Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Belemennétek, hogy anyósotok...

Belemennétek, hogy anyósotok 3 hétig nálatok lakjon?

Figyelt kérdés
Felújítás miatt párom édesanyja hozzánk költözne körülbelül 3 hétre. Alapvetően kedvelem az édesanyját, jól kijövünk, és ő is elviselte, hogy náluk voltam sokat, amikor még csak jártunk a fiával, de mégis van bennem ellenérzés. Nem kicsi a lakásunk, nem is nagy, de nem bírom elképzelni, hogy hetekig itt legyen. Nekem a nyugalomhoz az is hozzátartozik, hogy bármikor elvonulhatok és egyedül lehetek. Párom azt mondta, hogy döntsem el én, ha akarom jön, ha nem akarom, akkor nem. De félek visszautasítani, nem akarom, hogy rámenjen a jó kapcsolatunk. Ti mit tennétek? 25/N
2018. márc. 19. 12:09
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
56%
Te aztán jó gonosz lehetsz, ha ezen elgondolkodsz. nekem természetes lenne. majd a te gyereked se engedjen be ha te kerulsz ilyen szituacuoba.
2018. márc. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
41%
Nem gonosz,előrelátó.
2018. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
69%

Én pontosan! három hétig engedném, egy perccel sem tovább :)

És azzal a kikötéssel, hogy NEM szól bele az életünkbe, NEM okoskodik.

2018. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Nem beleszólós fajta, csak ő olyan típus akivel foglalkozni kell folyamat, beszélni vele. Nem nagyon lehet egyedül hagyni és kicsit aggaszt, hogy le fog fárasztani, ismerve magamat. Plussz nem értem, miért pont hozzánk jön, van neki párja, akihez mehetne, illetve van még gyereke, akik egyedül élnek, ott jobban elférne. De igen, ott van bennem, hogy amúgy nincs vele baj, és nem akarom, hogy emiatt nehezteljen rám.
2018. márc. 19. 12:30
 15/57 anonim ***** válasza:
79%
Igen.3 hetet ki lehet birni.
2018. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
52%

Most komolyan az itt adott válaszok alapján fogod eldönteni,hogy beenged-e?


Gratulálok!

2018. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
81%

3 hét az semmi, főleg, ha nem egy szobában kell lenni,hanem lenne külön szobája... és igazán nem hiszem el, hogy neked állandóan foglalkozni kellene vele. Talán ő is szeret egyedül lenni - mint minden normális ember.

"Nekem a nyugalomhoz az is hozzátartozik, hogy bármikor elvonulhatok és egyedül lehetek."

- beszélgetsz kicsit, majd kijelented, elvonulsz, mert fáradt vagy és pihenned kell,hogy holnap tudj dolgozni. Nincs ebben semmi.

2018. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
63%

Hozzáteszem, ha három hétig mellette kéne ülni, biztosan agyfxt kapnék.


Utálok másokat szórakoztatni és munka után biztos lehetne benne, hogy NEM társalognék vele órákat, mert ő képtelen egyedül is feltalálnia magát.

2018. márc. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 A kérdező kommentje:
Nem a válaszok alapján fogom eldönteni természetesen, csak kíváncsi voltam mások véleményére.
2018. márc. 19. 12:40
 20/57 anonim ***** válasza:
94%

Mivel jó a kapcsolatunk, ezért megengedném. Én elég szélsőséges vagyok és nekem is vannak elvonulós időszakjaim, vagy olyan kedvem, hogy nem mosogatok el, csak leülök a tv elé és bambulom, de ez őt nem zavarta, mivel ő a vendég.

De intelligens emberek ezt lekommunikálják, mint ahogy én is vele, hogy nem ellene szól, csak én ilyen vagyok. Ha elfáradok vagy jól esik valami, akkor a saját otthonomban ezt megteszem, szóval ha elvonulok, akkor nem ellene van. Ő ezt megértette.


Te is megbeszélhetnéd anyóssal, hogy ezekre számítson és az üres időkbe foglalja le magát valamivel, nem kötelező 0-24-ben együtt lennetek, csak mert odaköltözik egy időre.

2018. márc. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!