Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mennyi idő után tegezhettét...

Ti mennyi idő után tegezhettétek az anyóst, anyós jelöltet?

Figyelt kérdés

A párommal két éve vagyunk együtt, 27 évesek vagyunk. Anyukám 62, az ő anyuja 58 éves.


Párom mindenkit tegez nálunk, én is náluk szinte mindenkit. Az összes családi barátot (60+ évesek) az apukáját aki már 73 éves, de az anyuját továbbra is magáznom kell.


Ez nagyon zavaró, mert vannak közös családi programok, nyaralások ahol a párom mindenkivel közvetlen lehet nekem meg figyelni kell, hogyan szólok az anyujához.


Páromat is zavarja ez a sok "csókolomózás" de nem nagyon tud mit tenni.

Én meg inkább nem szólok, csak minimálisan az anyujához és igyekszem azt semleges formában tenni.

Oda állni mégsem állhatok oda, hogy ez zavaró és mi lenne ha tegeződnénk...


2017. nov. 25. 15:52
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
41%

7 év után amikor első férjemmel össze házasodtunk akkor ajánlotta fel volt anyós és após,hogy tegezzem. De a megszokás miatt nem állt rá már a szám.

Jelenlegi férjem anyja és az élettársa már az első találkozásnál felajánlotta,hogy tegeződjünk.

A szüleim falra másznak a csókolómtól stb így ők kapásból mindig mondták (nem csak a hapsijaimnak hanem barátnőimnek is ),hogy tegeződjünk.

Mondjuk nekem az a legérdekesebb így családba mindig az volt,hogy apukám szüleit se anyukám, de még apukám és a testvérei se tegezik!!csak mi unokák tegeztük őket

2017. nov. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Mi a párommal pár éve már barátok voltunk azelőtt, hogy összejöttünk. A szülei már akkor mondták, hogy tegezzem őket. Ő viszont csak akkor találkozott az én szüleimmel, amikor már együtt voltunk 1-2 hete, de ők is azonnal szóltak neki, hogy tegezze őket. Szóval igazából a kezdetektől oda-vissza.


Én 21 voltam, ő 24, amikor összejöttünk. Anyum 54 volt akkor, Apu 55. Párom szülei 8-10 évvel fiatalabbak náluk.


28/N

2017. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

25 év házasság után sem, de fel sem merült bennem, hogy kellene. Régimódi gondolkodású parasztasszony, ez segít is távolságtartásban i, hiszen sosem voltunk és leszünk olyan bensőséges viszonyban, hogy ez téma legyen. Az én szüleimet sem tegezi a férjem.

Nekem fura lenne, mindig vénasszonynak, vénembernek láttam a férjem szüleit, már 40 éves korukban is.

2017. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Már elmondtam, mert hülyén nézünk így ki, főleg a társasági eseményeken. Ha mindenkit magáznék akkor nem zavarna. De még családon belül is fura, amikor valamit szeretnék az apujától, akkor "Zoltán segíts kérlek" aztán fél perccel később ha az anyujához fordulók akkor meg "Kati néni tetszett hallani amit Zoltán mondott?" Ezért.


És mert szerintem családon belül irtó ocsmány a magázódás főleg ahol fiatalabb szülők vannak. Régen érthető volt, de változott a világ, és az anyukája sem híve a régi módszereknek.


Mindegy, van aki ezt megérti van akinek kisebb gondja is nagyobb lenne ennél. Amit meg is értek, de engem zavar.


Köszönöm a válaszokat.

2017. nov. 28. 07:07
 35/38 anonim válasza:
Nekem anyum 17 év útán tegezte a nagy mamámat
2017. nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
59%

4 párom volt eddig, és nekem mindig már az első alkalommal

felajánlották, hogy tegezzem őket. A kommenteket olvasva, szerencsésnek érzem magam ilyen téren.

2017. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
68%

De figyelj már!


Ha látod a párodon, hogy "ő is kivan ettől", meg téma volt ez köztetek, akkor miért nem kéri meg a kedves édesanyját, hogy: "Figyelj már anya, nem ajánlod fel Julcsinak, hogy tegezzen? Tök gáz, hogy csak téged magáz, mindenki más felajánlotta neki a családban és én is tegezem az ő szüleit...kicsit olyan, mintha nem kedvelnéd, vagy most mi a bajod?"


A párod, hogy nem próbál segíteni? Hát mégis csak a saját anyja!

2017. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont. Férjed egy beszari nyámnyila.
2017. nov. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!