Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mennyi idő után tegezhettét...

Ti mennyi idő után tegezhettétek az anyóst, anyós jelöltet?

Figyelt kérdés

A párommal két éve vagyunk együtt, 27 évesek vagyunk. Anyukám 62, az ő anyuja 58 éves.


Párom mindenkit tegez nálunk, én is náluk szinte mindenkit. Az összes családi barátot (60+ évesek) az apukáját aki már 73 éves, de az anyuját továbbra is magáznom kell.


Ez nagyon zavaró, mert vannak közös családi programok, nyaralások ahol a párom mindenkivel közvetlen lehet nekem meg figyelni kell, hogyan szólok az anyujához.


Páromat is zavarja ez a sok "csókolomózás" de nem nagyon tud mit tenni.

Én meg inkább nem szólok, csak minimálisan az anyujához és igyekszem azt semleges formában tenni.

Oda állni mégsem állhatok oda, hogy ez zavaró és mi lenne ha tegeződnénk...


2017. nov. 25. 15:52
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. Igen, én is dedósnak érzem a csókolomokat, ezért próbálom a szép jó napot, szép estét de már ebből a sok szépből is elegem van.


Aki az amcsik majmolását írta...oké. Ha úgy gondolja, legyen. Csak ha már egy idős emberekből álló társaságból mindenki felajánlotta, hogy tegeződjünk, akkor engem igenis zavar, hogy pont azzal az emberrel vagyok ilyen dogmatikus viszonyban akivel hetente sokszor sok órát töltök el egy légtérben.


A párom meg azt mondja, hogy eddig minden barátnője, random bimbó csaja tegezhette az anyukáját. Eddig én vagyok a leghosszabb kapcsolata, sokat teszünk egymásért és a kapcsolatért. Na mindegy. Tényleg köszönöm a válaszokat.

2017. nov. 25. 23:41
 22/38 anonim ***** válasza:
Leírtam az egyik legjobb megoldást is. Alkalmazod?
2017. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
63%
Nem alkalmazza, mert egy gyökér, aki csak idejön sírni.
2017. nov. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
70%
Egyikünk sem tegezi a másik szüleit, el se tudnám képzelni. Ők a párom szülei, nem a haverjaim. Ettől még nagyon közvetlen és normális viszonyban vagyok velük, és párom is az én szüleimmel. Gyönyörű a magyar nyelv, a magázódás is szép, nem tudom miért akarják kikoptatni a nyelvünkből. 26/N
2017. nov. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Kulfoldon elunk es angolban nincs konkret magazas, csak beszeltem hozza es kb 1 vagy 2 honap utan neven szolitottam hogy Mrs. XY es mondta h nyugodtan szolitsam csak a neven. :D

51 eves, en 27, felesegem 22

2017. nov. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
64%

Elég gáz, hogy nem tudsz kommunikálni magázodva, és inkább kerülöd az anyját...


A kedvesem szülei már rögtpn felajánlották, de exem anyját pl 2,5 évig tegeztem, bár rühellt az a nö.

2017. nov. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
55%
Utso vagyok, ex anyját magáztam...
2017. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

23-as ez nagyon kedves volt, köszi :D Mégis hogy gondoltad? Csapok egy partit az éjszaka közepén?


De ezt már egy családi síelésnél teljesen véletlenül eljátszottam, és semmi változás nem történt.


Aki meg azt mondta, hogy gáz, hogy nem tudok magázódva kommunikálni, tudok csak ez a szituáció csacska, itt érzem magam nagyon bekorlátozva. Főleg amikor a párom arcán látom, hogy a hideg rázza ettől a kommunikációs formától.


Mindenkivel a korát megillető tisztelettel kezdtem el a társalgást, de volt aki az első találkozás után rám szólt, hogy hagyjuk ezt, az apukája egy év után gondolt egyet és legyünk szervusz szervusz. Mások néhány alkalom után kérték ki maguknak, hogy nem olyan öregek, felejtsük már el a magázódást.

2017. nov. 26. 10:13
 29/38 anonim ***** válasza:
70%
Én meg mindig nem értem miért zavar az a k##va magázódás...de tényleg! Mi van abban, hogy ennyire akarod tegezni? Miért zavar? Eszembe nem jutott egyszer sem azon kiakadni, hogy magázódtam! Eszre sem vettem!
2017. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
51%
Aztán megkértek 3 év után, hogy tegeződjünk, de nekem ez 3 év alatt eszembe sem jutott. Mert nem zavart?!
2017. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!