Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ebben a helyzetben mit csinalt...

Ebben a helyzetben mit csinaltatok volna (kutya/anyosek)?

Figyelt kérdés

Most vettunk egy kiskutyat a baratommal. O benti kutyus lakasban lakunk, de ha egyszer kerteshazba koltozunk ott is benti lesz csak szabad kijarassal. Egyebkent egy spaniel, es nagyon ragaszkodo fajta.


Ket hetente jarunk az anyjaekhoz mosni mert nalunk nem lehet mosogep. Ilyenkor mindig szombat este megyunk keson, ott alszunk, es vasarnap estig mosunk, akkor hazamegyunk.


Mivel most van egy kiskutyank es tudom, hogy nem igazan allatbaratok az anyosek felhivtam ot, hogy szoljak, hogy most a kutya miatt csak vasarnap reggel mennenk, mert nem szeretnenk egesz ejszakara egyedul hagyni. O a telefonban azt mondta, hogy ne szorakozzunk.. termeszetesen a kutyust is vigyuk magunkkal ha megyunk, es egesz nyugodtan menjunk csak szombaton.


Ezt megbeszeltem a baratommal is es szombat este atmentunk anyosekhol. Ilyenkor mar mindenki alszik egyebkent, mert nagyon keson szoktunk kierni, es azon kivul, hogy berakunk egy adagot semmit sem csinalunk. A kutyusnak is vittuk az fekhelyet es a szobankban a foldon aludt az agy mellett csakugy mint otthon.


Most jon a lenyeg (csak ezt inkabb most leirtam mint hogy kesobb a kommentekben mentegetozzek)

Reggel amikor ugye felkelt az egesz csalad, mi mar jo regota fent voltunk (mert mostunk, a kertben/hazimunkaban segitettunk cserebe, anyosom orjongve jon le az emeletrol, hogy a kutya csak nem a hazban aludt. Mi ertetlenkedve alltunk, hogy de igen, hat nalunk is a lakasban alszik nem a parkban. Majd akkorca cirkuszt levert, hogy az o hazaba be ne engedjuk a dogot, mert o ugy gondolta, hogy majd ha megerkezunk kizarjuk ot az egyebkent hegyen hatan lyukas keritesu udvarra...


Nem akartam visszaszolni vagy problemazni, de egesz nap kerultuk egymast. A baratom es az apja egyebkent pont nem voltak otthon, ugy hogy nem tudtak addig beleszolni amig haza nem ertek de akkor sem lett belole tul nagy problema.


Ti lealltatok volna veszekedni az anyossal errol?



2018. ápr. 21. 11:30
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
13%
Ne moss anyósnál alap,amugy meg amig nincs normális lakhatás,alapfelszereltséggel, nem kéne párkapcsolatosdit játszani. Hány évesek vagytok egyáltalán?
2018. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
24, most azt mondod hogy ha nincs mosogepunk akkor mar putriban elunk? Amugy 5 eve elunk egyutt nem hiszem hogy parkapcsolatosdit jatszunk...
2018. ápr. 21. 21:07
 33/57 anonim ***** válasza:
65%
És öt éve hurcolod Anyoshoz a mosást,most meg a kutyát is.. Lehet én is kicsit ingerült lennék és megérteném A hisztijét..
2018. ápr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 kovpet ***** válasza:
58%
A többi diák hogyan mos?
2018. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:

Ide figyelj... az anyosom kifejezetten szereti ha atmegyunk a fiaval mert igy legalabb ket hetente latja ot.


Ok ajanlottak fel, hogy ez csak termeszetes, hogy naluk moshatunk mind addig amig el nem koltozunk, es be nem fejezzuk az egyetemet. A baratom iden vegzett nekem meg van egy evem..


A kutyat meg nem hurcolom hozza hanem direkt felhivtam elotte, hogy vihetem e. Mire o azt mondta hogy igen. Az mar mas teszta ha kiborul azon hogy bent aludt velunk es nem a kertben.

2018. ápr. 21. 21:23
 36/57 A kérdező kommentje:
Mondjuk ugy hogy haza mennek a hetvegere?.... mi a f@aszert van mindeki kibukva a kva mosas teman. Ha ez igy nekunk jo akkor jo... nem ebbol volt a konfliktus
2018. ápr. 21. 21:30
 37/57 anonim ***** válasza:
53%

nézd én is szívesen vettem amikor anyósom fizette a teletálas kajámat,de egy idő után rájöttem, hogy ez gáz és inkább felnőtt módjára megoldom magam...

Ti is keressetek egy mosodát és ne gyerek létedre máshol mosasd ki vagy fogadd el anyósod szabályait és rakd ki az ebet. Ideje felnőttként viselkedni és a szerint dönteni hogyan tovább.

2018. ápr. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
69%

Hogy NE CSAK a mosáson legyen kiakadva mindenki:

csak a házas embereknek lehet anyósuk...

2018. ápr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
61%
És aki 20 évig él a párjával, anélkül a "darab papir" nélkül ott nem Anyos a párunk Anyja? Akkor mi?
2018. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:
Valoban konyebb es rovidebb leirni hogy anyos ahelyett hogy a baratom anyukaja.
2018. ápr. 22. 17:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!