Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom szülei miért kutakodtak...

Párom szülei miért kutakodtak a holmim között?

Figyelt kérdés
Most pár napja párom szüleinél vagyunk mivel rendezvénysorozat van városban és ők meghívtak minket. Semmi különös nem volt mikor megérkeztünk persze kérdezgettek felőlem meg teljesen kedélyesen beszélgettünk. Viszont ma reggel néztem a mobilomat és kaptam 3 értesítést is. Az egyikben az volt, hogy valaki megpróbált hozzá férni a laptopomhoz, a másik pedig az, hogy valami megpróbált hozzáférni a tabletemhez. Mikor megnéztem a fényképeket mert mind a kettő be van állítva (5 darab képet csinál 2 másodperces eltéréssel ilyenkor) ott virított a párom drága édes anyukája. Aki úgy gondolta, hogy hát azért csak belenéz a cuccaimba. Ekkor kezdtem el kicsit gyanakodni. Megnéztem a sporttáskámat is amivel jöttem hát azon sem balra hanem jobbra volt visszahúzva a cipzár. Ez így csak szerintem nem természetes viselkedés?

2018. máj. 27. 10:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen tényleg van? Mármint hogy lefotózza az illetékteleneket?
2018. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Én a PREY PRO-t használom.
2018. máj. 27. 16:25
 23/32 anonim ***** válasza:
92%
Mit képzel magáról? Nem kérdezted meg?
2018. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
88%
Hallod, nem feltétlenül jó taktika, hogy fát lehet hasogatni a hátadon. Ha nem is akarsz patáliát, valahogy jelezhetnéd, hogy tudsz a dologról és érdekelne, miért teszik. Úgyis csak hebegni-habogni fognak. És legalább nem néznek madárnak a jövőben.
2018. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
83%
Azt most komolyan írtad, hogy ha majd mégegyszer tapasztalsz ilyet, akkor rákérdezel? Már elsőre rá kellett volna. Esetleg mondod, hogy ha valamit az interneten akar keresni a te dolgaidon, akkor szívesen segítesz.
2018. máj. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%
Milyen emberek vannak. :O
2018. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
70%

Döbbenetes, az biztos.

Később ezt írtad, kérdező:

"Nem szeretném konfliktussal indítani az ismerkedést a szülőkkel"

Tehát, ha jól értem, ez kb. az első találkozás, vagy az első ott alvós találkozás a szülőkkel. Eszerint maga a párkapcsolat is még kezdeti stádiumban van.


Nos.... én a helyedben radikális lennék. Itt és most még sokkal kevesebb vesztenivalód van, mintha 5 év együtt járás, házasságkötés, közös lakás összegürizése után telik be nálad a pohár.

Nem, nem várnék a második alkalomra. Esetleg a sporttáskánál rákérdeztem volna páromra, hogy nem ő keresett-e benne valamit - mert ez is lehetséges. De ha nem, akkor én a helyedben ma, amikor rájöttem, mi történt, szépen kerestem volna hazafelé egy buszt vagy vonatot és már ebédre sem maradtam volna. Páromnak meg megmondtam volna, hogy mi csak akkor lehetünk tovább párkapcsolatban, ha tudomásul veszi, hogy az anyját az életben nem óhajtom többé látni.

Vagy ha nagyon érdekes a rendezvénysorozat, akkor ezt itt kivárnám, nem szólnék, aztán, ha hazaértünk, mindent elmondanék a páromnak és legfőképpen azt, hogy az anyjával az életben nem akarok többé találkozni.

2018. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
90%
Mert hlye bunkók. De olyan kíváncsi bunkók, akik nem tartják tiszteletben a mások dolgait.
2018. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
89%

Én nyájasan rákérdeznék, hogy mit keresett. Esetleg ha elárulja és tudsz vele szolgálni, akkor előre kikészíted, csak hogy ne túrja már fel érte az egész táskát.

Ha sikerül kellő kimértséggel előadni, el fognak süllyedni szégyenükben.

2018. máj. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
80%
Ha a táskádnak dupla cipzáros a zsebe és van a cipzárkocsi fogóján lyuk tudsz rá venni lakatot, azt hiszem jól jönne.
2018. máj. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!