Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjek anyósomékkal?

Mit kezdjek anyósomékkal?

Figyelt kérdés

naszóval. Páromék 3an vannak testvérek, a legidősebb sógorom a kedvenc gyerekkora óta. Ő olyan szuper okos és sikeres (szerintük) mert orvos. A többi gyerek persze nincs ajnározva. De most már az unokák között is különbséget tesznek! A sógornőm(drága doktorné!) itt volt és hozta a kisfiát és a mama itt áradozott h mennyire okos jaj mennyire szófogadó. Bezzeg az én gyerekeim hangosak meg rosszak. Apósom meg múltkor hallottam mondta h nyissanak lakáskasszát a kisfiúnak. Akkor ez mindegyik unokának járna, nem? Mikor rákérdeztem akkor persze ment a parasztvakítás h nem ők fizetnék hanem a sógoromék, ők csak tanácsot adtak...

Sógorék a keresztszülők a kisebbik lányomnak és hozott neki ma kinder tojást meg egy felsőt(a másiknak semmit, még jó h oviba volt és nem látta). Mondtam ok mert azt hittem annyi esze van a doktornénak h ebéd előtt nem ad neki édességet. Persze adott. Kiakadtam mondom akkor ennyi volt a gyereksimogató, felviszem a kislányt. Erre h együnk együtt az anyósnál. Mikor én külön főzök nekünk. Húzták a szájukat. Mintha nem lenne okom megsértődni mert ő csokival tömi a gyereket. Meg kioktat h tűzzem el a saját lányom frufruját mert rossz lesz a szeme. Most voltunk hajat vágatni de úgy nő neki mint a gomba. De ezt sem értik meg. Ti ezt tolerálnátok? Nagyon elegem van már. Párom nekem ad igazat, de ő apósommal dolgozik a cégnél, ott kenyértörésre nem vinném.



2018. okt. 5. 20:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is az ugrott be elsőre.
2018. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Milyen megkeseredett vagy basszus... Ezzel a doktornézéssel egyébként csak a saját férjedet nézed semmibe, hiszen a vak is látja, hogy irigyled ezt a társadalmi helyzetet meg a pénzüket. Ha ennyire elégedetlen vagy, miért nem fogtál magadnak te is egy orvost, ügyvédet vagy bármilyen más doktort? Ja várj, szerintem azért, mert nyilván sem elég intelligens, sem elég szép nem vagy/voltál hozzá. Elég gyökér a férjed, hogy elvett (már ha nem csak élettárs vagy), és sajnálom a családot, hogy egy ilyen rosszindulatú, károgó varjút kell elviselniük.
2018. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Az már irigység hogy azt kérem legyenek ugyanúgy kezelve az unokák?? Hát ti bolondok vagytok. Elnéznétek hogy egy gyerek mindent megkap a többi meg semmit. Ilyen képmutatókat. Ezt csinálták a saját gyerekekkel és most ezt csinálják az unokákkal

Amúgy kíváncsi vagyok ti mit tennétek a helyembe, tűrnétek mint a birka mi? Anyósomnak én segítek egyedül, mégis csak a leb*szast kapom. Akkor hol lennék irigy?

2018. okt. 6. 12:15
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Van olyan mikor nem a másikakban van a hiba. A legegyszerûbb ha az ilyen dolgokat ami nem élethalál kérdés egyszerûen elengeded.

Mindenen fenn lehet akadni, megsértõdni de kérdés boldogabb leszel e tõlle vagy sem.

2018. okt. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
79%

Te vagy a szülő, te adj meg mindent a gyerekednek.

A nagyszülőknek semmilyen kötelezettségük nincsen, nem jár tőlük semmi. Azt adnak és annak, amit és akinek akarnak. Semmi de semmi közöd nincs hozzá.

2018. okt. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%

Amíg Te a "drága doktornét" szapulod, addig ő nyugodtan élvezi az életét a saját otthonukban, míg Te az anyósodék házának az emeletén puffogsz és irigykedsz.

Remélem a sógornőd jót röhög magában rajtad! Szánalmas vagy!

2018. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
82%
A csontokat véletlenül nem rakta rá a sütire a fagyasztóba? 😂 /vagy már nem is tudom hogy volt pontosan az az eset. . /
2018. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%

Milyen csontos story?

Én egy palacsintásra emlékszem. :D

2018. okt. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kétgenerációs családi házban lakunk anyósékkal!!! Az egész emeletet az én pénzemből hoztuk rendbe amit a nagymamámtól örököltem! Nem a csupasza szültem és nem is a férjemre!!!
2018. okt. 8. 13:27
 20/22 anonim ***** válasza:
76%
Akkor a Te pénzedből vettél volna magadnak egy házat vagy lakást és élnétek ott, nem az anyósékkal egy fedél alatt...
2018. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!