Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti hogyan kezelitek az anyóst?

Ti hogyan kezelitek az anyóst?

Figyelt kérdés
A barátnőm szülei nem messze laknak tőlünk, így heti szinten találkozunk velük, de többnyire inkább párom anyukàja jön át. Még saját kulcsa is van, szóval nagyjából bármikor betoppanhat, kivéve ha a zàrban hagyjuk a kulcsot. Mivel a lakás a páromé és sokszor még előttem "ellenőrizni" járt csak át, hogy minden rendben van-e, amíg a párom dolgozott, így ők ezt már megszoktàk. Engem viszont egyre jobban zavar az átjárkàlàs is és az epés, okoskodó és kioktató megjegyzések. Van, hogy àthoz egy doboz tojàst és látszik rajta, hogy esdekel a köszönetünkért és úgy állítja be, mintha az egy nem tudom mekkora gesztus lenne tőle. Természetesen minden segítséget köszönünk, de úgy érzem, hogy ezekért ő viszonzàsul elvàrja, hogy mindenről tudjon és, hogy mindenbe beleszólhasson. Sajnos már a nemi életünkre is kihat, mert nem tudjuk ez miatt "bàrmikor" csinálni, amikor megkívánjuk egymást. Állandóan emlékeztet evidens dolgokra, mint például diákhitel visszafizetése, számlák, munkahely fontossàga vagy rànk pirít mert sok vizet használunk. Ha ad ajándékot, az ajtóból még képes visszaszólni, hogy "ne feledd a borítékot", amiről jól tudom, hogy maximum ötezer forint lapul benne. Mi a véleményetek? Ti hogyan kezelitek az anyóst vagy mit csinálnàtok a helyemben?

2019. febr. 17. 15:15
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
83%

"Idővel leszokik az àtjàrkàlàsról"

Àlmodozz csak. Sok sikert a nulla magànszfèràs vegetàlàsotokhoz..... mert ez nem élet.

2019. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
54%

#40

Sajnos azt kell mondjam, hogy ez szerintem csak rosszabb lesz. Nem tudja elengedni a "pici lányát". Ha nem talál magának valami elfoglaltságot, akkor ez így fog maradni....sőt, rosszabb lesz!

2019. febr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
En megertelek. Hasonlo a szituacio nalunk is. Szinte irhatta volna az en parom is ezt. Csak annyi a kulonbseg, hogy az en anyam elviselhetobb es paromat sem zavarja. De nagyon nagyon sok reszletben magunkra ismertem. :) Szerencsere anyam maximum csak engem bosszant, paromat nem szokta okitgatni. Ugyanigy atjarkal, pakolassza a cuccokat. Apam ellenorizgeti a fogyasztast. Nalunk annyival egyszerubb, hogy teljesen mashogy allunk hozza a szituaciohoz. Ami teged zavar, arra mi legyintunk es nem foglalkozunk vele. Gondolom ket ev alatt azert megoldodott ez az egesz ugy. De sokszor szerintem minden helyzetben az segit a leginkabb, hogy nem idegesited magad semmivel, mert a rossz hangulatot te generalod sajat magadban. Ilyen helyzetben ha vki nem birja max koltozzon el. Ha meg nem teszi akkor fatylat ra kit erdekel az anyos, hagyd hogy csinaljon amit akar es mondjon amit akar... Egyebkent nalunk az segitett meg inkabb, hogy megszuletett a kislanyunk. Azota ha unom hallgatni a hulyesegeket, akkor csak megkerem, hogy inkabb babazzon. Lefoglalja oket az unoka, de teljesen.
2021. ápr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!