Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Túl reagálom vagy nem normális?

Túl reagálom vagy nem normális?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Minden oké csak az anyukájával van probléma. Azaz helyesbítek. Neki van velem. A kapcsolatunk elején az anyukája kedvelt engem. Majd ahogy komolyabb lett a kapcsolat elkezdett nekem beszologatni, megalázni mások előtt. Mára már tiltja tőlem azzal az indokkal hogy mindig velem van hiányzik neki a fia. Nálam szeretne aludni akkor az anyja nyíg hogy márpedig menjen haza éppen eleget van velem, ő nem akar egyedül aludni stbstb, Együtt fürdünk a barátommal akkor ránk nyit, könyörög, hogy aludjunk együtt hárman, és ha én kapok előtte csókott akkor nyig, hogy neki is kell puszi, és őt is kínálja meg ételekkel ne csak engek szolgáljon ki. Már az őrületbe kerget. A barátom elsőnek nem akarta elhinni nekem ezeket. De már ő is látja.. sokat veszekszünk emiatt mi is ők is.. Ha még ez semmi akkor most amit mondani fogok már féreh dolognak tartok. A kapcsolatunk elején a barátom lement egy faluba és álítása suerint semmi nem történt de nem hiszem. Tehát sok olyan lány van ott akivel voltak dolgai, amikor lement oda szakított elem mert telebeszélték a fejét stb... és lámlám.. az anyja most ott fog házat venni. Jó messze tőlem tele olyan lányokkal. Elkerülhetetlen a találkozás neki velük mert tudjátok egy busz, egy bolt stb.. Ha ő odaköltözik tuti, hogy szakítás lesz a vége.. ha csak a féltékenykedésem nézzük mert egyáltalán nem lennék nyugodt.. lehet jönni azzal, hogy a pasi se normális.. hát ja nem az.. de tudom hogy nagyon szeret engem, rengeteg dolgot tesz értem és sorolhatnám. De úgy gondolom, hogy még túl gyerek ahhoz és mégis csak az anyukájáról van szó, hogy belássa, hogy az anyja betegesen féltékeny rám..

Egy szem gyerek, és az apukáját szereti még mindig akinek már más családja van.

Amikor külön mentünk állandóan hívogatott az anyja hogy hogyan vagyok..amit nem értek, de mikor újra együtt akkor megint kezdődött minden előlről..

A legnagyobb problémam a költözés.. ő mindenféle képpen kertes házba szeretne lakni, mondtam hogy a városunkba is rengeteg kertes ház van miért pont ilyen messze tőlem.. válasz nincs persze. A barátom mivel 17 éves tenni nem tud semmit. Felajánlottuk hogy költözzön hozzánk mert van rá lehetőség, van hely és anyukám szereti őt.. de persze nem engedi neki. Tegnap ott voltam fent náluk ( ami bevallom elég ritka mert őszintén megmondom utálok ott lenni) és belemosolygott a képembe, hogy már lassan költözhetnek is.. de azt az arcot kellett volna látni.. az a boldogság hogy tud engem bántani..hát huha.. mindig mondja költözzek én oda majd oda szülöm a babát és elleszünk. Szerintem nagyon beteges. Soha nem szóltam neko vissza, mégis csak felnőt.. szerintem hamarosan elfogom veszteni a szerelmem.


Mi a farncot tudok tenni?


2018. márc. 29. 12:51
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De a barátom nem ilyen. Megmondta neki, hogy hagyjon minket. És megmondta neki, hogy akkor van velem amikor akar és álljon le ezekkel mert beteges. Rendszeresen veszekszik az anyjával. És ő igenis megáll a saját lában nélküle. Tudom hogy ha elérte azt a kort ( 1 év ) akkor mindent megtesz azért, hogy velem legyen az anyja beleszólása nélkül.
2018. márc. 29. 13:47
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú lesz a tavaszi szünet...
2018. márc. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
97%

Totál beteg anya-fia kapcsolat.

De te 17 évesen már összeköltöznél egy ilyen fiúval?

Vagy ez csak kamu sztori?

Annyira fiatal vagy.

2018. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

Ezért a sztorért, meg amit a 9-es írt, érdemes volt ma feljönni ide. Atyaúristen!!!

Nincs valaki, aki megdugná azt a szerencsétlen nőt??

2018. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Mi az hogy nyig?

Amúgy meg beteg nem is kicsit. Leállítanám vagy megmondanám a barátomnak hogy ha nem változtat ő meg az anyja akkor viszlát. Ki bírná ezt.

2018. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

"És ő igenis megáll a saját lában nélküle."

Aha, 17 évesen, persze. Amúgy meg ez az egész egy kamu. Író minden esetre nem lesz belőled, olyan zagyva a fogalmazásod. :)

2018. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
55%

az ilyenekből lesznek a 10 macskával élő sorozatgyilkosok :D

vagy pár év múlva jön egy csaj aki a sarkára áll és mama előbb utóbb meg lesz kínálva arzénnal :D

2018. márc. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
Ti ezt komolyan elhiszitek??
2018. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%
#18 sose becsüld alá az emberi ostobaságot, ha ez a sztori nem is igaz, garantálom hogy valahol, valaki erre még rá is kontráz.
2018. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

Nekem ez a rész tetszett a legjobban:

" A kapcsolatunk elején a barátom lement egy faluba és álítása suerint semmi nem történt de nem hiszem. Tehát sok olyan lány van ott akivel voltak dolgai, amikor lement oda szakított velem mert telebeszélték a fejét stb... és lámlám.. az anyja most ott fog házat venni. Jó messze tőlem tele olyan lányokkal. Elkerülhetetlen a találkozás neki velük mert tudjátok egy busz, egy bolt stb.. "


Aztán:

"De úgy gondolom, hogy még túl gyerek ahhoz és mégis csak az anyukájáról van szó, hogy belássa, hogy az anyja betegesen féltékeny rám.."


TE vagy betegesen féltékeny, vedd észre!

Még azt is megszabnád, hogy az anyja olyan faluban vegyen házat, ahol nem laknak nők, mert mindegyikre látatlanban féltékeny vagy! Kapj már a fejedhez!


15 éves korotok óta vagytok együtt a fiával, most 17 vagytok mindketten, de anyád odaakarja költöztetni ezt a gyereket hozzátok, a fickó anyja meg már tervezi, hogy szülöd a babákat náluk.


Én elhiszem, hogy nálatok romáknál ez a módi, de 2018-at írunk, ideje lenne már 500 év után integrálódnotok.

Mi van az iskolával?

Inkább arra koncentráljatok, az lenne való még nektek!

Vagy már nem tanultok?

Dolgoztok legalább?

2018. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!