Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Első találkozás a barátom...

Első találkozás a barátom szüleivel egy bálban? 16l

Figyelt kérdés
a hétvégére barátom meghívott egy bálba ahol szülei is ott lesznek, viszont nekem még nem volt barátom és nem tudom, hogy illik ezt a bemutatkozós dolgot lerendezni. Adjak puszit a szüleinek vagy kézfogás vagy nem teljesen tudom mit illene vagy mi lenne már tolakodó.. kérlek segítsetek, nagyon izgulok, 16l

2018. jan. 23. 19:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
42%
Én sem köszönnék csókolomot.. Inkább legyen távolság tartónak tűnő mintsem gyerekes.. Szerintem ha én az anyósoméknak csokolomot mertem volna köszönni legelső alkalommal még kiis tesznek a házból :D De egyébként teljesen jo megoldás lenne ha a párod kérdeznéd meg erről mégis csak ö ismeri a szüleit és tudja az elvárásaikat stb .. A többieknek pedig .. nem tudom hanyas volt aki leirta az otthoni magyarok viselkedését .. de ő teljesen jól látja .. Most mentünk haza családlátogatásra .. 3. napon már jöttünk volna vissza ... Annak ellenére ,hogy mi ahhoz vagyunk szokva ,hogy kedvesek vagyunk a boltba vagy bárhol , nem nézzük le a másikat azért mert rámosolyog egy kisgyerekre szerintem otthon is elvárható lenne ,hogy a pénztáros néni normálisan köszönjön illetve ne dobja hozzám a visszajárót és a többi ilyen finomság...
2018. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
68%
Felnőtt nőként én is csókolommal köszönök a párom anyjának. Sőt, kapaszkodj meg a szüleim is így köszöntek a saját anyósuknak, apósuknak. Pedig ők 50 felett járnak. :)
2018. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
72%
Ez valószínűleg területenként eltérő, de mifelénk is mindenki csókolomozik a másik szüleinek. :D Szóval ha barátok jönnek, vagy én megyek a barátomhoz, addig, amíg még nem tegeződtünk le, automatikusan mindenki csókolommal köszön a másik szüleinek. Nem tudom ebben mi a dedós. :D
2018. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%
Valószínüleg pesti aki szerint dedós ez :D Ezzel mindent el is mondtam.
2018. jan. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
71%
án meg kezit csókolommal.. na és? felénk így szokás..
2018. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
29%

Azért várom, hogy mi történt, kíváncsiskodnék. :D

3-as voltam ;)

2018. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
utolsó, nyugi én is várom/izgulok, hogy mi lesz:)
2018. jan. 25. 18:58
 28/31 anonim ***** válasza:
20%
Lehet szidni a Pestieket, de senki nem kéri h gyeretek ide dolgozni mert vidéken éhen haltok és meg esz az unalom is..
2018. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
42%
Hál istennek vidéken is keresek annyit mint pesten keresnék, bőven jól élek, így még a határát is sikerült elkerülnöm évek óta.
2018. jan. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
48%

Be nem tenném a lábam se dolgozni, se lakni a fővárosba. Nincs az a pénz.


Kérdező: én már anyós korabeli vagyok és nem harapjuk le senki fejét, aki izgalmában vagy a szokások miatt csókolommal köszön, vagy jónapottal csak köszönjön! Az én kritériumom a következő: tudjon köszönni, ne káromkodjon a jelenlétemben, ne vágjon pofákat és senkit ne röhögjön ki. Ennyi. Hogy ezen túl mennyire beszédes, már nem érdekel. Van már annyi tapasztalatom, hogy ha udvarias beszélgetésre vágyom, hogy megismerjem, akkor majd én irányítom a beszélgetést, ha ő szótlan fajta vagy zavarban van.

2018. jan. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!