Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Belemennétek, hogy anyósotok...

Belemennétek, hogy anyósotok 3 hétig nálatok lakjon?

Figyelt kérdés
Felújítás miatt párom édesanyja hozzánk költözne körülbelül 3 hétre. Alapvetően kedvelem az édesanyját, jól kijövünk, és ő is elviselte, hogy náluk voltam sokat, amikor még csak jártunk a fiával, de mégis van bennem ellenérzés. Nem kicsi a lakásunk, nem is nagy, de nem bírom elképzelni, hogy hetekig itt legyen. Nekem a nyugalomhoz az is hozzátartozik, hogy bármikor elvonulhatok és egyedül lehetek. Párom azt mondta, hogy döntsem el én, ha akarom jön, ha nem akarom, akkor nem. De félek visszautasítani, nem akarom, hogy rámenjen a jó kapcsolatunk. Ti mit tennétek? 25/N
2018. márc. 19. 12:09
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
93%

"és ő is elviselte, hogy náluk voltam sokat"


Ezek után, még van képed visszautasítani, hogy évekig odajártál??!

Szép anyós lesz majd belőled.

2018. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
9%
Menjen az egyedül élő gyerekeihez v párjához. Miért nem oda megy? Lehet ők se kérnek belőle. Ha anyós v szülők jönnének, én költöznék szállóba v hid alá.
2018. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Hát ezaz, hogy nincs :D
2018. márc. 19. 14:00
 34/57 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem oda megy, én sem értem. Pedig a többi gyerekéhez jobban ragaszkodik.
2018. márc. 19. 14:01
 35/57 anonim ***** válasza:
92%

"A saját szüleim sokkal önállóbbak, mindig megoldottak mindent, soha nem kértek segítséget senkitől sem, én is ezt tanultam. Ezért is fura nekem, párom anyukája nem ilyen, próbálom ezt elfogadni, csak egyelőre kicsit nehezen megy."


Kérdező, anyós egyedül él -neki is természetes, hogy nem 24 órában bulizik a társaság otthon. Szüksége van neki is a csendre- meg tudjátok oldani, ne félj.


A szüleid "őnállóbbak", az nagyon jó, de sajnos senki sem tudja a jövőt előre - egyik percről a másikra változhat az életünk, van, hogy segítségre van szükségünk és természetes, hogy segítünk egymásnak. Ez így emberi, így jó.


Ne aggódj sokat.

2018. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom, hogy majd akkor is így állsz hozzá, ha esedékes lesz egyszer az örökség?!
2018. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Hát, párom családjától sajnos max hitelt hitel hátán öröklünk, mást nem nagyon.
2018. márc. 19. 14:19
 38/57 A kérdező kommentje:
Szerencsére párom nem így gondolkodik, attól még, hogy az anyja, tisztában van a negatív tulajdonságaival, tudja, hogy fárasztó.
2018. márc. 19. 14:26
 39/57 anonim ***** válasza:
42%
A saját anyósomat egy percre sem fogadnám be, de a fèrjem sem, tekintve, hogy 8 ève nem vagyunk beszèlőviszonyban. Ellenben mikor mi 2 ève felújítottuk a lakásunkat, pont 3 hètig laktunk anyukám által hárman. Eszèbe sem jutott, hogy ne mehessünk oda. Nekem termèszetes lenne, hogy a fèrjem anyjának segítsek, ha jó a viszony.
2018. márc. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Átrágom magamban még ezt.
2018. márc. 19. 14:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!