Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjek anyósomékkal?

Mit kezdjek anyósomékkal?

Figyelt kérdés

naszóval. Páromék 3an vannak testvérek, a legidősebb sógorom a kedvenc gyerekkora óta. Ő olyan szuper okos és sikeres (szerintük) mert orvos. A többi gyerek persze nincs ajnározva. De most már az unokák között is különbséget tesznek! A sógornőm(drága doktorné!) itt volt és hozta a kisfiát és a mama itt áradozott h mennyire okos jaj mennyire szófogadó. Bezzeg az én gyerekeim hangosak meg rosszak. Apósom meg múltkor hallottam mondta h nyissanak lakáskasszát a kisfiúnak. Akkor ez mindegyik unokának járna, nem? Mikor rákérdeztem akkor persze ment a parasztvakítás h nem ők fizetnék hanem a sógoromék, ők csak tanácsot adtak...

Sógorék a keresztszülők a kisebbik lányomnak és hozott neki ma kinder tojást meg egy felsőt(a másiknak semmit, még jó h oviba volt és nem látta). Mondtam ok mert azt hittem annyi esze van a doktornénak h ebéd előtt nem ad neki édességet. Persze adott. Kiakadtam mondom akkor ennyi volt a gyereksimogató, felviszem a kislányt. Erre h együnk együtt az anyósnál. Mikor én külön főzök nekünk. Húzták a szájukat. Mintha nem lenne okom megsértődni mert ő csokival tömi a gyereket. Meg kioktat h tűzzem el a saját lányom frufruját mert rossz lesz a szeme. Most voltunk hajat vágatni de úgy nő neki mint a gomba. De ezt sem értik meg. Ti ezt tolerálnátok? Nagyon elegem van már. Párom nekem ad igazat, de ő apósommal dolgozik a cégnél, ott kenyértörésre nem vinném.



2018. okt. 5. 20:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Te aztán féltékeny és komplexusos vagy. Ne kavard a kakát a családban, csak mert fáj a másik sikere és boldogsága.
2018. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
naszóval. Turkálsz az anyósodék pénztárcájában. Minden tanácsát sértésnek veszed a “doktornénak” még ha igaza is van. Direkt olyan helyzetet teremtesz, hogy megsértődhess, pl. megkérdezi adhat-e csokit a gyereknek, te beleegyezel, a “doktorné” odaadja, erre felhúzod magad, hogy hát te azt később GONDOLTAD odaadni. Buta “doktorné” még gondolatolvasónak sem jó, anyósék nem nyitnak a gyerekeiteknek lakáskasszát, tényleg ideje megreguláznod őket, hallod-e.
2018. okt. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Szegény családod. Részvétem nekik. Szörnyű egy irigy harpia lehetsz.
2018. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem,hogy ez miért az anyós-após kategória,amikor nagyon úgy tűnik,hogy neked a sógorodékkal van inkább bajod. Ahogy a többiek is írták,rettenetesen irigy vagy.Valószínűleg nincs is a családoddal baj,csak te vagy hisztis és irigy.
2018. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos én is egyet kell értsek a többiekkel. Hárpia vagy!
2018. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%
micsoda egy buta és féltékeny liba vagy...
2018. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
naszóval. Szerintem fordítva ülsz a bilin, téged lehet nagyon nehéz tolerálni.
2018. okt. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

Nem jár a lakáskassza, ők döntik el, hogy hová teszik a pénzüket, de hogy te hallgatózás után számonkéred rajtuk, az pofátlanság.

Ha az egyik gyereknek a keresztanyja a sógornőd, akkor gondolom a másiknak valaki más a keresztanyja. Ez a ti választásotok volt, így nem várhatod el, hogy minden gyerekedet ajándékozza.

A csoki ebéd előtt nem a legjobb ötlet, de szólhattál volna, nem csak magadban puffogni.

Tök mindegy, hogy mikor vágták a gyerek haját, ha a szemébe lóg. Ez mekkora ostoba indok már?! A többieknek kell megérteni, hogy túl gyorsan nő a haja és te ez ellen nem tudsz mit tenni, így a szemébe lóg? Vicces.

Párod is csak azért ad igazat, hogy ne tedd pokollá az életét.

2018. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%

El tudom képzelni, ahogy a felmagasztalt orvossá vált kis kedvenc osztja az észt.

Láthatóan a nagyokos orvos sógórnő sem a legerősebb fogaskerék a gépezetben.

Teljesen igazad van. Kaja előtt nincs nasi, ahol tesó van, nem hagyjuk ki az ajándékozásból, a szemének pedig semmi baja nem lesz a frufrutól.

Ugye nem endokrinológus, vagy szemész?

Az hogy a neve előtt dr van, nem jelent semmit, tehát eszerint kezeld. Ne legyél frusztrált, ne hagyd hogy ebéd előtt csokiztasson, hülyeségeket beszéljen a frururól és nyugodtan ülj le velük enni, a fąszságait pedig ignoráld.

2018. okt. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Erről egy valami jut eszembe: húsos -csontos.
2018. okt. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!