Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam meg anyósomnak,...

Hogy mondjam meg anyósomnak, hogy az ajándékai feleslegesek?

Figyelt kérdés

Náluk az a szokás, hogy ha jön akkor hozni kell valami ajándékot a gyereknek. Ezzel nincs is gond, de születése óta pólókat hoz neki. Ami azt jelenti, hogy legalább 100 db pólója van a gyereknek, amit nem adok rá, mert még csak másfél éves, és folyamatosan felhúzgálja, kinn van belőle a veséje, én csak bodyt szoktam ráadni.


A férjem nem hagyja, hogy elajándékozzam őket, mert hogy mi van, ha egyszer rákérdez anyósom és nem lesz meg. És ő amúgy sem ért egyet azzal, hogy nem adok pólót a gyerekre.


Egyszerűen nem férünk el, nincs semmi helyünk, mert az ilyen felesleges kacatokat kell tárolni.


Arról nem is beszélve, hogy jön anyósom, és jön a hülyesegeivel, hogy miért nem azt adom rá amit ő hoz, ha meg érvelek azzal, hogy lefagy a veséje, akkor elkezd hisztizni, hogy túlféltem a gyereket...


2019. márc. 13. 13:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
88%

játszma lesz ez, a pólók meg egy eszköz.


Volt hasonló kérdés, ahol a kérdező anyukája hozott végtelen mennyiségű túl kicsi ruhát. úgy látszik,e z valami népbetegség.

2019. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
60%

Alapvetően mond, hogy a gyerek boldogabb lenne, hogyha valami játékot vagy édességet (?) kapna...


Viszont nem hiszem, hogy probléma lenne ha egy 1.5 éves gyerek már megtanulna polót hordani.

Nem hordhat 32 éves koráig bodykat.

2019. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
42%

Egy száll body-ban van a gyerek állandóan?

Pl iszonyat menö a body-ra rövidujju polót húzni ami szinben megy is. Ha meg hosszúujju az meg hüvösebb pillanatban kell is.

De miért nem szolsz, hogy body-t hozzon????

2019. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
88%
Most ti nem tudtok olvasni?? A kérdező SZÓLT neki, de az anyósa pont leszarja.
2019. márc. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
74%

Amig pelenkások voltak nekem tök logikus volt a body... a legpraktikusabb.

Nyilvan nem 32 eves koraig hord bodyt...

2019. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
62%
Hozz inkább bodyt mammer. Az fainabb.
2019. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
79%

Hosszú ujjú bodyra rövid ujjú polo kombo nálunk a leggyakoribb. Szerintem vaganyul néz ki.

De meg is mondhatod neki, ha meg nem érti elajandekozod vagy eladod.

2019. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
81%

Én simán ráadnám a bodyra a pólókat, ha amúgy normális, amit hoz.

Kecske is, káposzta is.

2019. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Igen, itthon egyszál hosszú bodyban van, mert nagyon meleg van, hiába nem fűtünk. +1 pólóba pedig már melege lenne. Kinn is body+ pulcsi+ kabátot adok rá, még egy póló felesleges, es baromira nem látszik, a pulcsi és kabát alatt hogy mennyire vagány. A poló szerintem nem másfél éveseknek való, hanem kb 2 es fél éves kortól, nem hiába nem árulnak bodyt kb 98as mérettől. Azért mert akkor cseréljük a bodyt pólóra, mert akkorra érik meg rá, hogy nem kell 5 percenként rászólni, hogy ne húzkodja fel. Arról nem is beszélve hogy anyósom hosszú ujjú pólókat hoz, szóval ő határozottan azt szeretné, hogy body helyett adjam rá....
2019. márc. 13. 15:38
 20/43 anonim ***** válasza:
36%

A poló szerintem nem másfél éveseknek való, hanem kb 2 es fél éves kortól.


1,5-2 éves gyereket már szobatisztaságra szoktak szoktatni. Megnézném ahogy leveszi a body-t felnőtt nőként is kész tortúra ilyesmiben pisilni menni.

Oké minden gyerek más, de nekem abszurd 2,5 éves kora előtt meg sem próbálni a pelenka elhagyását.

2019. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!