Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lehet a megoldás ha anyósom...

Mi lehet a megoldás ha anyósommal nem szeretjük egymást, viszont a párom anyuci pici fia?

Figyelt kérdés

Párommal sokat veszekszünk, már úgy érzem gyűlölöm. Anyósommal sem szeretjük egymást, voltak már vitáink, viszont egy udvaron élünk. Van egy vállalkozásunk, amit anyósom intézett amíg mi külföldön éltünk, már hazaköltöztünk, de még mindig főnökösködik. Úgy kell elképzelni, hogy anyósom és a párom a főnök, ők mindent jobban tudnak, engem pedig úgy kezel a párom mint egy cselédet, akármilyen ötletem van semmi nem jó, csak legyint egyet hogy ő jobban tudja. Nagyon elegem van már mindenből.

Viszont van egy másfél éves gyerekünk, én a vállalkozásunkban dolgozom, el se tudom hagyni. És a gyerek is nagyon szereti az apját. Mit tehetnék hogy javuljon a helyzet?



2018. jún. 28. 12:22
1 2 3 4
 31/33 Metionin ***** válasza:
91%

Kedves párod aztán tud élni. Te egy személyben vagy szolga, szültél neki gyereket, fizetést nem ad mert minek, mosod a gatyáit stb. Én már akkor koccoltam volna amikor házassági szerződést akart íratni. Nem lett volna szabad ebbe a kapcsolatba gyereket szülni. Gondolj bele, így konkrétan egy semmi vagy a társadalom számára, se nyugdíjad nem lesz, semmid.

De ami megtörtént, megtörtént. Szóval a lényeg az, hogy hivatalosan nem vagy összekötve semmilyen módon a pasassal, bejelentett munkád sincs, "csak" van egy közös gyereketek. Akárhogy is nézzük, az lenne a legjobb megoldás ha keresnél egy tőlük független munkát ahonnan kapsz rendes fizetést a saját számládra. A gyereket add bölcsibe, másfél évesen már beveszik. Ideje talpra állni. Aztán ha gyűjtesz egy kis pénzt, menj el onnan. Majd a bíróság eldönti hogy az apa mennyit láthatja a gyereket és mennyi gyerektartást kell fizetnie, ez ugyanis független attól hogy házasok vagytok-e. Nincs olyan hogy ő kijelenti hogy hetente viszi a gyereket, akkor viheti amikor láthatás van.

2018. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
86%
9es mindent leírt. Téged csak használnak. Szültél neki 1 gyereket, dolgozzál, lásdd el őket,aztán maradj csendben!
2018. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem az anyósod a gond, ha nem lenne akkor sem lenne jobb a házasságod. A párod akkor sem tisztelne, akkor sem lenne gyengéd, figyelmes Veled, és nem tartana többre, mint egy cselédet. Ez már menthetetlen, ha nem lépsz, majd Ő fog, csak idő kérdése. Amúgy nagyon sok butaságot csináltál. Hogyan lehet feketén ingyen dolgozni a férjed szülei cégében? Hogy adhatták csak úgy pénzt neki? Gyereket szültél, nyilvánvaló, hogy a kapcsolatod előtte is bőven rossz volt, egy pasi sem változik a gyermek miatt. Azt a pénzt soha nem fogod látni, szerintem még bíróság által sem, habár ott nem tudom mik a törvények. Ingyen házvezető nő Vagy otthon, ingyen dolgozol a cégükben. Valószínű csal is,de ha még nem majd fog. Menekülj és ne a kifogásokat gyártsd. Gyermek szereti az Apját, ez rendjén is van,de ebben a légkörben egy gyereknek se jó felnőni. Milyen mintát lát? Minél tovább maradsz vele, annál nagyobb az esélye,hogy a a gyermeked is ilyen felnőtt lesz,aki egy zsarnok, kihasznál embereket,a párját.
2018. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!