Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Belemennétek, hogy anyósotok...

Belemennétek, hogy anyósotok 3 hétig nálatok lakjon?

Figyelt kérdés
Felújítás miatt párom édesanyja hozzánk költözne körülbelül 3 hétre. Alapvetően kedvelem az édesanyját, jól kijövünk, és ő is elviselte, hogy náluk voltam sokat, amikor még csak jártunk a fiával, de mégis van bennem ellenérzés. Nem kicsi a lakásunk, nem is nagy, de nem bírom elképzelni, hogy hetekig itt legyen. Nekem a nyugalomhoz az is hozzátartozik, hogy bármikor elvonulhatok és egyedül lehetek. Párom azt mondta, hogy döntsem el én, ha akarom jön, ha nem akarom, akkor nem. De félek visszautasítani, nem akarom, hogy rámenjen a jó kapcsolatunk. Ti mit tennétek? 25/N
2018. márc. 19. 12:09
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
67%
Borzasztó hosszú 3 hét lenne, nem is jövünk ki túl jól, idegesít ahogy az unokájával bánik, de fel se merülne, hogy ne fogadjuk be. Ő is segített ezzel, amikor a mi lakásunkat újítottuk.
2018. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
10%
A feleség cseredarab,jo tudni.. Persze a férfi lecserélheti bármikor, a nő kussoljon? Sajnálom az ilyen kapcsolatban élőket.
2018. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
82%
Ha még 3 hónapról lenne szó, akkor megérteném az aggályokat, de szaros 3 hét? Az pillanatok alatt elrepül, eszembe se jutna problémázni rajta. Ezt amúgy úgy írom, hogy egyébként nekem is nagy szükségem van saját térre és elvonulásra, de 3 hét annyira rövid, hogy féllábon is, pláne ha amúgy nincs különösebb konfliktus.
2018. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Te mit szolnal forditott helyzetben?

Szornyu egy no vagy.

Nehogy mar ezen muljon a jo kapcsolatotok.

2018. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
87%
Fogadd be. 3 hét nem 3 év. De ha erre rámegy a kapcsolatotok akkor megette a rosseb azt a kapcsolatot.
2018. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
76%
Hagynám. De itt viszont az én szabályaim érvényesülnének, ahogy az övé amikor ott voltam. Itt is az lenne ami ott, az én házam az én váram! De kikötném, hogy a 3 hét azért 3 hét legyen, nem 2×3.
2018. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
86%

Fő kérdésedben leírtak alapján mindenképpen!


Három hét nem a világ. Ahogy olvasom, gyereketek sincs még, ennyi az alap, hogy kölcsönösen segítitek egymást.


Azért akar hozzátok menni, mert kedvel. Ha nem így volna, akkor meghúzná magát valamelyik gyerekénél.


Ha anno neked segített, nálam nem is volna kérdés.

Nem 3 évről van szó, csak egy lakásfelújításról. Azzal számolj, hogy mondjuk nem 3 hét lesz, hanem 4, de nem akar odaköltözni, csak nálatok jobban érzi magát, mint a másik gyerekeinél.

A helyedben ennek inkább örülnék.


Még te is kerülhetsz olyan helyzetbe, ahol majd ő fog megint segíteni.

2018. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
21%
Nem. De nekem egy nap is sok másokkal. Az életemet meg élni akarom, nem kibírni.
2018. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
71%

Nem olvastam a kommenteket, csak a véleményemet írom: Három hét az szinte semmi. Ha határozatlan időről lenne szó, az más lenne, de három hét, gondolj bele, nagyon hamar elszáll. Észre sem veszed!

(Én is laktam utált emberrel kényszerből 3 hetet, tényleg hamar vége lett.)

2018. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok: Szóval nálunk rák utáni izotóp kezelés miatt lakott itt három hétig egy rokon, akit nem szeretek, de nem lehetett a gyereke közelében. Volt külön szoba neki, külön fürdőszoba is, megoldottuk. A család azért ennyit kell(ene), hogy érjen (férjem testvére, nekem lényegében senkim). De eszembe nem jutott volna nemet mondani. Másrészt ugye dolgozok, szóval bőven lefoglaltam magam (és igen, vártam már úgy magamban, mikor telik le a három hét, de nem lettem volna képes azt mondani, hogy NEM, holott a férjem rám bízta a döntést.)
2018. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!