Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ebben a helyzetben mit csinalt...

Ebben a helyzetben mit csinaltatok volna (kutya/anyosek)?

Figyelt kérdés

Most vettunk egy kiskutyat a baratommal. O benti kutyus lakasban lakunk, de ha egyszer kerteshazba koltozunk ott is benti lesz csak szabad kijarassal. Egyebkent egy spaniel, es nagyon ragaszkodo fajta.


Ket hetente jarunk az anyjaekhoz mosni mert nalunk nem lehet mosogep. Ilyenkor mindig szombat este megyunk keson, ott alszunk, es vasarnap estig mosunk, akkor hazamegyunk.


Mivel most van egy kiskutyank es tudom, hogy nem igazan allatbaratok az anyosek felhivtam ot, hogy szoljak, hogy most a kutya miatt csak vasarnap reggel mennenk, mert nem szeretnenk egesz ejszakara egyedul hagyni. O a telefonban azt mondta, hogy ne szorakozzunk.. termeszetesen a kutyust is vigyuk magunkkal ha megyunk, es egesz nyugodtan menjunk csak szombaton.


Ezt megbeszeltem a baratommal is es szombat este atmentunk anyosekhol. Ilyenkor mar mindenki alszik egyebkent, mert nagyon keson szoktunk kierni, es azon kivul, hogy berakunk egy adagot semmit sem csinalunk. A kutyusnak is vittuk az fekhelyet es a szobankban a foldon aludt az agy mellett csakugy mint otthon.


Most jon a lenyeg (csak ezt inkabb most leirtam mint hogy kesobb a kommentekben mentegetozzek)

Reggel amikor ugye felkelt az egesz csalad, mi mar jo regota fent voltunk (mert mostunk, a kertben/hazimunkaban segitettunk cserebe, anyosom orjongve jon le az emeletrol, hogy a kutya csak nem a hazban aludt. Mi ertetlenkedve alltunk, hogy de igen, hat nalunk is a lakasban alszik nem a parkban. Majd akkorca cirkuszt levert, hogy az o hazaba be ne engedjuk a dogot, mert o ugy gondolta, hogy majd ha megerkezunk kizarjuk ot az egyebkent hegyen hatan lyukas keritesu udvarra...


Nem akartam visszaszolni vagy problemazni, de egesz nap kerultuk egymast. A baratom es az apja egyebkent pont nem voltak otthon, ugy hogy nem tudtak addig beleszolni amig haza nem ertek de akkor sem lett belole tul nagy problema.


Ti lealltatok volna veszekedni az anyossal errol?



2018. ápr. 21. 11:30
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
77%

#10


ez kb akkora baromság, mint a lovak sosem fekszenek le, csak ha betegek


te mindent elhittél az óvónéninek?

2018. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
72%

Ha a leendő anyósod ilyen tisztaságmániás, emeletes házuk van, akkor hogy-hogy hegyén-hátán lyukas a kerítésük? Nem értem. Mégis elvárta volna, hogy a kutya kint legyen éjszakára. Aztán hol? Hogy? Megkötve?

Előre kellett volna tisztázni.

A másik, szerintem is moss inkább kézzel, ha otthon nincs más megoldás. Ketten vagytok, nem olyan vészes.. Gondolom, a helyzetetek nem tart örökké. Albérletben laktok?

2018. ápr. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
40%
Hát utolsó, valószínülef azért, mert nem kínozzák a kutyát és látszik, hogy szeretik. Nem sok mindent tudsz a kutyákról, úgyhogy fölösleges ideböfögnöd. :D
2018. ápr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
70%
Hoppá! 10.-nek írtam.
2018. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
93%
Veszekedni nem, elég lett volna annyi, hogy félreértettük egymást, Piroska néni. Többet nem alszik a kutya a szobában. Mi mást tudsz csinálni?
2018. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
50%
El kell fogadni, hogy vannak olyan emberek akik nem engedik be a lakasukba az allatokat! En sem engednem be a hazamba egy percre sem, nemhogy aludni. Igaza volt az anyosodnak, h kiakadt, hisz megse kerdezted h aludhat e bent is, vagy hogy gondolja?!! csak elbeszeltetek egymas mellett, es jo hogy nem mar te csinalnal belole ugyet amiert bevitted az O hazaba a kutyadat, azert h az O mosogepebe moss. Megall az eszem o-O
2018. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
60%

Na, megjöttek a vérmagdinénik, akik még a szúnyog után is körbejárják domesztosszal a házat. :D


Kedves kérdező, szerintem mihamarabb oldjátok meg, hogy legyen mosógépetek, mert ez alapból sem egy hosszútávon tartható helyzet. 2 hétig gyűlik a szennyes, utána meg azért vagytok egy hétvégét anyóséknál, hogy mossatok? Ne már.

Ráadásul a kutya fekhelyét, plédjét, törölközőjét stb. is mosni kell majd néha, azt pedig az anyósod valószínűleg nem fogja megengedni.

Nem szoktam veszekedni, de elmondtam volna érthetően neki, hogy ez a kutya bizony benti, olyan udvarra pedig pláne nem engedjük ki, ahol rendes kerítés sincs.

Vagy elfogad kutyával együtt, vagy nem megyek többet hozzá, max. egy délutánra. Ennyi.

Azt azért hozzátettem volna, hogy ha még egyszer "dögnek" nevezi a kutyámat, akkor 1. engem többet nem lát 2. megtanítom rá, hogy mi a jó modor, mert ez attól nagyon messze van.

A mai világban csak a legostobább, primitív parasztok hívják dögnek az állatokat, meg azok, akik magukat gyűlölik és ezt a kisebb élőlényeken vezetik le. Elég szánalmas.

2018. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
85%

Van egy véleményem a ti életviteletekről például a mosógépről hogy miért nem lehet, ezt nem tudom megérteni, de biztos van rá ok, mindegy ez van.

A lényeg hogy azért mondhattad volna hogy a kutyát bent akarjátok estére, meg tudjátok hogy a kerítés nem biztonságos nem akarjátok hogy elkóboroljon és ezért akarnátok a házba, ezt telefonon keresztül mondhattad volna így javarészt te is hibás vagy ebben hogy ezt miért nem tisztáztad. Most ne értsd félre nem ellened vagyok, csak tényleg itt félre értés volt amit előtte kellett volna részletesen tisztáznotok!

2018. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
83%
Kommunikálni kellett volna. Életemben nem jutna eszembe más ember lakásába a megkérdezése nélkül kutyát vinni, de az se jutna eszembe, hogy mások állatát dögnek hívjam. (sajátot poénból, az más :)
2018. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
29%

Ha az én kutyámat nevezte volna dögnek, szerintem megtéptem volna ott helyben!!! Te meg kérdező mit vgay úgy bes*arva mond?? Attól, hogy ptt mostok még nem jelenti azt, hogy minden békát le kell nyelni anyós kedvéért!!!!

Sűrgősen néznék más mosási lehetőséget. A saját házában ő irja a szabályokat, pont ezért nem mennék többé oda. A barátod pedig szintén fo*ik az anyukától ahogy elnézem...

2018. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!