Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjek anyósomékkal?

Mit kezdjek anyósomékkal?

Figyelt kérdés

naszóval. Páromék 3an vannak testvérek, a legidősebb sógorom a kedvenc gyerekkora óta. Ő olyan szuper okos és sikeres (szerintük) mert orvos. A többi gyerek persze nincs ajnározva. De most már az unokák között is különbséget tesznek! A sógornőm(drága doktorné!) itt volt és hozta a kisfiát és a mama itt áradozott h mennyire okos jaj mennyire szófogadó. Bezzeg az én gyerekeim hangosak meg rosszak. Apósom meg múltkor hallottam mondta h nyissanak lakáskasszát a kisfiúnak. Akkor ez mindegyik unokának járna, nem? Mikor rákérdeztem akkor persze ment a parasztvakítás h nem ők fizetnék hanem a sógoromék, ők csak tanácsot adtak...

Sógorék a keresztszülők a kisebbik lányomnak és hozott neki ma kinder tojást meg egy felsőt(a másiknak semmit, még jó h oviba volt és nem látta). Mondtam ok mert azt hittem annyi esze van a doktornénak h ebéd előtt nem ad neki édességet. Persze adott. Kiakadtam mondom akkor ennyi volt a gyereksimogató, felviszem a kislányt. Erre h együnk együtt az anyósnál. Mikor én külön főzök nekünk. Húzták a szájukat. Mintha nem lenne okom megsértődni mert ő csokival tömi a gyereket. Meg kioktat h tűzzem el a saját lányom frufruját mert rossz lesz a szeme. Most voltunk hajat vágatni de úgy nő neki mint a gomba. De ezt sem értik meg. Ti ezt tolerálnátok? Nagyon elegem van már. Párom nekem ad igazat, de ő apósommal dolgozik a cégnél, ott kenyértörésre nem vinném.



2018. okt. 5. 20:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem költözz el és kezdd el élni végre a saját életed, ahelyett, hogy azon kattogsz anyósod, sógorod, sógornőd mit mond vagy mit nem mond... Addig nem leszel boldog, amíg így élsz. Tapasztalatból mondom... Itt az sejlik ki a szavaid közül, h jócskán megkeseredtél az évek alatt, önbecsülésed nulla, ezért veszel magadra mindent... Sajnálom. Persze tudom... Nehéz, meg benne áll a pénz, amit belefektettél, meg nem olyan könnyű gyerekkel albérlet vagy lakásvásárlás... Sosem leszel így boldog. Lépj... Ebbe bele lehet őrülni, hogy állandóan azt nézed másoknak miért jobb vagy hogyan "kivételeznek" velük vagy mért csak az egyik gyereked kapott ajándékot. Ha elkezdenéd a saját életed élni, pont leszarnád ezt a sok semmiséget, és örülnél az életnek. Nem úgy, mint most...
2018. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
58%
Tökéletes világban egyenlő arányban osztoznának az unokák a nagyszülő szeretetén, és nem lenne kivételezés. De mivel nem ott élünk, fogadd el, hogy a te gyerekedeidet nem szeretik annyira. Ami - bármilyen igazságtalan - nyilván abból ered, hogy anyósod nem csíp téged. Miért tenné? Rosszindulatú vagy, irigykedsz, bunkó módon beszólogatsz ("Mondtam ok mert azt hittem annyi esze van a doktornénak (...)"). Saját magadat hibáztasd azért, hogy a te gyerekeid nem olyan fontosak. Bár ezt se nagyon hiszem el, szerintem csak annyira szeretnéd gyűlölni a sógornődet, hogy a legapróbb hibáját is felnagyítod. Változtass magadon, kérd egy szakember segítségét, mert ez a viselkedés végül odáig fog vezetni, hogy totál egyedül maradsz a világon. A párod meg persze, hogy neked ad igazat, nem is mer ellentmondani neked.
2018. okt. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!