Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam meg anyósomnak,...

Hogy mondjam meg anyósomnak, hogy az ajándékai feleslegesek?

Figyelt kérdés

Náluk az a szokás, hogy ha jön akkor hozni kell valami ajándékot a gyereknek. Ezzel nincs is gond, de születése óta pólókat hoz neki. Ami azt jelenti, hogy legalább 100 db pólója van a gyereknek, amit nem adok rá, mert még csak másfél éves, és folyamatosan felhúzgálja, kinn van belőle a veséje, én csak bodyt szoktam ráadni.


A férjem nem hagyja, hogy elajándékozzam őket, mert hogy mi van, ha egyszer rákérdez anyósom és nem lesz meg. És ő amúgy sem ért egyet azzal, hogy nem adok pólót a gyerekre.


Egyszerűen nem férünk el, nincs semmi helyünk, mert az ilyen felesleges kacatokat kell tárolni.


Arról nem is beszélve, hogy jön anyósom, és jön a hülyesegeivel, hogy miért nem azt adom rá amit ő hoz, ha meg érvelek azzal, hogy lefagy a veséje, akkor elkezd hisztizni, hogy túlféltem a gyereket...


2019. márc. 13. 13:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
19%

Nincs olyan, hogy hosszú body, max hosszú ujjú.

Body van meg rugdalózó.

2019. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
76%

Ráér pólót hordani akkor ha már az összefüggések nagy részét megérti.


Te meg ráérsz anyósgyűlölőket tömörítő kamut kiírni, ha már képes vagy átlátni, mit írtál fél órával korábban és nemmondasz ellent neki...

2019. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Ha egyszál pólóban lenne amiből kinn van a dereka ha leguggol, meg ha felhuzigálja, akkor igen megfagyna. De a poló+ hosszu ujjú bodyhoz meg meleg van a lakásban, az plussz egy réteg. Mit nem lehet ezen érteni? Komolyan inkább nem írok már semmit mert ti csak kötözködni jártok ide, hogy nem írom ki, hogy hosszu ujjú body, mert a hosszú body rövidebb.
2019. márc. 13. 20:53
 34/43 anonim ***** válasza:
34%

több mint 100 darab póló- mivel egy ekkora gyereknek kb 3 havonta kell új méret, naponta többször jön anyós egy pólóval? Ami egyébként hosszú újjú=pulóver. Szóval tök nyugodtan ráadhatnád body fölé ha elmentek.

A body egyébként is alsónemű, miért van a gyerek alsóneműben? Vagy te is az a klategória vagy aki harisnyát hord nadrágként ezért nem tűnik fel, hogy alsőneműben nem járunk, afőlé kell ruha. De utcára csaknem viszed alsóneműben, akkor utcára-vendégségbe feladhatod rá a pulóvert/pólót a body fölé.


Lefagyni meg nem fog a veséje-ez tényleg butaság, még fűtetlen lakásban sem, kb olyan mint megfázni a hidegtől.

2019. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, csak azért helyesbítettem a body-nál a helyes megnevezéssel kapcsolatban, mert azt hittem, összekeverted a rugdalózóval. De ha csak body van rajta, akkor kell rá vagy rugdalózó vagy nadrág, hogy a lába se legyen csupasz.
2019. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
49%

Mond meg neki így:


Anyuka, mamika, Rozi feleslegesen költöd a pénzt, soha a büdös életben rá nem adom a gyerekemre amit tetszett neki venni.

2019. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
23%
Az eddig idehordott kacatokat bezsakoltam, vigye a szeméttelepre, ez itt nem gyűjtő. Világos voltam vagy elmondjam lassan hogy felfogja?
2019. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként anyósod biztos hogy ki nem állhat és utál téged, mert miért szeretne? gondolom ő meg azt mondja veszek az unokámnak egy pólót mert menyemnek annyi esze sincs hogy felöltöztesse azt a szegény gyereket vagy nem tellik nekik ruhára sem, a gyerek egy szál pendelyben fahyoskodik a fűtetlen lakásban. Úgyhogy nyugodtan megmondhatod neki.
2019. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
79%

Na hogy haladtok a pólókkal? Sikerült eladni belőle?:D

Remélem, megbékéltek. Vagy ha anyós jön,néha adj rá egy anyós-pólót, hogy megnyugodjon.

2019. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
75%

Én kidobnám, vagy elégetném.

Ha tudja, hogy úgyse adod rá, akkor minek viszi? Inkább venne akkor bodyt vagy aminek hasznát veszed.

A te gyereked. Azt adsz rá amit te jónak látsz.

El kéne fogadnia.

2019. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!