Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Első találkozás a barátom...

Első találkozás a barátom szüleivel egy bálban? 16l

Figyelt kérdés
a hétvégére barátom meghívott egy bálba ahol szülei is ott lesznek, viszont nekem még nem volt barátom és nem tudom, hogy illik ezt a bemutatkozós dolgot lerendezni. Adjak puszit a szüleinek vagy kézfogás vagy nem teljesen tudom mit illene vagy mi lenne már tolakodó.. kérlek segítsetek, nagyon izgulok, 16l

2018. jan. 23. 19:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
18%
9 ces legalább nem karót nyelt antiszociális érzelem mentes mint a magyarok 90 %. Külföldre szuletett unokatesóimon imádom látni h mennyire nem "magyarok" szerencsére,vidámak,cserfesek,közlékenyek,elfogadók,torelánsak másokkal a betegekkel is,közvdetelenek. Itthon ha mosolyogsz már lehánynak ha látnak egy beteg gyereket a szülők és "magyarra nevelt" gyerekik megbámulják kinevetik gúnyt űznek belőle,na ezekért a hungarikumokért dobbantunk mi is innen végleg..
2018. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
54%

# 12


Azért antiszociális, mert szerinte gáz csókolómmal köszönni?

Az megvan, hogy amerikásban mindenki tegezi egymást? Miről beszélsz, tudod te egyáltalán, hogy mit hablatyolsz itt össze-vissza? :D

2018. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%
Tudom elöző azért huzunk el külföldre depresszioországból. :D
2018. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán nem várom el a csokolomozást,mirol beszélsz szövegértes,ulj le, egyes. :D
2018. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
13%
akkor mit reagálsz a kommentemre érthetetlenül, szöveg fogalmazás értékelhetetlen, ülj le, ugorj ki az ablakon
2018. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
15%
És te miért k--rvázod le más Édesanyját,mindenkinek joga van véleményt mondani,demokrácia vagy csak neked lehet.. De igazad van megkövetlek,sőt megyek is és kínomban a falba is verem fejem ritmikusan.
2018. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
15%
Próbálj mosolyogni. Az ő hétvégi programuk(ha hallottál róla a párodtól, hogy mit csinálnak szülinap, kirándulás,mozi) a bál története a szervezői a dekoráció és a háziállatok elég semleges témák, valaminek lehet, hogy érdemes utánanézni, arra az esetre ha megakadna a beszélgetés vagy nem akarsz egész este a családodról a suliról és a továbbtanulási terveidről beszélgetni velük vagy nem találjátok a közös hangot. Amúgy hagyd az anyukát kezdeményezni, ha ő ad kezet fogadd el, ha puszit, akkor puszi. (Az apukánál kétesélyes, hogy kinek kell előbb kezetfognia, mert a felnőtt a nő és az idősebb kezdeményez).
2018. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
38%
Mindenképpen csókolomozz, a jó napot nagyon hivatalos, nem egy boltba mész be. A szülőknek illik megadni a tiszteletet, ha rögtön letegezed őket, egy büdös, tiszteletlen parasztnak tűnsz majd. Ha olyanok, akkor úgyis felajánlják a tegeződést majd, de semmiképp se te kezdeményezd. Kézfogással mutatkozz be, így illik. 26/N
2018. jan. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
76%

16 évesen még a barinők szüleit is csókolomoztam, 17 éves korunk után volt, hogy fiatalabb anyuka felajánlotta a tegeződést. De addigra ismert 7+ éve.

Lehet jónapotozni is, de egyrészt szerintem az baromi távolságtartó ilyen esetben (családi viszonyt készülünk kialakítani vagy mi a szösz), másrészt meg majd a szülők eldöntik, hogy ők mit akarnak. Nettó parasztság letegezni őket, akkor is, ha 34-35 évesek csak, mert mondjuk fiatalon jött a gyerek.


Mellesleg felnőtt nő vagyok, de simán csókolommal köszönök a párom anyjának, és ő is ugyanígy köszönti az én szüleimet. Az már habitustól függ, hogy apám simán beszólt neki, hogy nehogy csókolomozzon, mert attól öregnek érzi magát.

Nincs ebben semmi ciki. Nem csak néniknek lehet így köszönni, ez pusztán egy üdvözlési forma. Távolságtartóbb a tegeződő sziázásnál, de egy fokkal közvetlenebb, mint a jónapotmagának.

2018. jan. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
19%
"ASZOCIÁLIS" , ha már okoskodni próbálsz.
2018. jan. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!