Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom szülei miért kutakodtak...

Párom szülei miért kutakodtak a holmim között?

Figyelt kérdés
Most pár napja párom szüleinél vagyunk mivel rendezvénysorozat van városban és ők meghívtak minket. Semmi különös nem volt mikor megérkeztünk persze kérdezgettek felőlem meg teljesen kedélyesen beszélgettünk. Viszont ma reggel néztem a mobilomat és kaptam 3 értesítést is. Az egyikben az volt, hogy valaki megpróbált hozzá férni a laptopomhoz, a másik pedig az, hogy valami megpróbált hozzáférni a tabletemhez. Mikor megnéztem a fényképeket mert mind a kettő be van állítva (5 darab képet csinál 2 másodperces eltéréssel ilyenkor) ott virított a párom drága édes anyukája. Aki úgy gondolta, hogy hát azért csak belenéz a cuccaimba. Ekkor kezdtem el kicsit gyanakodni. Megnéztem a sporttáskámat is amivel jöttem hát azon sem balra hanem jobbra volt visszahúzva a cipzár. Ez így csak szerintem nem természetes viselkedés?

2018. máj. 27. 10:25
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%
Tegyél egy cetlit a dolgaidra: Kati néni, ha valamit keres, varja meg amíg haza jövök és kérdezzen meg engem. A laptop/tablet/akármi lefotózta tegnap amikor próbálkozott. Nem szeretnék több ilyet tapasztalni
2018. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
95%

Tökmindegy, hogy miért vitt tabletet és laptopot is, egyik sem az a tárgy, amivel bunkóság több napos vendégségbe menni. Vihette volna akár munka miatt is, a fiamnak pl. vannak olyan mindennapi feladatai, amiket biztonsági okokból csak a céges iPaden vagy a laptopon tud elvégezni.

Nem kérdés, hogy más holmijában, pláne vendégében kutakodni ultra gáz. Nálunk aludt már a gyerekek részéről haveroktól barátnőkig isten tudja, hány ember, soha eszembe nem jutott volna, hogy hozzányúljak a dolgaikhoz, akkor sem, ha a nappaliban vagy a konyhában van kirakva az asztalra mondjuk egy mobil.

2018. máj. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

Uh, nagyon gáz, kérdező. Én biztos tiszta ideg lennék, ha ilyet tapasztalnék.

Szerintem is jó taktika, amit követsz. Várj még kicsit, ha megint előfordul, szólj valakinek. Akár a párodnak (ő is lekommunikálhatja ezt a szülei felé), akár te egyenesen nekik.

De ha a másik mellett döntesz, először akkor is a párodnak mondd el, kérd ki a véleményét, ne ott érje sokként, hogy nekimész a szüleinek - teljes joggal mellesleg.

2018. máj. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
93%

én komolyan azt hittem lány vagy a kérdésed alapján :D

(nem mintha számítana)

Nem , nem természetes semmiképp. HA szóvá nem is teszed , de védd a cuccaid mindenképp.

2018. máj. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
86%
Nálam ennyi lenne a vendégség, pakolnék és mennék. Engedély nélkül semmihez nem nyúlunk hozzá. Akkor se, ha nekik nincs számítógép, és kellett volna valami. Mikor látta, hogy le van zárva, akkor is próbálkozott, ergo nem voltak tiszták a szándékai. Én szembesíteném őket a helyzettel, kikérném magamnak és már mennék is hazafelé.
2018. máj. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 szántóvető ***** válasza:
23%

11-es mi ez a cetlin való üzengetés,így kommunikálnak felétek?

kérdező a párod mit szólt hozzá?

2018. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy offolok, de ezt hogy lehet beállítani?
2018. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
Ezt én is kartam kérdezni, alkalmazás van hozzá?
2018. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
94%

Hát nem is tudom. Anyámból aki a leveleimet felbontotta, meg anyósból aki a fia levelezését kikutatta én már nem lepődök meg semmin. Ezen is csak csóváltam a fejem, hogy még manapság is vannak ilyen primitív emberek.

A páromnak szólnék, aztán a nyanyát is szembesíteném, azután valószínűleg olyan helyzet adódna, felpakolnék és eljönnék.

2018. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
63%

Szantoveto !


Felenk nem, de nem is nálunk fordult elő, hoyg belenézett valaki a másik személyes targyaiba. Mivel a partner szüleiről van szó, alapból jobb lenne jó kapcsolatot tartani és ha egyenesen oda áll anyosjelolt ele, és közli ugyanezt, akkor a jo kapcsolat lehetőségének lőttek. Nem feltetlenul kell valakit élesben szembesiteni a tettével, hacsak nem cel az, higy minden kapcsolat megszűnjön

2018. máj. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!