Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok a rossz?

Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Férjem kitalálta, hogy most szemüveg helyett ő lencsét hordana. Ezzel csak az a baj, hogy nincs fél évente 40 ezrünk rá. A szemüvegre pedig adna támogatást a munkahelye. Anyósom belém állt hogy de akkor is a lencse, mert jobban lát vele..majd ő a felét állja. Meg, hogy az ő szemszögéből költöttünk már totál felesleges dolgokra is. Én csak azt nem értem, hogy tudja a férjem, hogy milyen helyzetben vagyunk (pont költözés előtt) és mégis ragaszkodik hozzá...A másik pedig, hogy anyósom beleszól..csak azt nem tudom milyen jogon. Túrkáljon más pénztárcájában..

2017. nov. 9. 07:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
82%

Miért kerül egy kontaktlencse félévente 40ezerbe?

(Egyébként egy jó szemüveg normális kerettel sem olcsó.)

2017. nov. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
64%

Előtted szóló vagyok.

NEm tudom, nekem 20 ezer, fél évre, netről rendelve. De túl tudo mhordani 1-2 héttel mindig.

2017. nov. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Optikában kérdezte meg. Neten körbenézünk! Tudom..én is túlaggódom a dolgokat. A neki is és nekem is kell valami..hát én mindig lemondok dolgokról csak hogy neki legyen.
2017. nov. 9. 09:21
 14/38 anonim ***** válasza:
85%

Na hát ezzel mérgezed meg a kapcsolatotokat...

Mindkettőtöknek legyen valam iamit szeretne, ne lemondj!

Neki is rossz ez, hidd el!

2017. nov. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva kellene megközeleíteni a dolgot!


Írd össze, hogy mennyi a bevételetek - az összes bejövö pénz legyen benne tételesen és idöponttal, hogy mikor jkön a számlátokra.

Ugyanígy tételesen írd össze, hogy milyen fix kiadások vannak - rezsi, törltesztés, stb.

Írd össze, hogy mennyibe kerül a gyerek gondozása (pelenka, tápszer, gyógyszer), ileltve mennyit költötök kajára meg háztartási szerekre egy hónapban. (Ehhez ajánlott minden bevásárlás után azonnal felírni mindent, amit vettetek és hogy mennyiért)


Ha megvan pontosan, hogy mennyi a bevételetek és mennyi a kiadásotok, akkor lehet beszélni arról, hogy jut-e kontaktlencsére, és mennyi.


Mellesleg az ilyen összeírásnak nagy elönye, hogy azt is ki lehet találni, hol lehetne sprórolni, mert egész biztos sok mindenre elmegy értelmetlenül pénz, amit szervezéssel lehetne csökkenteni és akkor jutna mindenkinek oylasmire is, ami nem fontos, csak szeretné, ha lenne.

2017. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem, mitn már egy korábbi is írta, pároddal kéne ezt megbeszélned.

Nem tudom miylen a kapcsolatotok ,de bennem felmerült, hogy szereted-e (nem a kontaktlencse tiltása miatt, hanem ez a szabályozás nekem bizarr).

Ha megoldható jobb a lencse! Látja magát borotválkozás, meg miegymás közben, lát téged szex közben... Gondolj bele.. Te hogy festesz szemet szemüvegben? Ugye?

De ha nincs pénz, azt el kell fogadnia, de nem kell ebből akkora ügyet csinálni, mint amit te csinálsz, mert szegéyn srác, már retteghet ha róla van szó..

Legyen mindkettőtöknek véve valami, ne csak eggyikőtöknek.

Ő nem mondja soha, hogy vegyél magadnak valamit?

2017. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél textilpelenkát, használd pelenkabetéttel ( [link] és egyből fog jutni a gyereknek gyógyszerre és még a férjednek kontaktlencsére is, különösen, ha az anyós állja a felét.
2017. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
89%
3 havonta rendelek lencsét folyadékkal. 7000 forint. Az egy evben 28 ezer forint. Ha lebondot hónapokra látod hogy nem sok. Ha ő ettől jobban érzi magát ne gátold, anyostol meg fogadd el ha fizetni akarja a felét. Úgy még olcsóbb. Mi sem élünk kiemelkedő anyagi körülmények között. Az én férjemnek is vannak olyan dolgai amitől a hajam égnek áll. Van amikor az édesanyja támogatja benne, akár pénzügyileg is..hát tegye. Az ő fia. Az én dolgaimat köröm fodrász pedig mindig kispórolom. Engedi kell egy kicsit mert különben baj lesz. Én is nagyon aggódos vagyok és rengeteg vita volt de most már úgy vagyok vele hogy mindig minden megoldodik. Próbáld meg te is kicsit pozitívabban nézni a dolgokat. :) Ráadásul a lencse tényleg kényelmesebb és előfordulhat hogy neked még jobban fog tetszeni a párod. :D
2017. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
75%
Legyen a lencse a férked karácsonyi ajándéka. Kipróbálja, a továbbiakat meglátjátok.
2017. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
" férjed"
2017. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!