Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyóspajti közvetlen közelben,...

Anyóspajti közvetlen közelben, költözés vagy módosítás? Van esetleg valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Együtt élünk anyósékkal, külön van a két lakás, de közös a kert... Van egy gyerekünk is (5éves)... Felvetődött már ezer éves problémánk újra, hogy akármennyire is külön ház, de nagyon közel vannak, mindent hallanak, pluszban anyósom nem egy nyugodt, inkább pörgős, mindenben kotnyeleskedős de jó indulatú típus. Nem vagyunk rosszban, szeretem őt, de akkor is sok... Anyagilag most már hála égnek szépen állunk.. De így is ilyen ingatlan árak mellett felmerül a kérdés... Vegyünk fel hitelt egy saját házra és fizessük 20 éven át a törlesztőt? Vagy a spórolt "önerőből" csináljunk egy emeletet és válasszuk le valahogy még jobban a házunkat? ... Megoldaná ez a dolgokat? Tudom, mindenki a saját élete kovácsa és lényegében ez úgyis a mi döntésünk,de érdekelne mások véleménye. Tönkreteszi az életet egy nagy hitel? Menjünk inkább albérletbe? Építsük tovább a sajátot, várva, hogy a bejárat áthelyezésével és egy kis kerítéssel lesz változás? Nem tudom mi az ésszerű, komolyan...

#szomszéd #anyós #nagy hitel
2018. jún. 11. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
42%

Jól döntöttetek.

Életünk legjobb döntése volt, hogy eljöttünk mi is anno... 30km-re lakik.

Olyan messzire, hogy papucsba ne tudjon elmenni hozzátok?

2018. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nem tud. :)
2019. jan. 16. 16:19
 23/25 anonim ***** válasza:
42%
Akkor messzire vagytok, papucsba nem mehet...
2019. jan. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem, ahhoz kocsiba kell ülnie. A költözés óta a gyerek is sokat változott. Én is jobban viselem, mikor találkozunk, mert ha fel is jönnek a régi emlékek, meg esetleg tudtán kívül beszól valamit, úgy vagyok vele hadd mondja úgyis megyek haza és azt csinálok, amit akarok. Amúgy azóta ő is mintha nyugodtabb lenne, szóval utólag belátta sztem ő is, hogy nem olyan rossz dolog a különélés.
2019. jan. 22. 16:43
 25/25 anonim ***** válasza:
úgy bizony, jó leválni. madár is kirepül ha elkön az idő, új fészket rak.
2019. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!