáltak a lakásban -, de ennyi, azért képes voltam kedvesen, normálisan viselkedni velük. Az viszont baromi ciki volt, amikor egyik reggel még félálomban a kövi lányzó köszönésére válaszoltam, hogy "Szia Esztikém", mire a drága fiam közölte, hogy "Anya, ő itt Zsófi"... szegény lány, égtem, mint a rongy, nem győztem bocsánatot kérni. Na ott amikor a kislány elment, beszéltem a gyerekkel, hogy kicsit teleszaladt már a hócipőm ezzel...

Bocsi, elkalandoztam, szóval arra akartam kilyukadni, hogy lehet, hogy a barátod is hasonlóan viselkedett előtted, és az anyjának ebből lett elege.

Hangsúlyozom, attól még bunkóság, amit csinál, de talán megvan az oka, csak xarul kezeli. Ez a "legyél a szobádban, amíg anyám itt van" meg egyenesen nevetséges, de ne felejtsük el, hogy ez is a barátod fejéből pattant ki...

2017. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem csak szerinted megalázó. Jól látod, nem normális a szitu. Most két dolgot tehetsz: ha még meg akarod menteni a kapcsolatot, akkor megmondod neki, hogy igenis mutasson be az anyjának, ha valóban komolyak a szándékai veled, ha pedig úgy gondolod, hogy lelépnél, akkor dobd ki. De azt tudd, hogy ha már most nem áll ki melletted az anyjával szemben, később sem fog, és ez csak rosszabb lesz!
2017. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
81%

A párod anyukája itt a kisebbik gond - simán hülye, de a pasid:

"Erre párom azt mondta, maradhatok, majd maximum addig bemegyek a szobába, amíg ott van az anyja. "


Tényleg boldog életed lesz mellette?

Ez fog melletted állni jóban (azt még elhiszem), de rosszban, erre tudsz te majd támaszkodni,ha bármikor bajban leszel? Na ne!

Szerintem dobd ki a francba, milyen kis pöts....

2017. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
78%

Az én férjem ilyenért ajtót mutatott volna nekik... Hagyd el a pcsába. Kell ez neked egy életre?


Engem egy gyerekkori szerelmem anyja krvázott ismeretlenül, egyszer látott. Azért utálni tudott. Hát, nem bánom hogy nem maradtam vele, mert nem is lett belőle senki. :)

2017. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
70%

Ha a párod igazi férfi ember gericcel, akkor nem viselné el senkitől, hogy gúnyos megjegyzéseket tegyen a párjára. Nem feltétlenül arról szól a dolog, hogy mennyire kéne, hogy szeressen téged a pasi és ezért bevédjen az igazságtalanul beszólogató mamitől, hanem hogy saját magára nézve is baromira tiszteletlen kéne, hogy legyen, hogy a választottját ekkora semmibe nézik.


Ez a pasi egy röhej, a 10 éves öcsémben több az önérzet. :D Te is egy nagy vicc vagy, ha még a kisovis hülyegyereket mentegeted. Kihajítottam volna már rég.

2017. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
48%

Tekintettel arra, hogy a kérdező az összeköltözést emlegeti, meg majd hogy közös gyerek... szóval úgy tűnik erősek az érzelmei a srác iránt, akkor is , ha a srác nem érdemli meg... úgyhogy talán a "dobd ki azonnal" tanácsok nem a legjobbak...


Először is: komolyan beszéljétek meg a kapcsolatotokat, a szándékaitokat, három hónap együttjárás azért elég kevéske idő...


Másodszor: ne menj be a szobába, ha anyósjelölt jön. Legyél karakán, és mutatkozz be neki. Aztán valami lesz. Elképed, vagy fölháborodik, vagy zavarba jön, vagy kinosan vigyorog, de valami lesz. Rákényszerül a megismerésre és a beszélgetésre.


Harmadszor: erősen gondolkozz el azon, hogy az összeköltözési szándéknak nem az-e a lényege, hogy legyen aki mos, vasal, takarit stb. a nagyságos úrra, amig ő anyucinál ebédelget.


Negyedszer: Nem, a köztetek fennáló helyzet egyáltalán nem normális.

2017. szept. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
85%

Anyuci kicsi fia... Nehogy összeköltözz vele. Mindig az anyja lesz az első neki, mindig az anyjának fog igazat adni, sosem fogsz olyan jó lenni mint az anyja... Nem áll ki melletted, nem véd meg, helyette panaszkodik anyucinak olyan dologról, amihez semmi köze. Az a nő sosem fog megkedvelni, mert azt látja, hogy elveszed tőle a kicsi fiacskáját, és ezt nem fogja szó nélkül hagyni.

Ha ezen változtatni akarsz, csináld azt legközelebb, hogy amikor megy az anyja, mondd azt, hogy bent maradsz a szobában, majd amikor hallod, hogy ott van, kimész, és köszönsz, bemutatkozol, esetleg megkérdezed tőle, hogy miért utál.

Vagy csak szimplán hagyd ott és keress egy felnőtt férfit. Habár én nem hagynám ki a lehetőséget, hogy valamilyen szinten kiálljak magamért, ha már az nem teszi meg, akinek kéne.

Nem hiába mondják, hogy a jó anyós porhanyós.

2017. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
78%

Te jó ég! Nekem ebből annyi elég is, hogy beküld a szobába amíg az anyja ott van. De komolyan, és ezt te megteszed? De miért?

Keress felnőtt ferfit, vagy így fogod leéli az életed. Ez anyuci pici fia, hagyd meg neki!

2017. szept. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
88%

Én már ott padlót fogtam, hogy ha te is ott vagy nála, akkor nem mennek fel, hanem a párod menjen le hozzájuk.

Hát én lementem volna utána, odaálltam volna a nő elé és megmondtam volna: "X.Y. vagyok, akivel Ön nem akart találkozni!"


Sürgősen dobd ezt a pasit és keress egy normálisat!

2017. szept. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!