Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ebben a helyzetben mit csinalt...

Ebben a helyzetben mit csinaltatok volna (kutya/anyosek)?

Figyelt kérdés

Most vettunk egy kiskutyat a baratommal. O benti kutyus lakasban lakunk, de ha egyszer kerteshazba koltozunk ott is benti lesz csak szabad kijarassal. Egyebkent egy spaniel, es nagyon ragaszkodo fajta.


Ket hetente jarunk az anyjaekhoz mosni mert nalunk nem lehet mosogep. Ilyenkor mindig szombat este megyunk keson, ott alszunk, es vasarnap estig mosunk, akkor hazamegyunk.


Mivel most van egy kiskutyank es tudom, hogy nem igazan allatbaratok az anyosek felhivtam ot, hogy szoljak, hogy most a kutya miatt csak vasarnap reggel mennenk, mert nem szeretnenk egesz ejszakara egyedul hagyni. O a telefonban azt mondta, hogy ne szorakozzunk.. termeszetesen a kutyust is vigyuk magunkkal ha megyunk, es egesz nyugodtan menjunk csak szombaton.


Ezt megbeszeltem a baratommal is es szombat este atmentunk anyosekhol. Ilyenkor mar mindenki alszik egyebkent, mert nagyon keson szoktunk kierni, es azon kivul, hogy berakunk egy adagot semmit sem csinalunk. A kutyusnak is vittuk az fekhelyet es a szobankban a foldon aludt az agy mellett csakugy mint otthon.


Most jon a lenyeg (csak ezt inkabb most leirtam mint hogy kesobb a kommentekben mentegetozzek)

Reggel amikor ugye felkelt az egesz csalad, mi mar jo regota fent voltunk (mert mostunk, a kertben/hazimunkaban segitettunk cserebe, anyosom orjongve jon le az emeletrol, hogy a kutya csak nem a hazban aludt. Mi ertetlenkedve alltunk, hogy de igen, hat nalunk is a lakasban alszik nem a parkban. Majd akkorca cirkuszt levert, hogy az o hazaba be ne engedjuk a dogot, mert o ugy gondolta, hogy majd ha megerkezunk kizarjuk ot az egyebkent hegyen hatan lyukas keritesu udvarra...


Nem akartam visszaszolni vagy problemazni, de egesz nap kerultuk egymast. A baratom es az apja egyebkent pont nem voltak otthon, ugy hogy nem tudtak addig beleszolni amig haza nem ertek de akkor sem lett belole tul nagy problema.


Ti lealltatok volna veszekedni az anyossal errol?



2018. ápr. 21. 11:30
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
40%

#39es


A párja édesanyja. Nem az anyósa :D De ez tök mellékes,ez elég elterjedt dolog sajnos :D Én ismerek olyat aki 2-3hónap után is anyósozik már :D


Az észrevettétek amúgy,hogyha egy pár igénybeveszi a szülő segítségét (aki magától ajánlotta és nincs ezzel baja) akkor az már egyből kapcsolatosdit játszik, és szakítson egyből stb ? :D Sok itt a tökéletes ember.

2018. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
92%

Milyen hely az, ahol kutyát megengednek, de mosógépet nem? :D


Amúgy meg elbeszéltetek aza ynósoddal egymás mellett. Normál emberek ezt úgy oldják meg, hogy “elnézést Kati néni, félreértettük egymást”...

2018. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:
Belgium/diák lakások
2018. ápr. 23. 12:32
 44/57 anonim ***** válasza:
90%

Anyósodék is Belgiumban laknak?

Vagy 2 hetente hazautaztok Belgiumból a szennyessel?

Ne haragudj, de nekem ez már az abszurd kategória! :D

(Arra nem is merek gondolni, hogy csak kamu!:)

2018. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
65%
Diák lakásoknál szállásnál,kollégiumnál mindenhol lehet mosogép,voltam kollégista és szállós is,volt mosogép.. Ez alap,h van közös mosoda meg fürdő,meg konyha,vagy az sincs h ne vigye a viz gáz számlát? Fürődni hova jártok,v mikrotok sincs? Diákoknál meg nem engedik szerintem a koedukált lakhatást,nálunk külön szintek voltak.. Szoval ez ugy kamu ahogy van.
2018. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
81%
Tudod ki hiszi el, hogy kutya lehet, de mosógép nem...
2018. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
85%
És még azt mondják Belgiumról, hogy "nyugat"!
2018. ápr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

Itt ket lehetoseg van. Vagy koleszban laksz ami kritikan aluli es ott valoban ez sincs mag az sincs. Mosogep az tutira nincs egyik koleszban sem mert haza mennek a diakok mindnen hetvegen.


Vagy ha van egy hazad akkor szintenkent ki szoktak adni berbe. Ha diakok veszik ki akkor nem kell utanuk a kiadonak adoznia. Minden baratom ilyenekben lakik SENKINEL nincs mosogep, szukseg sincs ra hiszen MINDENKI otthon mos. Vagy konyha szokott kozos lenni vagy az sem. Meg sehol sem lattam mosogepet. Nem tudom ezen mi az annyira hihetetlen. Mi olyanban lakunk ami ket szintes nalunk sajat konyha van semmin sem osztozkodunk. Kutya lehet mert a megbeszeltuk hogy ha barmi kar van akkor buktuk a kaukciot mosogep viszont nem mert akkor tobbet kellene havonta fizetnunk. Nincs is kimenet es hely se mert a furdoszoba nagyon pirinyo a nappaliba meg a haloba nem rakom a mosogepet... majd ha egyszer elkoltozunk lesz sajat de most nincs ra szuksegunk. Mugy is jo alkalom hogy egyutt legyen a csalad egy kicsit. Mert a baratom huga is alattunk lakik... neki sincs mosogepe es kepzeljetek...o is hazajar mosni mint MINDEN DIAK ITT. Lehet magyarorszagon ciki hazavinni a szennyest hat belgiumban nem

2018. ápr. 23. 19:15
 49/57 anonim ***** válasza:
39%
Magyarországon voltam kollégista ,képzeld volt mosogép,kutya viszont nem.. Nyugaton nincs mosogép egy diákszálláson,ne röhögtess? Igen amugy a diákok haza viszik a szennyest,de akkor nem kell párkapcsolatot játszani,mert az nem az h együtt vagytok egy diákszállon ahonnan hazamentek a szülőkhöz,az legfeljebb tinilamur, a párkapcsoltban mi mosunk maguknra, egymásra, nem a szülők,és nem a párunk Anyja.
2018. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

Nem rohogtetlek.. nincs mosogep. Vannak mosodak oda el lehet menni jo penzert ki is moshatsz.


Nem jatszunk parkapcsolatosdit. Evek ota egyutt elunk.

2018. ápr. 23. 21:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!