Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Párom szülei miért kutakodtak...

Párom szülei miért kutakodtak a holmim között?

Figyelt kérdés
Most pár napja párom szüleinél vagyunk mivel rendezvénysorozat van városban és ők meghívtak minket. Semmi különös nem volt mikor megérkeztünk persze kérdezgettek felőlem meg teljesen kedélyesen beszélgettünk. Viszont ma reggel néztem a mobilomat és kaptam 3 értesítést is. Az egyikben az volt, hogy valaki megpróbált hozzá férni a laptopomhoz, a másik pedig az, hogy valami megpróbált hozzáférni a tabletemhez. Mikor megnéztem a fényképeket mert mind a kettő be van állítva (5 darab képet csinál 2 másodperces eltéréssel ilyenkor) ott virított a párom drága édes anyukája. Aki úgy gondolta, hogy hát azért csak belenéz a cuccaimba. Ekkor kezdtem el kicsit gyanakodni. Megnéztem a sporttáskámat is amivel jöttem hát azon sem balra hanem jobbra volt visszahúzva a cipzár. Ez így csak szerintem nem természetes viselkedés?

2018. máj. 27. 10:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
73%
Na, mi lett kérdező? Vannak hírek?
2018. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
37%
Én ilyenért úgy elverném a szüleim a párod helyébe.Én már azért is kevertem le anyának vagy a húgomnak pofont mert valamit úgy elpakoltak hogy nem találtam meg.
2018. jún. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!