Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Belemennétek, hogy anyósotok...

Belemennétek, hogy anyósotok 3 hétig nálatok lakjon?

Figyelt kérdés
Felújítás miatt párom édesanyja hozzánk költözne körülbelül 3 hétre. Alapvetően kedvelem az édesanyját, jól kijövünk, és ő is elviselte, hogy náluk voltam sokat, amikor még csak jártunk a fiával, de mégis van bennem ellenérzés. Nem kicsi a lakásunk, nem is nagy, de nem bírom elképzelni, hogy hetekig itt legyen. Nekem a nyugalomhoz az is hozzátartozik, hogy bármikor elvonulhatok és egyedül lehetek. Párom azt mondta, hogy döntsem el én, ha akarom jön, ha nem akarom, akkor nem. De félek visszautasítani, nem akarom, hogy rámenjen a jó kapcsolatunk. Ti mit tennétek? 25/N
2018. márc. 19. 12:09
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
70%
Igen, gondolkodás nélkül belemennék. A férjem anyja, éppúgy, ahogy én anyja vagyok a fiunknak.
2018. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy belemennék. De hozzáteszem, hogy a saját szüleimnek is első szóra segítek (sőt, kérni sem kell), és ők is mindig segítenek nekünk. Mifelénk ez a kölcsönösség a szokás.
2018. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
70%

Mi jelenleg anyoseknal lakunk de ha ugy hozna a helyzet hogy miutan kulonkoltozunk, neki meg kell egy szoba 3 hetre akkor semmi akadalya.

De ez nem fog megvalosulni mert nekik 4 szobas hazuk van, mi meg jo esetben egy 1 szobast lakast tudunk berelni :D

2018. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
54%

Anyósom nem, mert nem komplett, és ezt a párom is tudja. Az én anyám igen, mert ő normális ember, és feltételezem, hogy a párom is ezt mondaná.

Magánvéleményem: szoktam itt olvasgatni, anyukák is mesélnek olyat, hogy a gyerek miatt mennyit nyelnek anyósnak. Látom, hogy 25 éves vagy, szerintem azért lesz még az életetekben olyan eset, ami miatt te rosszul fogod érezni magad, akkor is, ha anyós normális. Szerintem ez még csak az első ilyen eset. Nem azt mondom hogy mindegyik egy dráma lesz, valószínűleg ez sem az, csak apró kis bosszantó dolgok, vagy lemondások a részedről anyós miatt.

2018. márc. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
50%
Összeszorítanám a fogamat és engedném. Nyilván túlélném valahogy, viszont ha nem engedném, az biztos, hogy tüske maradna benne, és az akár a párkapcsolatomra is negatív hatással lehetne.
2018. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
33%
NE! ott fog ragadni! Beszivárog! Hotel, motel, kemping, bármi!
2018. márc. 28. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
17%

Nálunk volt egy hasonló helyzet, 4-en béreltünk egy kétszobás lakást, én (29L) a párommal meg a tesója a barátnőjével. A fiúk szülei költözni akartak, de meghiúsult, így kénytelenek voltunk őket befogadni 2 hétre, amíg nem találtak másik lakást. Az utolsó héten a két fiú már minden nap csak azért imádkozott, hogy végre költözhessenek a szülők. Pedig én meg a másik lány sokkal jobban utáltuk, hogy ott van még plusz két ember :D

Szerintem valahogy nyeld le a békát. Ez egy olyan dolog, ami még ha neked rossz is, az a helyes döntés, ha nálatok töltheti azt a 3 hetet. Nem kell folyton vele lenned, vonulj el nyugodtan, amikor úgy érzed.

2018. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!