Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A vőlegényem össze akar...

A vőlegényem össze akar költözni az anyósommal, én nem feltétlen. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves vagyok, 5 hónapos terhes, nagyon kedvelem az anyósom. A 35 éves párom a saját megtakarított pénzén (amihez én sajnos nem tudtam hozzájárulni) szeretné felújítani illetve bővíteni édesanyja nagy családi házát. Ez azt jelentené, hogy a házban lenne egy külön bejáratú kis lakás, nekünk pedig egy nagyobb kétszintes családi részleg. Ez valahol szuper gazdaságos megoldás, telket sem kell venni és házat sem, viszont furának tartom, hogy együtt kell majd élnünk. Anyósom 73, depressziós, sokszor melankólikus, de ettől függetlenül jó ember. Nem vagyok 100 százalékig ellene a dolognak, csupán véleményeket szeretnék, hogy tényleg olyan rémálom-e anyós "szomszédságában" élni, vagy sem. Lehetőleg normális válaszokat várok!
2018. febr. 23. 16:22
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
81%
Szia. Nem tudom, hogy hogy alakultak azóta a dolgaitok de a saját tapasztalatom az, hogy 1év is sok volt együtt. Nagyon rányomta a bélyegét anyósékkal való kapcsolatomra,az együtt élés. Ha lett volna más megoldás arra az 1évre biztos, hogy Én nem mentem volna. Most is békesség lenne, de ott maradtak a tüskék az emberben és már máshogy állunk egymáshoz,sajnos! Pedig nem rossz emberek. Egyszerűen más az élet ritmusuk és a szemléletük is.
2019. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!