Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom szülei elváltak, az anyja összejött egy 24éves gyerekkel akitől most gyermeket vár. Anyós(41). A párja nagyon iszik napi 1 liter pálinka kb. Anyós vele ül a kocsmába minden nap. A párommal most tervezzük a babát. Szerintetek elmerjük mondani neki majd hogy állapotos vagyok? Így hogy ő is terhes mikor már a fiának kell lassan gyerekének lennie?

Szerintetek nem gáz ez az egész?

Nincs jó viszonyom velük


2018. febr. 13. 16:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Anyos eddig dolgozott, nem ilyen elete volt az apos mellett , de nem volt neki jo . A mostani baratja hol dolgozik hol nem ..
2018. febr. 13. 18:38
 12/24 anonim ***** válasza:
74%
Nyugodtan el lehet mondani
2018. febr. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%
Neki ez az élet jön be. Tartsd inkább a kapcsolatot az apóssal.
2018. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
gyerekes gondolkozás ezen az, hogy e-miatt nem tudod, hogy elmondjad állapotos vagy...miért ne mondanád el? ugyan mit gondolsz, egyszer majd kipottyan és az nem annyira gáz sőt az gázabb ha elmondod, minthogy egyszer csak szülsz egy babát?:D na ezért tűnsz gyerekesnek, mert a gondolkozásmódod nem elég érett.
2018. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Csak avégett kérdeztem hogy ilyenkor nem eshet a másik félnek rosszul? Hogy kb a menyével majdnem egyszerre szül, és nem épp mindenki neki fog örülni? Ezért kérdeztem volna, nem hinném hogy ez gyerekes felfogás.
2018. febr. 13. 19:12
 16/24 anonim ***** válasza:
60%

De gyereles felfogás.

A felnött az elmondja, hisz saját döntés volt és nem azon nyávog, hogy jajmilesz ha a másik megtudja... ;)

2018. febr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

41 évesen szülni nem gáz.

41 éves nőnek 24 éves férfival együtt élni nekem fura, de ha ők így boldogok, akkor másnak semmi köze hozzá.

Terhesen kocsmázni, na az viszont gáz!


Nem értem, miért ne mondanátok el, hogy babát vártok. Egyrészt ezzel az esetleges kölcsönkéregetés elől is könnyebb kitérni, másrészt az a baba előbb-utóbb meg fog születni, és akkor az lesz ezerszer kínosabb, hogy miért nem mondtátok neki addig.


Egyébként egy ilyen anyóssal nem kéne annyira tartani a kapcsolatot. Valaki írta már, hogy inkább apóssal kéne. Igaza van.

2018. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A gyerekvállalás nem gáz.

A párja meg az életvitelük igen.

2018. febr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Szerintetek elmerjük mondani neki majd hogy állapotos vagyok?" -mitől kell félni?

Max nem jön kölcsön kérni, de ne nagyon ápoljátok a kapcsolatot velük.

2018. febr. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
57%
Ne ne merjétek...jézusom...nektek még nem kéne gyerek....
2018. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!