Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom sosem eszik a főztömbő...

Anyósom sosem eszik a főztömből, de az övét tukmálja. Ez nektek nem lenne rettentő sértő?

Figyelt kérdés

Pár mondat a körülményekről.

Külön élünk tőlük, de nem messze.

Átlagos család vagyunk, nem lehet olyanról szó, hogy retkes valami, és azért. Szerintem átlagosan is főzök, mások szívesen eszik, családom is, vendégek is.

Én olyan családban nőttem fel (sajnos vagy nem), ahol ez nagy tiszteletlenség. Nagymamám pl kimondottan úgy fejezi ki a szeretetét, hogy süt, főz, kínál folyton.

Nem arról van szó, hogy anyósom nem szereti, vagy épp nem éhes, mert két alkalom kivételével sosem eszik. Legutóbb inni is hozott magával. Na, avval viszont már nagyon megsértett. Bármit a vendégek elé tennék, amit ennének, innának, pláne ha családtag, mint ő. De ő hozza magával az innivalót, és gondolkodás nélkül visszautasítja az ételt.

Persze ő folyton mondja, írja, hogy süt, főz, amit akarunk, meg ha valamit csinál, folyton hívja a párom. Ami nem baj, de b.sszus, én is szeretek főzni-sütni, bármit, amit a párom vagy valamilyen vendég kér.

Miért ilyen? Nem akarok hülye p csa lenni, de annyira megalázó, és sértő!

Amúgy azóta nem ettem abból, amit küldött/hozott, és ezt sértetten meg is jegyezte a férjemnek.

Rákérdeznétek konkrétan? Vagy ennek mi az oka vajon? Nem szeret? Szerintem nem, na,de ennyire? Volt valakivel ilyen? Mit tennétek?



2018. aug. 30. 10:25
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
67%

Ez a phaszméregetés női változata. Az a jobb nő, ember, aki jobbat kotyvaszt.

Tiszta szánalom komolyan.

2018. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
58%

Kit érdekel, hogy nem eszik, nem iszik? Legalább nem zabál ki titeket a vagyonotokból! Inkább örülnétek neki!

Te jó háziasszonyként megkínálod, ha ő azt mondja, nem kér, akkor ezzel a téma lezárva. Neked sem illik rátukmálni többé, neki meg nem kötelessége elfogadni semmit sem. Nem értem, mi itt a probléma? Legalább több kaja marad nektek. Ez akkora baj?

2018. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
94%

Ismerős történet...idegesíteni akar.

Amúgy meg, az én táskámban is van mindig víz, de vendégségben eszembe sem jutna elővenni. Ha az anyós egy pohár vizet sem akar elfogadni, akkor tuti csak húzza az agyad.

2018. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
63%

Nem lehet, hogy valamilyen gyomor vagy bélproblémája van? Sok ember van úgy, hogy evés után x idővel el kell mennie WC-re. Otthon ezzel nincs is probléma, de vendégségben nagyon ciki tud lenni.

Anyósomnak kivették az epéjét és azóta evés után 10-20 perccel rohannia kell a WC-re.

2018. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy nincs.
2018. aug. 31. 08:08
 36/38 anonim ***** válasza:
66%

34

Szegénynek akkor nagyon elrontták a műtétét ... sokaknak, sajnos. Ez ugyanis műhiba következmény, semmilyen rakciója nem lehetne gyógyultan.

2018. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
51%

#35

Honnan tudod ennyire, hogy nincs? Nálatok mindenki elújságolja a komplett rokonságnak, ha rájön a hígf0sás evés után? :D

Simán el tudom képzelni, hogy megtartja ezt az infót magának és a férjének, őszintén szólva én se verném nagydobra, ha nekem lenne ilyenem.

2018. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Kiderült mi volt?


Nem tartotok bent a házban állatot, kutyát-macskát? Egyszer vendégségben volt némi macskaszőr az ételben, utána nem szívesen ettem ott.

2022. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!