Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Kíváncsi vagyok a véleményetek...

Kíváncsi vagyok a véleményetekre! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a párom szülei elváltak, az anyja összejött egy 24éves gyerekkel akitől most gyermeket vár. Anyós(41). A párja nagyon iszik napi 1 liter pálinka kb. Anyós vele ül a kocsmába minden nap. A párommal most tervezzük a babát. Szerintetek elmerjük mondani neki majd hogy állapotos vagyok? Így hogy ő is terhes mikor már a fiának kell lassan gyerekének lennie?

Szerintetek nem gáz ez az egész?

Nincs jó viszonyom velük


2018. febr. 13. 16:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Úristen, dedós vagy, hogy nem mered elmondani terhes vagy? Idővel úgy is meglátszik majd, szerinted nem tűnne fel senkinek?
2018. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is mondjátok el. Sokkal gázabb lesz, ha mástól tudja meg, (ne adj isten, ha egyszerre szültök és a szülőszobán találkoztok össze :D). Nekem van olyan ismerősöm, akinek a lánya egy idős az unokájával. Kicsit fura, de nem volt gond belőle. Ha anyósod megsértődik rajta, hogy te is babát vársz az őt minősíti.


Az én anyósom kijelentette, hogy még legalább 10 évig nem akar unokát. Megmondtuk neki, hogy ezt nem ő dönti el. Természetesen, ha babát várnánk elmondanánk neki akkor is, ha így áll hozzá.

2018. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Én értem mi a problémád. Elég furcsa is lenne, hogy pár hónap különbséggel szülnétek az anyósoddal, de inkább az ő kora passzol a gyerekvállaláshoz, mint a tied. (Ne vedd sértésnek, kérlek.) Ezen viszont nem tudok átsiklani: a férjednek konkrétan lesz egy 20 évvel fiatalabb kistestvére?

Egyébként, ha anyósod így folytatja abból a babából nem lesz semmi.

Ti pedig várjatok még pár évet szerintem.

2018. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó kmmentelonek, hogy megertette a lényeget , és nem lehurrogott. Nem a férjem , még . Régen ez volt a normális pedig és mostanában már ez furcsa”” ugymond . Persze nem veszem sértésnek . És nem is dedóként tettem fel ezt a kérdést .

Nem is ugy gondoltam hogy nem mondom el, hanem hogy ilyenkor esetleg illene e. Igen ez így alakult , mellesleg az anyósba annyi gerinc nem volt hogy elmondja, az apostol tudtuk meg, mellesleg még el sem válltak és ő úgy terhes az alkesz párjától.

2018. febr. 15. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!