Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mennyi idő után tegezhettét...

Ti mennyi idő után tegezhettétek az anyóst, anyós jelöltet?

Figyelt kérdés

A párommal két éve vagyunk együtt, 27 évesek vagyunk. Anyukám 62, az ő anyuja 58 éves.


Párom mindenkit tegez nálunk, én is náluk szinte mindenkit. Az összes családi barátot (60+ évesek) az apukáját aki már 73 éves, de az anyuját továbbra is magáznom kell.


Ez nagyon zavaró, mert vannak közös családi programok, nyaralások ahol a párom mindenkivel közvetlen lehet nekem meg figyelni kell, hogyan szólok az anyujához.


Páromat is zavarja ez a sok "csókolomózás" de nem nagyon tud mit tenni.

Én meg inkább nem szólok, csak minimálisan az anyujához és igyekszem azt semleges formában tenni.

Oda állni mégsem állhatok oda, hogy ez zavaró és mi lenne ha tegeződnénk...


2017. nov. 25. 15:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
69%
Anyukám és Apukám 22 éve házasok. Apa tegezi anya szüleit első találkozás óta. Viszont apa szüleit anya nem tegezi nem ajálották fel neki
2017. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
43%

Tiniként jöttünk össze, a szüleink is fiatalok voltak, első perctől tegez mindenki mindenkit. Anyukám még mindig rosszul van, ha valaki magázni próbálja pl a baráti körömből. Apukám külföldön él, ahol nincs is magázás.

Nagyszülőkkel (1-1 nagymamánk él már csak sajnos) magázódunk csak.

2017. nov. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
73%
Nekem első alkalommal, mikor a párom bemutatott mondták, hogy tegezzem őket, de pl a nagyszüleit azóta is magázom. Szerintem ha egyébként jó a viszony, ne vedd magadta, embere válogatja, nem hiszem, hogy ez ellened szólna :)
2017. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
59%

Nekem nem ajanlottak fel hogy tegezzem oket, a masik menyuknek es vejuknek meg igen :D na ez a hulye helyzet.

Egyebkent sok szulo eskuvo vagy eljegyzes utan tegezodik ossze, ha mar biztosnak latja, hogy bent marad a csaladban. Hatha felajanlja neked eskuvo utan :)

2017. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
76%
16 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van. Egyikőnk sem tegezi a másik szüleit, fura is lenne. Amióta megvan a nagyobb gyerkőc, azóta könnyebb, mert mamànak meg papának szólítjuk őket (persze magázva).
2017. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
53%
Nekem felajánlotta de nem fogadtam el. Kérdezte miért nem? Mondom neki hogy sokkal jobban hangzik az hogy "Maga hülye!":)
2017. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
53%

Miért akar mindenki mindenkivel tegeződni? Régebben még a gyerek sem tegezte a szülőt. Bemegy az ember egy boltba, rögtön letegezik.

Szerintem ez is az USA/angol nyelv majmolása.

2017. nov. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy, hogy segítsek is rajtad kérdező!


Amikor egy családi rendezvény van, beszélj először az apóshoz, ugye őt tegezed. Majd szólj az anyóshoz, és véletlenül tegezd le, de utána rögtön mondd, hogy elnézést, véletlenül tegeztem le. Ezt nagy nyilvánosság előtte kellene, tehát nem csak úgy, hogy ketten halljátok.

Ha ekkor sem ajánlja fel, hogy tegezd, akkor soha.

2017. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Férjem tegezheti a szüleimet, de őneki csak a nagymamája van, 80 éves, őt magázom. A másik mamája is ennyi idős, ő viszont felajánlotta a tegezést. Ez nekem tök fura, mert már a korából adódóan is szeretném magázni, mint a másikat, de ő erről hallani sem akar :)
2017. nov. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
36%

Közel 6 év és egy gyerek után sem tegezem párom szüleit, de nem csinálok belőle ügyet.

Viszont 27 évesen elég dedós csókolomozni egy másik felnőttet.

2017. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!