Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Bunkó az ilyen leendő Após-Any...

Bunkó az ilyen leendő Após-Anyós? Hirtelen meghalt Apukám, de a vőlegényem szülei nem akartak eljönni a temetésre.

Figyelt kérdés

A temetés előtti napon az apja azt mondta nekem telefonon, hogy nem tekint engem családtagnak, ezért nem jönnek. Megdöbbentem, ezt nem éreztették velem soha az 5 év alatt. Évente max egyszer látogatunk Mo. -ra, de mindig tisztelettel beszéltem/viselkedtem velük a találkozások során. Azóta hallani sem akarok a leendő apósomról. Úgy gondolom, hogy gyáva ember, mivel ezt akkor mondta, mikor a padlón voltam. Ti mit tennétek? Beszélnétek erről a dologról vele? Hagynátok hogy a vőlegényem rendezze le a saját szüleivel ezt? Vagy nem foglalkozni vele többé, nem találkozni vele?

Tény,hogy a szüleink soha nem találkoztak a temetés előtt...bár nem is az elhunyt apumra mondta,hogy nem tekinti családtagnak,hanem rám.



#Bunkó após #bunkó anyós #haragszom az apósomra #haragszom az anyósomra
2019. márc. 10. 22:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%
Nem foglalkoznék vele, de az esküvőmre lehet, hogy nem hivnám...arra hivatoznék, hogy hát nem családtag..
2019. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon bunkók.

Normális ember ilyenkor igyekszik tartani a lelket gyereke párjában, nem belerúg ilyen otromba módon.

Nem tekint családtagnak? Nos, kultúrember nemcsak családtagjai szüleinek a temetésére megy el. Elmegy a szomszédja, utcabelije, kollégája közeli családtagjának a temetésére is.

2019. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
ez most egy jó teszt arra, hogy a párod kiáll e majd érted és apóst simán felejtsd el, többé ne találkozz vele
2019. márc. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha a párod nem áll melléd most, vagy nem tisztázza a helyzetet, akkor ott gond van.
2019. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat.
2019. márc. 10. 23:06
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Először is részvétem! Másrészt pedig én az exem nagyszülei példáját tudom felhozni, exemet a nagyszülők nevelték pici kora óta, szóval kb ök voltak a szülei. Soha nem találkoztak Apukámmal, és mikor elhunyt az exem nagypapája kérdezte meg tőlem, hogy szeretném-e ha részt vennének a temetésen, ha igent mondok ha nemet akkor is mindkét döntésemet 100%ig megértik és támogatnak. Mindezt úgy hogy én bármit mondtam volna. Bár ma már csak egy ex, mikor együtt voltunk mindig családtagként kezeltek. Ebből tudom hogy én a helyedben egy életre elfelejteném apósomat, amúgyse őt "kell" szeretned, hanem a fiát. Sok kitartást kívánok neked!
2019. márc. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Hat aposod a parasztokegalja, en nem beszelnek vele es valoszinuleg en sem hivnam az eskuvomre mert ugyebar nem csaladtag. Remelhetoleg a parod kiall erted de ha nem akkor sajnos meg az o szemeben sem vagy csaladtag.

Oke hogy ritkan jartok haza de megis csam a leendo menye vagy ergo mar csaladtagnak kellene hogy tekintsen. Remelem a parod helyre teszi de en tutira nem latogatnam ezek utan, semmi empatia nem szorult bele.

2019. márc. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és a megerősítést, én is úgy gondolom, ahogyan Ti ezt leírtátok.
2019. márc. 10. 23:52
 9/28 Hamvas rétihéja ***** válasza:
47%
Külföldön vagy valahol messze van a temetés? Lehet azért nem akartak menni, mert messze van, és aztán a sok gondolkodás közben arra jutottak, hogy hisz nem is családtag.
2019. márc. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Magyarországon volt a temetés, 50 km-es távolságban.
2019. márc. 11. 01:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!